Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

Sırbistan Karadağ Treca Liga

07.06.2006 Tekstilac Odžaci 2 - 0 Sajkas Kovilj
  • Tekstilac Odžaci-Sajkas Kovilj maçı istatistikleri
  • Tekstilac Odžaci-Sajkas Kovilj arasındaki maçlar
07.06.2006 Bečej 2 - 1 Radnički Nova Pazova
  • Bečej-Radnički Nova Pazova maçı istatistikleri
  • Bečej-Radnički Nova Pazova arasındaki maçlar
07.06.2006 Crvenka 2 - 4 Tavankut
  • Crvenka-Tavankut maçı istatistikleri
  • Crvenka-Tavankut arasındaki maçlar
07.06.2006 Inđija 1 - 0 Sloga Temerin
  • Inđija-Sloga Temerin maçı istatistikleri
  • Inđija-Sloga Temerin arasındaki maçlar
07.06.2006 Elan 2 - 1 Vrbas
  • Elan-Vrbas maçı istatistikleri
  • Elan-Vrbas arasındaki maçlar
07.06.2006 Cement Beočin 2 - 1 Bačka 1901
  • Cement Beočin-Bačka 1901 maçı istatistikleri
  • Cement Beočin-Bačka 1901 arasındaki maçlar
07.06.2006 Radnički Sombor 0 - 0 Kikinda
  • Radnički Sombor-Kikinda maçı istatistikleri
  • Radnički Sombor-Kikinda arasındaki maçlar
07.06.2006 Radnik Stari Tamis 3 - 2 Big Bul
  • Radnik Stari Tamis-Big Bul maçı istatistikleri
  • Radnik Stari Tamis-Big Bul arasındaki maçlar
03.06.2006 Sajkas Kovilj 7 - 0 Radnik Stari Tamis
  • Sajkas Kovilj-Radnik Stari Tamis maçı istatistikleri
  • Sajkas Kovilj-Radnik Stari Tamis arasındaki maçlar
03.06.2006 Tavankut 2 - 0 Bačka Palanka
  • Tavankut-Bačka Palanka maçı istatistikleri
  • Tavankut-Bačka Palanka arasındaki maçlar

Treca Liga Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Inđija 32 21 6 5 53 23 +30 69
2 Bečej 32 22 2 8 70 38 +32 68
3 Bačka Palanka 32 15 8 9 39 35 +4 53
4 Big Bul 32 16 4 12 45 34 +11 52
5 Cement Beočin 32 14 7 11 45 43 +2 49
6 Radnički Sombor 32 13 8 11 54 42 +12 47
7 Tavankut 32 13 7 12 48 38 +10 46
8 Sloga Temerin 32 13 7 12 45 45 +0 46
9 Radnički Nova Pazova 32 12 9 11 43 36 +7 45
10 Crvenka 32 14 3 15 46 52 -6 45
11 Sajkas Kovilj 32 11 11 10 49 33 +16 44
12 Radnik Stari Tamis 32 13 4 15 49 47 +2 43
13 Tekstilac Odžaci 32 12 5 15 35 52 -17 41
14 Kikinda 32 10 9 13 36 45 -9 39
15 Elan 32 12 3 17 37 48 -11 39
16 Vrbas 32 11 4 17 34 38 -4 37
17 Bačka 1901 32 0 3 29 21 100 -79 3
  • Yükselme
  • Yükselme Play-off'u
  • Küme Düşme
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Inđija 6 4 1 1 8 4 13
  • G
  • G
  • M
  • G
  • B
  • G
2 Bečej 6 4 0 2 11 6 12
  • M
  • G
  • M
  • G
  • G
  • G
3 Tavankut 6 4 0 2 11 6 12
  • G
  • G
  • G
  • M
  • G
  • G
4 Tekstilac Odžaci 6 4 0 2 9 6 12
  • G
  • M
  • M
  • G
  • G
  • G
5 Cement Beočin 6 4 0 2 10 9 12
  • G
  • G
  • M
  • G
  • M
  • G
6 Radnički Sombor 6 3 2 1 9 6 11
  • M
  • G
  • G
  • G
  • B
  • B
7 Sajkas Kovilj 6 3 1 2 17 8 10
  • G
  • B
  • G
  • M
  • G
  • M
8 Radnički Nova Pazova 6 3 1 2 8 5 10
  • B
  • G
  • G
  • M
  • G
  • M
9 Bačka Palanka 6 3 1 2 8 9 10
  • G
  • G
  • G
  • M
  • B
  • M
10 Elan 6 3 0 3 6 9 9
  • G
  • M
  • G
  • M
  • M
  • G
11 Crvenka 6 3 0 3 7 11 9
  • M
  • G
  • M
  • G
  • G
  • M
12 Radnik Stari Tamis 6 3 0 3 7 13 9
  • G
  • M
  • M
  • G
  • M
  • G
13 Vrbas 6 2 1 3 6 5 7
  • G
  • M
  • G
  • M
  • B
  • M
14 Kikinda 6 2 1 3 8 9 7
  • G
  • M
  • G
  • M
  • M
  • B
15 Sloga Temerin 6 1 1 4 8 14 4
  • M
  • M
  • G
  • M
  • B
  • M
16 Big Bul 6 1 0 5 7 11 3
  • M
  • M
  • M
  • M
  • G
  • M
17 Bačka 1901 6 0 1 5 6 13 1
  • M
  • M
  • M
  • B
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Inđija 16 15 1 0 36 11 46 16 6 5 5 17 12 23
2 Bečej 16 15 1 0 47 13 46 16 7 1 8 23 25 22
3 Bačka Palanka 16 9 6 1 22 12 33 16 6 2 8 17 23 20
4 Big Bul 16 13 1 2 28 8 40 16 3 3 10 17 26 12
5 Cement Beočin 16 10 4 2 32 19 34 16 4 3 9 13 24 15
6 Radnički Sombor 16 8 6 2 30 13 30 16 5 2 9 24 29 17
7 Tavankut 16 9 2 5 28 18 29 16 4 5 7 20 20 17
8 Sloga Temerin 16 10 4 2 33 19 34 16 3 3 10 12 26 12
9 Radnički Nova Pazova 16 10 5 1 29 8 35 16 2 4 10 14 28 10
10 Crvenka 16 11 1 4 29 16 34 16 3 2 11 17 36 11
11 Sajkas Kovilj 16 10 4 2 37 10 34 16 1 7 8 12 23 10
12 Radnik Stari Tamis 16 10 4 2 36 14 34 16 3 0 13 13 33 9
13 Tekstilac Odžaci 16 10 2 4 26 17 32 16 2 3 11 9 35 9
14 Kikinda 16 9 4 3 21 10 31 16 1 5 10 15 35 8
15 Elan 16 11 1 4 24 19 34 16 1 2 13 13 29 5
16 Vrbas 16 10 2 4 24 13 32 16 1 2 13 10 25 5
17 Bačka 1901 16 0 2 14 10 37 2 16 0 1 15 11 63 1
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Bačka 1901 32 0 4 8 6 5 4 0 3 2 3.78
2 Bečej 32 0 5 6 8 2 8 2 1 0 3.38
3 Crvenka 32 2 9 3 9 2 2 1 2 2 3.06
4 Radnički Sombor 32 4 4 6 7 4 3 1 2 1 3.00
5 Radnik Stari Tamis 32 1 8 4 11 3 3 0 1 1 3.00
6 Sloga Temerin 32 1 7 7 6 5 5 1 0 0 2.81
7 Cement Beočin 32 2 5 8 7 6 2 2 0 0 2.75
8 Tekstilac Odžaci 32 2 7 8 7 2 4 0 1 1 2.72
9 Tavankut 32 5 6 7 5 1 2 5 1 0 2.69
10 Elan 32 1 7 9 7 4 2 1 1 0 2.66
11 Sajkas Kovilj 32 7 5 6 3 5 3 0 3 0 2.56
12 Kikinda 32 3 6 9 5 5 3 0 1 0 2.53
13 Radnički Nova Pazova 32 1 7 10 6 6 2 0 0 0 2.47
14 Big Bul 32 1 8 6 11 4 2 0 0 0 2.47
15 Inđija 32 3 10 7 4 4 3 0 0 1 2.38
16 Bačka Palanka 32 4 8 9 2 3 6 0 0 0 2.31
17 Vrbas 32 1 12 7 6 3 2 1 0 0 2.25