Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

Makedonya 2. Ligi

09.03.2019 Struga 12:00 Labunishta
  • Struga-Labunishta takım karşılaştırması
  • Struga-Labunishta arasındaki maçlar
09.03.2019 Goblen Junior Kumanovo 12:00 Korab Debar
  • Goblen Junior Kumanovo-Korab Debar takım karşılaştırması
  • Goblen Junior Kumanovo-Korab Debar arasındaki maçlar
09.03.2019 Teteks 13:00 Gostivar
  • Teteks-Gostivar takım karşılaştırması
  • Teteks-Gostivar arasındaki maçlar
09.03.2019 Pelister 13:00 Vlazrimi Kičevo
  • Pelister-Vlazrimi Kičevo takım karşılaştırması
  • Pelister-Vlazrimi Kičevo arasındaki maçlar
09.03.2019 Gench Kalemler 13:00 Skopje
  • Gench Kalemler-Skopje takım karşılaştırması
  • Gench Kalemler-Skopje arasındaki maçlar
17.03.2019 Gostivar 13:30 Pelister
  • Gostivar-Pelister takım karşılaştırması
  • Gostivar-Pelister arasındaki maçlar
17.03.2019 Labunishta 13:30 Teteks
  • Labunishta-Teteks takım karşılaştırması
  • Labunishta-Teteks arasındaki maçlar
17.03.2019 Korab Debar 13:30 Struga
  • Korab Debar-Struga takım karşılaştırması
  • Korab Debar-Struga arasındaki maçlar
17.03.2019 Vlazrimi Kičevo 13:30 Gench Kalemler
  • Vlazrimi Kičevo-Gench Kalemler takım karşılaştırması
  • Vlazrimi Kičevo-Gench Kalemler arasındaki maçlar
17.03.2019 Skopje 13:30 Goblen Junior Kumanovo
  • Skopje-Goblen Junior Kumanovo takım karşılaştırması
  • Skopje-Goblen Junior Kumanovo arasındaki maçlar
01.12.2018 Teteks 1 - 2 Skopje
  • Teteks-Skopje maçı istatistikleri
  • Teteks-Skopje arasındaki maçlar
25.11.2018 Labunishta 2 - 0 Goblen Junior Kumanovo
  • Labunishta-Goblen Junior Kumanovo maçı istatistikleri
  • Labunishta-Goblen Junior Kumanovo arasındaki maçlar
24.11.2018 Gostivar 1 - 2 Struga
  • Gostivar-Struga maçı istatistikleri
  • Gostivar-Struga arasındaki maçlar
24.11.2018 Pelister 1 - 0 Teteks
  • Pelister-Teteks maçı istatistikleri
  • Pelister-Teteks arasındaki maçlar
24.11.2018 Korab Debar 3 - 0 Gench Kalemler
  • Korab Debar-Gench Kalemler maçı istatistikleri
  • Korab Debar-Gench Kalemler arasındaki maçlar
24.11.2018 Vlazrimi Kičevo 0 - 0 Skopje
  • Vlazrimi Kičevo-Skopje maçı istatistikleri
  • Vlazrimi Kičevo-Skopje arasındaki maçlar
11.11.2018 Goblen Junior Kumanovo 0 - 1 Gostivar
  • Goblen Junior Kumanovo-Gostivar maçı istatistikleri
  • Goblen Junior Kumanovo-Gostivar arasındaki maçlar
11.11.2018 Skopje 2 - 1 Korab Debar
  • Skopje-Korab Debar maçı istatistikleri
  • Skopje-Korab Debar arasındaki maçlar
11.11.2018 Struga 1 - 0 Pelister
  • Struga-Pelister maçı istatistikleri
  • Struga-Pelister arasındaki maçlar
11.11.2018 Teteks 0 - 3 Vlazrimi Kičevo
  • Teteks-Vlazrimi Kičevo maçı istatistikleri
  • Teteks-Vlazrimi Kičevo arasındaki maçlar

2. Ligi Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Struga 14 8 4 2 18 13 +5 28
2 Labunishta 14 7 6 1 14 11 +3 27
3 Skopje 14 6 3 5 16 9 +7 21
4 Vlazrimi Kičevo 14 6 3 5 17 15 +2 21
5 Gostivar 14 6 1 7 23 18 +5 19
6 Korab Debar 14 5 3 6 19 18 +1 18
7 Pelister 14 5 3 6 12 14 -2 18
8 Gench Kalemler 14 4 4 6 17 21 -4 16
9 Goblen Junior Kumanovo 14 2 8 4 9 15 -6 14
10 Teteks 14 2 3 9 9 20 -11 9
  • Yükselme
  • Yükselme Play-off'u
  • Muhtemel Küme Düşme
  • Küme Düşme
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Labunishta 6 3 3 0 6 1 12
  • G
  • B
  • B
  • G
  • B
  • G
2 Korab Debar 6 3 2 1 11 5 11
  • M
  • B
  • B
  • G
  • M
  • G
3 Struga 6 3 2 1 7 5 11
  • G
  • B
  • M
  • B
  • G
  • G
4 Pelister 6 3 1 2 5 3 10
  • G
  • G
  • B
  • G
  • M
  • G
5 Skopje 6 3 1 2 6 6 10
  • M
  • G
  • M
  • G
  • B
  • G
6 Vlazrimi Kičevo 6 2 3 1 7 6 9
  • B
  • B
  • G
  • M
  • G
  • B
7 Gostivar 6 2 1 3 8 8 7
  • M
  • B
  • M
  • M
  • G
  • M
8 Gench Kalemler 6 1 3 2 4 8 6
  • M
  • M
  • B
  • G
  • B
  • M
9 Goblen Junior Kumanovo 6 0 3 3 2 7 3
  • B
  • B
  • B
  • M
  • M
  • M
10 Teteks 6 0 2 4 3 9 2
  • G
  • B
  • B
  • M
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Struga 7 4 1 2 8 7 13 7 4 3 0 10 6 15
2 Labunishta 7 5 2 0 10 3 17 7 2 4 1 4 8 10
3 Skopje 7 5 1 1 14 3 16 7 1 2 4 2 6 5
4 Vlazrimi Kičevo 7 2 2 3 4 7 8 7 4 1 2 13 8 13
5 Gostivar 7 2 1 4 10 10 7 7 4 0 3 13 8 12
6 Korab Debar 7 4 1 2 11 7 13 7 1 2 4 8 11 5
7 Pelister 7 5 0 2 10 8 15 7 0 3 4 2 6 3
8 Gench Kalemler 7 2 4 1 10 8 10 7 2 0 5 7 13 6
9 Goblen Junior Kumanovo 7 0 6 1 3 4 6 7 2 2 3 6 11 8
10 Teteks 7 2 1 4 7 10 7 7 0 2 5 2 10 2
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Gostivar 14 0 3 3 4 0 4 0 0 0 2.93
2 Gench Kalemler 14 2 2 3 2 1 4 0 0 0 2.71
3 Korab Debar 14 2 1 3 5 1 1 1 0 0 2.64
4 Vlazrimi Kičevo 14 2 4 3 2 0 2 1 0 0 2.29
5 Struga 14 0 5 4 3 1 1 0 0 0 2.21
6 Teteks 14 1 3 4 6 0 0 0 0 0 2.07
7 Pelister 14 3 4 1 5 0 1 0 0 0 1.86
8 Labunishta 14 4 3 3 2 1 0 1 0 0 1.79
9 Skopje 14 3 5 1 4 0 0 1 0 0 1.79
10 Goblen Junior Kumanovo 14 3 2 7 1 0 1 0 0 0 1.71