Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

Rusya 1. Ligi

24.11.2018 Rotor Volgograd 10:00 Shinnik
  • Rotor Volgograd-Shinnik takım karşılaştırması
  • Rotor Volgograd-Shinnik arasındaki maçlar
24.11.2018 Sibir 10:00 Fakel
  • Sibir-Fakel takım karşılaştırması
  • Sibir-Fakel arasındaki maçlar
24.11.2018 Shakhter-Volga-Olimpiets 11:00 Tom' Tomsk
  • Shakhter-Volga-Olimpiets-Tom' Tomsk takım karşılaştırması
  • Shakhter-Volga-Olimpiets-Tom' Tomsk arasındaki maçlar
24.11.2018 Spartak Moskva II 11:00 Khimki
  • Spartak Moskva II-Khimki takım karşılaştırması
  • Spartak Moskva II-Khimki arasındaki maçlar
24.11.2018 Tambov 11:30 SKA-Energiya
  • Tambov-SKA-Energiya takım karşılaştırması
  • Tambov-SKA-Energiya arasındaki maçlar
24.11.2018 Avangard Kursk 12:00 Zenit St. Petersburg II
  • Avangard Kursk-Zenit St. Petersburg II takım karşılaştırması
  • Avangard Kursk-Zenit St. Petersburg II arasındaki maçlar
24.11.2018 Chertanovo 12:00 Krasnodar II
  • Chertanovo-Krasnodar II takım karşılaştırması
  • Chertanovo-Krasnodar II arasındaki maçlar
24.11.2018 Torpedo Armavir 13:00 Luch Vladivostok
  • Torpedo Armavir-Luch Vladivostok takım karşılaştırması
  • Torpedo Armavir-Luch Vladivostok arasındaki maçlar
24.11.2018 Mordovia Saransk 13:00 Tyumen
  • Mordovia Saransk-Tyumen takım karşılaştırması
  • Mordovia Saransk-Tyumen arasındaki maçlar
24.11.2018 Dinamo St. Petersburg 14:00 Baltika
  • Dinamo St. Petersburg-Baltika takım karşılaştırması
  • Dinamo St. Petersburg-Baltika arasındaki maçlar
18.11.2018 Zenit St. Petersburg II 0 - 1 Luch Vladivostok
  • Zenit St. Petersburg II-Luch Vladivostok maçı istatistikleri
  • Zenit St. Petersburg II-Luch Vladivostok arasındaki maçlar
18.11.2018 Fakel 3 - 2 Avangard Kursk
  • Fakel-Avangard Kursk maçı istatistikleri
  • Fakel-Avangard Kursk arasındaki maçlar
18.11.2018 Baltika 2 - 0 Chertanovo
  • Baltika-Chertanovo maçı istatistikleri
  • Baltika-Chertanovo arasındaki maçlar
18.11.2018 Torpedo Armavir 1 - 0 Tyumen
  • Torpedo Armavir-Tyumen maçı istatistikleri
  • Torpedo Armavir-Tyumen arasındaki maçlar
18.11.2018 Krasnodar II 1 - 2 Mordovia Saransk
  • Krasnodar II-Mordovia Saransk maçı istatistikleri
  • Krasnodar II-Mordovia Saransk arasındaki maçlar
18.11.2018 Spartak Moskva II 1 - 4 Shinnik
  • Spartak Moskva II-Shinnik maçı istatistikleri
  • Spartak Moskva II-Shinnik arasındaki maçlar
18.11.2018 Khimki 0 - 0 Dinamo St. Petersburg
  • Khimki-Dinamo St. Petersburg maçı istatistikleri
  • Khimki-Dinamo St. Petersburg arasındaki maçlar
18.11.2018 Shakhter-Volga-Olimpiets 1 - 0 Tambov
  • Shakhter-Volga-Olimpiets-Tambov maçı istatistikleri
  • Shakhter-Volga-Olimpiets-Tambov arasındaki maçlar
18.11.2018 Sibir 1 - 1 SKA-Energiya
  • Sibir-SKA-Energiya maçı istatistikleri
  • Sibir-SKA-Energiya arasındaki maçlar
18.11.2018 Rotor Volgograd 0 - 0 Tom' Tomsk
  • Rotor Volgograd-Tom' Tomsk maçı istatistikleri
  • Rotor Volgograd-Tom' Tomsk arasındaki maçlar

1. Ligi Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Tom' Tomsk 23 13 7 3 30 13 +17 46
2 Tambov 23 13 5 5 36 21 +15 44
3 Avangard Kursk 23 12 3 8 32 24 +8 39
4 Krasnodar II 23 9 9 5 33 28 +5 36
5 Dinamo St. Petersburg 23 9 8 6 39 27 +12 35
6 Shakhter-Volga-Olimpiets 23 10 5 8 22 19 +3 35
7 Chertanovo 23 10 5 8 42 36 +6 35
8 Spartak Moskva II 23 10 5 8 31 28 +3 35
9 Shinnik 23 9 7 7 25 21 +4 34
10 Luch Vladivostok 23 8 10 5 19 13 +6 34
11 Mordovia Saransk 23 9 6 8 27 25 +2 33
12 SKA-Energiya 23 7 12 4 28 25 +3 33
13 Fakel 23 8 5 10 28 26 +2 29
14 Khimki 23 7 7 9 28 38 -10 28
15 Rotor Volgograd 23 6 10 7 20 24 -4 28
16 Baltika 23 6 7 10 25 35 -10 25
17 Torpedo Armavir 23 6 6 11 24 37 -13 24
18 Tyumen 23 5 8 10 19 27 -8 23
19 Sibir 23 3 8 12 16 33 -17 17
20 Zenit St. Petersburg II 23 1 5 17 12 36 -24 8
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Luch Vladivostok 6 5 1 0 7 1 16
  • B
  • B
  • G
  • G
  • G
  • G
2 Tom' Tomsk 6 4 1 1 6 1 13
  • G
  • B
  • G
  • M
  • G
  • B
3 Chertanovo 6 4 0 2 14 8 12
  • G
  • M
  • G
  • G
  • G
  • M
4 SKA-Energiya 6 3 3 0 8 5 12
  • B
  • G
  • B
  • G
  • G
  • B
5 Mordovia Saransk 6 3 1 2 5 4 10
  • G
  • M
  • G
  • B
  • M
  • G
6 Shinnik 6 3 1 2 8 6 10
  • M
  • B
  • G
  • M
  • G
  • G
7 Torpedo Armavir 6 3 1 2 8 8 10
  • G
  • B
  • M
  • M
  • G
  • G
8 Fakel 6 3 1 2 10 6 10
  • M
  • B
  • G
  • G
  • M
  • G
9 Tambov 6 3 0 3 7 5 9
  • G
  • G
  • G
  • M
  • M
  • M
10 Avangard Kursk 6 3 0 3 12 9 9
  • M
  • G
  • G
  • M
  • G
  • M
11 Krasnodar II 6 2 3 1 12 8 9
  • M
  • B
  • B
  • G
  • B
  • M
12 Dinamo St. Petersburg 6 2 2 2 7 6 8
  • G
  • B
  • M
  • G
  • G
  • B
13 Baltika 6 2 2 2 6 7 8
  • B
  • G
  • M
  • G
  • M
  • G
14 Rotor Volgograd 6 2 1 3 5 7 7
  • G
  • M
  • M
  • G
  • M
  • B
15 Khimki 6 2 1 3 4 11 7
  • M
  • G
  • M
  • G
  • M
  • B
16 Shakhter-Volga-Olimpiets 6 2 0 4 4 7 6
  • G
  • M
  • M
  • M
  • M
  • G
17 Tyumen 6 1 2 3 4 6 5
  • M
  • B
  • G
  • M
  • B
  • M
18 Spartak Moskva II 6 1 1 4 7 13 4
  • B
  • B
  • M
  • M
  • G
  • M
19 Sibir 6 0 2 4 4 10 2
  • M
  • M
  • M
  • B
  • M
  • B
20 Zenit St. Petersburg II 6 0 1 5 0 9 1
  • M
  • B
  • M
  • M
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Tom' Tomsk 13 10 2 1 23 5 32 10 3 5 2 7 8 14
2 Tambov 11 6 3 2 21 9 21 12 7 2 3 15 12 23
3 Avangard Kursk 12 8 2 2 19 10 26 11 4 1 6 13 14 13
4 Krasnodar II 12 4 4 4 15 16 16 11 5 5 1 18 12 20
5 Dinamo St. Petersburg 12 5 3 4 17 14 18 11 4 5 2 22 13 17
6 Shakhter-Volga-Olimpiets 10 6 2 2 11 6 20 13 4 3 6 11 13 15
7 Chertanovo 12 6 4 2 25 16 22 11 4 1 6 17 20 13
8 Spartak Moskva II 12 5 4 3 16 14 19 11 5 1 5 15 14 16
9 Shinnik 13 5 6 2 14 9 21 10 4 1 5 11 12 13
10 Luch Vladivostok 12 6 2 4 10 6 20 11 2 8 1 9 7 14
11 Mordovia Saransk 11 3 2 6 12 15 11 12 6 4 2 15 10 22
12 SKA-Energiya 11 4 5 2 16 12 17 12 3 7 2 12 13 16
13 Fakel 12 5 4 3 17 10 19 11 3 1 7 11 16 10
14 Khimki 11 4 4 3 16 15 16 12 3 3 6 12 23 12
15 Rotor Volgograd 10 4 4 2 10 8 16 13 2 6 5 10 16 12
16 Baltika 11 4 2 5 11 15 14 12 2 5 5 14 20 11
17 Torpedo Armavir 10 2 4 4 14 18 10 13 4 2 7 10 19 14
18 Tyumen 13 5 5 3 16 13 20 10 0 3 7 3 14 3
19 Sibir 10 2 4 4 6 9 10 13 1 4 8 10 24 7
20 Zenit St. Petersburg II 12 0 3 9 7 20 3 11 1 2 8 5 16 5
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Chertanovo 23 0 1 5 6 9 1 0 0 1 3.39
2 Dinamo St. Petersburg 23 2 4 6 3 3 3 1 0 1 2.87
3 Khimki 23 2 4 5 3 4 3 2 0 0 2.87
4 Krasnodar II 23 2 3 7 5 3 1 2 0 0 2.65
5 Torpedo Armavir 23 1 7 2 6 4 2 1 0 0 2.65
6 Baltika 23 1 4 8 4 3 2 1 0 0 2.61
7 Spartak Moskva II 23 2 3 5 8 3 2 0 0 0 2.57
8 Tambov 23 3 3 3 8 6 0 0 0 0 2.48
9 Avangard Kursk 23 2 7 4 3 3 4 0 0 0 2.43
10 Fakel 23 2 4 6 8 1 2 0 0 0 2.35
11 SKA-Energiya 23 2 4 7 6 3 1 0 0 0 2.30
12 Mordovia Saransk 23 1 7 4 8 2 1 0 0 0 2.26
13 Sibir 23 3 5 6 6 1 2 0 0 0 2.13
14 Zenit St. Petersburg II 23 1 10 3 5 3 1 0 0 0 2.09
15 Tyumen 23 5 5 4 5 2 2 0 0 0 2.00
16 Shinnik 23 3 7 5 5 1 2 0 0 0 2.00
17 Rotor Volgograd 23 2 7 9 3 1 0 1 0 0 1.91
18 Tom' Tomsk 23 2 8 8 2 2 1 0 0 0 1.87
19 Shakhter-Volga-Olimpiets 23 3 10 2 5 3 0 0 0 0 1.78
20 Luch Vladivostok 23 5 11 3 1 3 0 0 0 0 1.39