Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

Makedonya 1. Ligi

22.09.2018 Rabotnički 17:00 Vardar
  • Rabotnički-Vardar takım karşılaştırması
  • Rabotnički-Vardar arasındaki maçlar
23.09.2018 Sileks 13:30 Shkendija
  • Sileks-Shkendija takım karşılaştırması
  • Sileks-Shkendija arasındaki maçlar
23.09.2018 Pobeda Junior 13:30 Akademija Pandev
  • Pobeda Junior -Akademija Pandev takım karşılaştırması
  • Pobeda Junior -Akademija Pandev arasındaki maçlar
23.09.2018 Renova 13:30 Belasica
  • Renova-Belasica takım karşılaştırması
  • Renova-Belasica arasındaki maçlar
23.09.2018 Shkupi 13:30 Makedonija GjP
  • Shkupi-Makedonija GjP takım karşılaştırması
  • Shkupi-Makedonija GjP arasındaki maçlar
26.09.2018 Vardar 13:30 Sileks
  • Vardar-Sileks takım karşılaştırması
  • Vardar-Sileks arasındaki maçlar
26.09.2018 Belasica 13:30 Shkupi
  • Belasica-Shkupi takım karşılaştırması
  • Belasica-Shkupi arasındaki maçlar
26.09.2018 Shkendija 13:30 Pobeda Junior
  • Shkendija-Pobeda Junior  takım karşılaştırması
  • Shkendija-Pobeda Junior  arasındaki maçlar
26.09.2018 Makedonija GjP 13:30 Rabotnički
  • Makedonija GjP-Rabotnički takım karşılaştırması
  • Makedonija GjP-Rabotnički arasındaki maçlar
26.09.2018 Akademija Pandev 13:30 Renova
  • Akademija Pandev-Renova takım karşılaştırması
  • Akademija Pandev-Renova arasındaki maçlar
16.09.2018 Akademija Pandev 3 - 0 Sileks
  • Akademija Pandev-Sileks maçı istatistikleri
  • Akademija Pandev-Sileks arasındaki maçlar
16.09.2018 Makedonija GjP 0 - 0 Belasica
  • Makedonija GjP-Belasica maçı istatistikleri
  • Makedonija GjP-Belasica arasındaki maçlar
16.09.2018 Shkendija 6 - 2 Rabotnički
  • Shkendija-Rabotnički maçı istatistikleri
  • Shkendija-Rabotnički arasındaki maçlar
16.09.2018 Pobeda Junior 1 - 0 Renova
  • Pobeda Junior -Renova maçı istatistikleri
  • Pobeda Junior -Renova arasındaki maçlar
16.09.2018 Vardar 2 - 1 Shkupi
  • Vardar-Shkupi maçı istatistikleri
  • Vardar-Shkupi arasındaki maçlar
02.09.2018 Shkupi 1 - 2 Shkendija
  • Shkupi-Shkendija maçı istatistikleri
  • Shkupi-Shkendija arasındaki maçlar
01.09.2018 Rabotnički 1 - 0 Akademija Pandev
  • Rabotnički-Akademija Pandev maçı istatistikleri
  • Rabotnički-Akademija Pandev arasındaki maçlar
01.09.2018 Renova 1 - 1 Makedonija GjP
  • Renova-Makedonija GjP maçı istatistikleri
  • Renova-Makedonija GjP arasındaki maçlar
01.09.2018 Belasica 1 - 1 Vardar
  • Belasica-Vardar maçı istatistikleri
  • Belasica-Vardar arasındaki maçlar
01.09.2018 Sileks 0 - 0 Pobeda Junior
  • Sileks-Pobeda Junior  maçı istatistikleri
  • Sileks-Pobeda Junior  arasındaki maçlar

1. Ligi Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Akademija Pandev 5 4 0 1 8 2 +6 12
2 Shkendija 5 3 2 0 14 6 +8 11
3 Vardar 5 3 2 0 7 4 +3 11
4 Rabotnički 5 3 0 2 10 11 -1 9
5 Pobeda Junior 5 2 2 1 2 2 +0 8
6 Sileks 5 1 2 2 3 6 -3 5
7 Renova 5 1 1 3 5 7 -2 4
8 Makedonija GjP 5 0 3 2 2 4 -2 3
9 Shkupi 5 0 2 3 3 6 -3 2
10 Belasica 5 0 2 3 2 8 -6 2
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Akademija Pandev 5 4 0 1 8 2 12
  • G
  • G
  • G
  • M
  • G
2 Shkendija 5 3 2 0 14 6 11
  • B
  • B
  • G
  • G
  • G
3 Vardar 5 3 2 0 7 4 11
  • B
  • G
  • G
  • B
  • G
4 Rabotnički 5 3 0 2 10 11 9
  • M
  • G
  • G
  • G
  • M
5 Pobeda Junior 5 2 2 1 2 2 8
  • G
  • B
  • M
  • B
  • G
6 Sileks 5 1 2 2 3 6 5
  • B
  • M
  • G
  • B
  • M
7 Renova 5 1 1 3 5 7 4
  • G
  • M
  • M
  • B
  • M
8 Makedonija GjP 5 0 3 2 2 4 3
  • M
  • B
  • M
  • B
  • B
9 Shkupi 5 0 2 3 3 6 2
  • B
  • B
  • M
  • M
  • M
10 Belasica 5 0 2 3 2 8 2
  • M
  • M
  • M
  • B
  • B
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Akademija Pandev 3 3 0 0 6 1 9 2 1 0 1 2 1 3
2 Shkendija 3 2 1 0 12 5 7 2 1 1 0 2 1 4
3 Vardar 2 2 0 0 3 1 6 3 1 2 0 4 3 5
4 Rabotnički 3 2 0 1 6 5 6 2 1 0 1 4 6 3
5 Pobeda Junior 3 2 0 1 2 2 6 2 0 2 0 0 0 2
6 Sileks 3 1 2 0 2 1 5 2 0 0 2 1 5 0
7 Renova 2 0 1 1 1 2 1 3 1 0 2 4 5 3
8 Makedonija GjP 2 0 2 0 0 0 2 3 0 1 2 2 4 1
9 Shkupi 2 0 1 1 1 2 1 3 0 1 2 2 4 1
10 Belasica 2 0 1 1 1 3 1 3 0 1 2 1 5 1
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Rabotnički 5 0 1 1 1 0 0 0 1 1 4.20
2 Shkendija 5 1 0 0 1 1 1 0 0 1 4.00
3 Renova 5 0 3 1 0 0 0 0 1 0 2.40
4 Vardar 5 0 2 1 1 1 0 0 0 0 2.20
5 Belasica 5 1 1 2 0 0 1 0 0 0 2.00
6 Akademija Pandev 5 0 2 1 2 0 0 0 0 0 2.00
7 Shkupi 5 1 1 1 2 0 0 0 0 0 1.80
8 Sileks 5 1 1 1 2 0 0 0 0 0 1.80
9 Makedonija GjP 5 2 1 1 1 0 0 0 0 0 1.20
10 Pobeda Junior 5 2 2 1 0 0 0 0 0 0 0.80