Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

Slovakya II Liga

09.03.2019 Dunajská Lužná 13:30 Rohožník
  • Dunajská Lužná-Rohožník takım karşılaştırması
  • Dunajská Lužná-Rohožník arasındaki maçlar
10.03.2019 Rača 09:30 Slovan Most
  • Rača-Slovan Most takım karşılaştırması
  • Rača-Slovan Most arasındaki maçlar
10.03.2019 Slovan Bratislava II 09:30 Rusovce
  • Slovan Bratislava II-Rusovce takım karşılaştırması
  • Slovan Bratislava II-Rusovce arasındaki maçlar
10.03.2019 Malacky 13:30 Tomášov
  • Malacky-Tomášov takım karşılaştırması
  • Malacky-Tomášov arasındaki maçlar
10.03.2019 Rovinka 13:30 Báhoň
  • Rovinka-Báhoň takım karşılaştırması
  • Rovinka-Báhoň arasındaki maçlar
16.03.2019 Pezinok 14:00 Bernolákovo
  • Pezinok-Bernolákovo takım karşılaştırması
  • Pezinok-Bernolákovo arasındaki maçlar
16.03.2019 Báhoň 14:00 Malacky
  • Báhoň-Malacky takım karşılaştırması
  • Báhoň-Malacky arasındaki maçlar
16.03.2019 Lokomotíva DNV 14:00 Rusovce
  • Lokomotíva DNV-Rusovce takım karşılaştırması
  • Lokomotíva DNV-Rusovce arasındaki maçlar
16.03.2019 Dunajská Lužná 14:00 Rovinka
  • Dunajská Lužná-Rovinka takım karşılaştırması
  • Dunajská Lužná-Rovinka arasındaki maçlar
17.03.2019 Rača 09:30 Slovan Bratislava II
  • Rača-Slovan Bratislava II takım karşılaştırması
  • Rača-Slovan Bratislava II arasındaki maçlar
11.11.2018 Bernolákovo 2 - 3 Dunajská Lužná
  • Bernolákovo-Dunajská Lužná maçı istatistikleri
  • Bernolákovo-Dunajská Lužná arasındaki maçlar
11.11.2018 Lozorno 1 - 2 Sl. Ivanka pri Dunaji
  • Lozorno-Sl. Ivanka pri Dunaji maçı istatistikleri
  • Lozorno-Sl. Ivanka pri Dunaji arasındaki maçlar
11.11.2018 Vajnory 2 - 1 Rusovce
  • Vajnory-Rusovce maçı istatistikleri
  • Vajnory-Rusovce arasındaki maçlar
11.11.2018 Rača 2 - 0 Pezinok
  • Rača-Pezinok maçı istatistikleri
  • Rača-Pezinok arasındaki maçlar
10.11.2018 Slovan Most 1 - 2 Slovan Bratislava II
  • Slovan Most-Slovan Bratislava II maçı istatistikleri
  • Slovan Most-Slovan Bratislava II arasındaki maçlar
10.11.2018 Rovinka 5 - 3 Tomášov
  • Rovinka-Tomášov maçı istatistikleri
  • Rovinka-Tomášov arasındaki maçlar
10.11.2018 Rohožník 0 - 1 Báhoň
  • Rohožník-Báhoň maçı istatistikleri
  • Rohožník-Báhoň arasındaki maçlar
10.11.2018 Malacky 0 - 0 Lokomotíva DNV
  • Malacky-Lokomotíva DNV maçı istatistikleri
  • Malacky-Lokomotíva DNV arasındaki maçlar
04.11.2018 Rusovce 1 - 3 Malacky
  • Rusovce-Malacky maçı istatistikleri
  • Rusovce-Malacky arasındaki maçlar
04.11.2018 Sl. Ivanka pri Dunaji 1 - 4 Rača
  • Sl. Ivanka pri Dunaji-Rača maçı istatistikleri
  • Sl. Ivanka pri Dunaji-Rača arasındaki maçlar

II Liga Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Slovan Bratislava II 15 13 2 0 59 12 +47 41
2 Rača 15 11 1 3 37 17 +20 34
3 Lokomotíva DNV 15 9 2 4 28 21 +7 29
4 Rohožník 15 9 2 4 23 21 +2 29
5 Rovinka 15 9 1 5 36 30 +6 28
6 Slovan Most 15 8 2 5 26 16 +10 26
7 Báhoň 15 8 2 5 25 16 +9 26
8 Pezinok 15 6 4 5 17 17 +0 22
9 Tomášov 15 6 3 6 32 27 +5 21
10 Dunajská Lužná 15 6 2 7 20 20 +0 20
11 Malacky 15 5 4 6 17 23 -6 19
12 Rusovce 15 4 1 10 17 31 -14 13
13 Bernolákovo 15 3 3 9 17 28 -11 12
14 Sl. Ivanka pri Dunaji 15 3 2 10 11 31 -20 11
15 Vajnory 15 2 1 12 13 49 -36 7
16 Lozorno 15 1 2 12 17 36 -19 5
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Slovan Bratislava II 6 5 1 0 25 5 16
  • G
  • B
  • G
  • G
  • G
  • G
2 Báhoň 6 5 1 0 10 2 16
  • B
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
3 Rohožník 6 4 1 1 12 4 13
  • G
  • G
  • G
  • G
  • B
  • M
4 Rovinka 6 4 1 1 17 13 13
  • M
  • G
  • B
  • G
  • G
  • G
5 Tomášov 6 3 2 1 15 13 11
  • G
  • B
  • G
  • G
  • B
  • M
6 Rača 6 3 1 2 12 8 10
  • M
  • B
  • M
  • G
  • G
  • G
7 Dunajská Lužná 6 3 1 2 7 7 10
  • G
  • B
  • M
  • M
  • G
  • G
8 Slovan Most 6 3 0 3 8 9 9
  • M
  • M
  • G
  • G
  • G
  • M
9 Lokomotíva DNV 6 2 2 2 11 11 8
  • G
  • G
  • B
  • M
  • M
  • B
10 Malacky 6 2 1 3 8 12 7
  • M
  • M
  • M
  • G
  • G
  • B
11 Rusovce 6 2 0 4 10 12 6
  • G
  • G
  • M
  • M
  • M
  • M
12 Pezinok 6 1 2 3 6 10 5
  • B
  • B
  • G
  • M
  • M
  • M
13 Bernolákovo 6 1 1 4 8 14 4
  • G
  • M
  • B
  • M
  • M
  • M
14 Sl. Ivanka pri Dunaji 6 1 1 4 5 12 4
  • M
  • B
  • M
  • M
  • M
  • G
15 Vajnory 6 1 1 4 5 18 4
  • M
  • M
  • B
  • M
  • M
  • G
16 Lozorno 6 0 0 6 6 15 0
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Slovan Bratislava II 7 7 0 0 37 4 21 8 6 2 0 22 8 20
2 Rača 7 6 1 0 22 3 19 8 5 0 3 15 14 15
3 Lokomotíva DNV 8 5 1 2 17 13 16 7 4 1 2 11 8 13
4 Rohožník 8 6 0 2 17 6 18 7 3 2 2 6 15 11
5 Rovinka 7 4 0 3 17 12 12 8 5 1 2 19 18 16
6 Slovan Most 8 5 0 3 20 10 15 7 3 2 2 6 6 11
7 Báhoň 8 4 1 3 14 10 13 7 4 1 2 11 6 13
8 Pezinok 8 2 3 3 9 12 9 7 4 1 2 8 5 13
9 Tomášov 8 4 1 3 17 13 13 7 2 2 3 15 14 8
10 Dunajská Lužná 7 4 1 2 10 5 13 8 2 1 5 10 15 7
11 Malacky 7 3 3 1 9 3 12 8 2 1 5 8 20 7
12 Rusovce 8 2 1 5 9 15 7 7 2 0 5 8 16 6
13 Bernolákovo 7 1 1 5 9 14 4 8 2 2 4 8 14 8
14 Sl. Ivanka pri Dunaji 8 1 1 6 5 18 4 7 2 1 4 6 13 7
15 Vajnory 7 1 1 5 6 14 4 8 1 0 7 7 35 3
16 Lozorno 7 1 2 4 11 14 5 8 0 0 8 6 22 0
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Slovan Bratislava II 15 0 0 3 3 0 1 6 1 1 4.73
2 Rovinka 15 0 1 2 2 1 5 3 0 1 4.40
3 Vajnory 15 0 1 2 2 3 4 2 1 0 4.13
4 Tomášov 15 0 2 4 1 1 4 0 2 1 3.93
5 Rača 15 0 1 3 4 3 2 1 1 0 3.60
6 Lozorno 15 1 4 1 1 4 0 1 2 1 3.53
7 Lokomotíva DNV 15 1 3 2 3 2 1 1 2 0 3.27
8 Rusovce 15 0 1 3 6 3 1 1 0 0 3.20
9 Bernolákovo 15 1 2 3 3 3 2 1 0 0 3.00
10 Rohožník 15 1 3 3 3 2 1 1 1 0 2.93
11 Slovan Most 15 2 3 2 3 2 1 1 1 0 2.80
12 Sl. Ivanka pri Dunaji 15 0 4 4 1 3 3 0 0 0 2.80
13 Báhoň 15 0 2 6 4 0 3 0 0 0 2.73
14 Malacky 15 2 3 3 1 3 2 1 0 0 2.67
15 Dunajská Lužná 15 0 5 4 1 2 2 1 0 0 2.67
16 Pezinok 15 0 5 7 0 2 0 0 1 0 2.27