Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

Şili Primera B Ligi

22.02.2019 Barnechea 23:00 Puerto Montt
  • Barnechea-Puerto Montt takım karşılaştırması
  • Barnechea-Puerto Montt arasındaki maçlar
22.02.2019 Deportes Temuco 23:00 San Luis
  • Deportes Temuco-San Luis takım karşılaştırması
  • Deportes Temuco-San Luis arasındaki maçlar
23.02.2019 Melipilla 21:00 Cobreloa
  • Melipilla-Cobreloa takım karşılaştırması
  • Melipilla-Cobreloa arasındaki maçlar
23.02.2019 Unión San Felipe 23:00 Deportes Valdivia
  • Unión San Felipe-Deportes Valdivia takım karşılaştırması
  • Unión San Felipe-Deportes Valdivia arasındaki maçlar
23.02.2019 La Serena 23:00 Magallanes
  • La Serena-Magallanes takım karşılaştırması
  • La Serena-Magallanes arasındaki maçlar
24.02.2019 Rangers 00:00 Copiapó
  • Rangers-Copiapó takım karşılaştırması
  • Rangers-Copiapó arasındaki maçlar
24.02.2019 Ñublense 21:00 Santiago Morning
  • Ñublense-Santiago Morning takım karşılaştırması
  • Ñublense-Santiago Morning arasındaki maçlar
25.02.2019 Deportes Santa Cruz 23:00 Santiago Wanderers
  • Deportes Santa Cruz-Santiago Wanderers takım karşılaştırması
  • Deportes Santa Cruz-Santiago Wanderers arasındaki maçlar
02.03.2019 Santiago Wanderers 15:00 Deportes Temuco
  • Santiago Wanderers-Deportes Temuco takım karşılaştırması
  • Santiago Wanderers-Deportes Temuco arasındaki maçlar
02.03.2019 Magallanes 20:30 Barnechea
  • Magallanes-Barnechea takım karşılaştırması
  • Magallanes-Barnechea arasındaki maçlar
17.02.2019 Deportes Valdivia 4 - 0 Deportes Santa Cruz
  • Deportes Valdivia-Deportes Santa Cruz maçı istatistikleri
  • Deportes Valdivia-Deportes Santa Cruz arasındaki maçlar
17.02.2019 Copiapó 1 - 1 La Serena
  • Copiapó-La Serena maçı istatistikleri
  • Copiapó-La Serena arasındaki maçlar
17.02.2019 Santiago Wanderers 0 - 0 Rangers
  • Santiago Wanderers-Rangers maçı istatistikleri
  • Santiago Wanderers-Rangers arasındaki maçlar
17.02.2019 Cobreloa 2 - 2 Deportes Temuco
  • Cobreloa-Deportes Temuco maçı istatistikleri
  • Cobreloa-Deportes Temuco arasındaki maçlar
16.02.2019 Puerto Montt 2 - 2 Ñublense
  • Puerto Montt-Ñublense maçı istatistikleri
  • Puerto Montt-Ñublense arasındaki maçlar
16.02.2019 Santiago Morning 3 - 2 Melipilla
  • Santiago Morning-Melipilla maçı istatistikleri
  • Santiago Morning-Melipilla arasındaki maçlar
16.02.2019 Magallanes 0 - 0 San Luis
  • Magallanes-San Luis maçı istatistikleri
  • Magallanes-San Luis arasındaki maçlar
15.02.2019 Barnechea 2 - 0 Unión San Felipe
  • Barnechea-Unión San Felipe maçı istatistikleri
  • Barnechea-Unión San Felipe arasındaki maçlar

Primera B Ligi Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Deportes Valdivia 1 1 0 0 4 0 +4 3
2 Barnechea 1 1 0 0 2 0 +2 3
3 Santiago Morning 1 1 0 0 3 2 +1 3
4 Ñublense 1 0 1 0 2 2 +0 1
5 Deportes Temuco 1 0 1 0 2 2 +0 1
6 Cobreloa 1 0 1 0 2 2 +0 1
7 Puerto Montt 1 0 1 0 2 2 +0 1
8 La Serena 1 0 1 0 1 1 +0 1
9 Copiapó 1 0 1 0 1 1 +0 1
10 Santiago Wanderers 1 0 1 0 0 0 +0 1
11 Magallanes 1 0 1 0 0 0 +0 1
12 Rangers 1 0 1 0 0 0 +0 1
13 San Luis 1 0 1 0 0 0 +0 1
14 Melipilla 1 0 0 1 2 3 -1 0
15 Unión San Felipe 1 0 0 1 0 2 -2 0
16 Deportes Santa Cruz 1 0 0 1 0 4 -4 0
  • Yükselme
  • Yükselme Play-off'u
  • Küme Düşme
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Deportes Valdivia 1 1 0 0 4 0 3
  • G
2 Barnechea 1 1 0 0 2 0 3
  • G
3 Santiago Morning 1 1 0 0 3 2 3
  • G
4 Ñublense 1 0 1 0 2 2 1
  • B
5 Deportes Temuco 1 0 1 0 2 2 1
  • B
6 Cobreloa 1 0 1 0 2 2 1
  • B
7 Puerto Montt 1 0 1 0 2 2 1
  • B
8 La Serena 1 0 1 0 1 1 1
  • B
9 Copiapó 1 0 1 0 1 1 1
  • B
10 Santiago Wanderers 1 0 1 0 0 0 1
  • B
11 Magallanes 1 0 1 0 0 0 1
  • B
12 Rangers 1 0 1 0 0 0 1
  • B
13 San Luis 1 0 1 0 0 0 1
  • B
14 Melipilla 1 0 0 1 2 3 0
  • M
15 Unión San Felipe 1 0 0 1 0 2 0
  • M
16 Deportes Santa Cruz 1 0 0 1 0 4 0
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Deportes Valdivia 1 1 0 0 4 0 3 0 0 0 0 0 0 0
2 Barnechea 1 1 0 0 2 0 3 0 0 0 0 0 0 0
3 Santiago Morning 1 1 0 0 3 2 3 0 0 0 0 0 0 0
4 Ñublense 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 1
5 Deportes Temuco 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 1
6 Cobreloa 1 0 1 0 2 2 1 0 0 0 0 0 0 0
7 Puerto Montt 1 0 1 0 2 2 1 0 0 0 0 0 0 0
8 La Serena 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 1
9 Copiapó 1 0 1 0 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0
10 Santiago Wanderers 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
11 Magallanes 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
12 Rangers 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 1
13 San Luis 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 1
14 Melipilla 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 3 0
15 Unión San Felipe 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 0
16 Deportes Santa Cruz 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 4 0
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Melipilla 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 5.00
2 Santiago Morning 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 5.00
3 Cobreloa 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 4.00
4 Deportes Santa Cruz 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 4.00
5 Deportes Temuco 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 4.00
6 Deportes Valdivia 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 4.00
7 Ñublense 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 4.00
8 Puerto Montt 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 4.00
9 Barnechea 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 2.00
10 Copiapó 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 2.00
11 La Serena 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 2.00
12 Unión San Felipe 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 2.00
13 Magallanes 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00
14 Rangers 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00
15 San Luis 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00
16 Santiago Wanderers 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00