Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

Makedonya 1. Ligi

17.02.2019 Shkupi 13:00 Sileks
  • Shkupi-Sileks takım karşılaştırması
  • Shkupi-Sileks arasındaki maçlar
17.02.2019 Vardar 13:00 Shkendija
  • Vardar-Shkendija takım karşılaştırması
  • Vardar-Shkendija arasındaki maçlar
17.02.2019 Renova 13:00 Rabotnički
  • Renova-Rabotnički takım karşılaştırması
  • Renova-Rabotnički arasındaki maçlar
17.02.2019 Belasica 13:00 Pobeda Junior
  • Belasica-Pobeda Junior  takım karşılaştırması
  • Belasica-Pobeda Junior  arasındaki maçlar
17.02.2019 Makedonija GjP 13:00 Akademija Pandev
  • Makedonija GjP-Akademija Pandev takım karşılaştırması
  • Makedonija GjP-Akademija Pandev arasındaki maçlar
24.02.2019 Pobeda Junior 13:00 Shkupi
  • Pobeda Junior -Shkupi takım karşılaştırması
  • Pobeda Junior -Shkupi arasındaki maçlar
24.02.2019 Sileks 13:00 Rabotnički
  • Sileks-Rabotnički takım karşılaştırması
  • Sileks-Rabotnički arasındaki maçlar
24.02.2019 Akademija Pandev 13:00 Belasica
  • Akademija Pandev-Belasica takım karşılaştırması
  • Akademija Pandev-Belasica arasındaki maçlar
24.02.2019 Shkendija 13:00 Makedonija GjP
  • Shkendija-Makedonija GjP takım karşılaştırması
  • Shkendija-Makedonija GjP arasındaki maçlar
24.02.2019 Vardar 13:00 Renova
  • Vardar-Renova takım karşılaştırması
  • Vardar-Renova arasındaki maçlar
02.12.2018 Renova 0 - 3 Shkendija
  • Renova-Shkendija maçı istatistikleri
  • Renova-Shkendija arasındaki maçlar
02.12.2018 Akademija Pandev 0 - 0 Vardar
  • Akademija Pandev-Vardar maçı istatistikleri
  • Akademija Pandev-Vardar arasındaki maçlar
02.12.2018 Pobeda Junior 0 - 2 Makedonija GjP
  • Pobeda Junior -Makedonija GjP maçı istatistikleri
  • Pobeda Junior -Makedonija GjP arasındaki maçlar
02.12.2018 Sileks 1 - 0 Belasica
  • Sileks-Belasica maçı istatistikleri
  • Sileks-Belasica arasındaki maçlar
02.12.2018 Rabotnički 0 - 2 Shkupi
  • Rabotnički-Shkupi maçı istatistikleri
  • Rabotnički-Shkupi arasındaki maçlar
28.11.2018 Shkupi 1 - 1 Renova
  • Shkupi-Renova maçı istatistikleri
  • Shkupi-Renova arasındaki maçlar
28.11.2018 Shkendija 0 - 1 Akademija Pandev
  • Shkendija-Akademija Pandev maçı istatistikleri
  • Shkendija-Akademija Pandev arasındaki maçlar
28.11.2018 Makedonija GjP 1 - 1 Sileks
  • Makedonija GjP-Sileks maçı istatistikleri
  • Makedonija GjP-Sileks arasındaki maçlar
28.11.2018 Belasica 1 - 2 Rabotnički
  • Belasica-Rabotnički maçı istatistikleri
  • Belasica-Rabotnički arasındaki maçlar
28.11.2018 Vardar 3 - 0 Pobeda Junior
  • Vardar-Pobeda Junior  maçı istatistikleri
  • Vardar-Pobeda Junior  arasındaki maçlar

1. Ligi Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Shkendija 18 12 4 2 42 14 +28 40
2 Vardar 18 10 5 3 22 10 +12 35
3 Akademija Pandev 18 9 3 6 20 14 +6 30
4 Rabotnički 18 8 2 8 26 28 -2 26
5 Shkupi 18 6 5 7 16 19 -3 23
6 Makedonija GjP 18 5 6 7 22 26 -4 21
7 Renova 18 5 6 7 19 24 -5 21
8 Sileks 18 4 6 8 12 23 -11 18
9 Pobeda Junior 18 5 2 11 14 24 -10 17
10 Belasica 18 4 5 9 15 26 -11 17
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Shkendija 6 5 0 1 15 2 15
  • G
  • G
  • G
  • G
  • M
  • G
2 Akademija Pandev 6 3 2 1 5 3 11
  • G
  • M
  • G
  • B
  • G
  • B
3 Shkupi 6 3 2 1 7 6 11
  • M
  • G
  • B
  • G
  • B
  • G
4 Rabotnički 6 3 0 3 9 7 9
  • M
  • M
  • G
  • G
  • G
  • M
5 Vardar 6 2 2 2 5 3 8
  • B
  • M
  • M
  • G
  • G
  • B
6 Makedonija GjP 6 2 2 2 11 11 8
  • M
  • G
  • B
  • M
  • B
  • G
7 Renova 6 2 2 2 7 10 8
  • G
  • G
  • M
  • B
  • B
  • M
8 Sileks 6 2 1 3 3 9 7
  • M
  • G
  • M
  • M
  • B
  • G
9 Belasica 6 1 1 4 6 10 4
  • B
  • M
  • G
  • M
  • M
  • M
10 Pobeda Junior 6 1 0 5 4 11 3
  • G
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Shkendija 9 5 2 2 27 11 17 9 7 2 0 15 3 23
2 Vardar 9 5 2 2 11 5 17 9 5 3 1 11 5 18
3 Akademija Pandev 9 6 2 1 12 4 20 9 3 1 5 8 10 10
4 Rabotnički 9 4 1 4 16 14 13 9 4 1 4 10 14 13
5 Shkupi 9 5 3 1 10 5 18 9 1 2 6 6 14 5
6 Makedonija GjP 9 3 4 2 10 8 13 9 2 2 5 12 18 8
7 Renova 9 2 3 4 7 12 9 9 3 3 3 12 12 12
8 Sileks 9 4 3 2 8 5 15 9 0 3 6 4 18 3
9 Pobeda Junior 9 4 0 5 8 11 12 9 1 2 6 6 13 5
10 Belasica 9 3 2 4 10 14 11 9 1 3 5 5 12 6
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Shkendija 18 2 1 4 5 2 2 1 0 1 3.11
2 Rabotnički 18 0 3 7 4 1 0 1 1 1 3.00
3 Makedonija GjP 18 2 3 4 4 2 1 2 0 0 2.67
4 Renova 18 1 3 8 3 2 0 0 1 0 2.39
5 Belasica 18 1 4 7 3 1 2 0 0 0 2.28
6 Pobeda Junior 18 2 4 6 4 1 0 1 0 0 2.11
7 Sileks 18 1 5 8 3 0 1 0 0 0 1.94
8 Shkupi 18 1 5 7 4 1 0 0 0 0 1.94
9 Akademija Pandev 18 2 7 3 5 0 0 1 0 0 1.89
10 Vardar 18 2 7 4 3 2 0 0 0 0 1.78