Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

Luksemburg Division Nationale

Division Nationale Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Jeunesse d'Esch 13 9 2 2 27 12 +15 29
2 Fola Esch 13 9 0 4 32 13 +19 27
3 F91 Dudelange 13 8 2 3 39 21 +18 26
4 Progrès Niedercorn 13 8 1 4 29 17 +12 25
5 Differdange 03 13 7 2 4 18 12 +6 23
6 Racing 13 6 4 3 22 13 +9 22
7 Pétange 13 5 3 5 16 26 -10 18
8 UNA Strassen 13 5 1 7 23 23 +0 16
9 Mondorf-les-Bains 13 4 3 6 20 21 -1 15
10 Etzella Ettelbrück 13 4 3 6 16 22 -6 15
11 Victoria Rosport 13 3 3 7 16 29 -13 12
12 Hostert 13 3 3 7 14 32 -18 12
13 RM Hamm Benfica 13 2 3 8 16 27 -11 9
14 Rumelange 13 2 2 9 20 40 -20 8
  • Şampiyonlar Ligi Elemeleri
  • UEFA Avrupa Ligi
  • Küme Düşme Play-off'u
  • Küme Düşme
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Fola Esch 6 6 0 0 22 3 18
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
2 Jeunesse d'Esch 6 4 1 1 11 6 13
  • M
  • G
  • G
  • G
  • B
  • M
3 Progrès Niedercorn 6 4 0 2 16 7 12
  • G
  • M
  • G
  • G
  • G
  • G
4 F91 Dudelange 6 3 2 1 21 11 11
  • G
  • M
  • G
  • G
  • B
  • G
5 Differdange 03 6 3 2 1 11 6 11
  • M
  • G
  • B
  • G
  • B
  • M
6 Racing 6 3 1 2 11 7 10
  • B
  • G
  • G
  • M
  • M
  • B
7 UNA Strassen 6 3 0 3 12 8 9
  • M
  • M
  • M
  • G
  • G
  • G
8 Mondorf-les-Bains 6 2 2 2 12 10 8
  • M
  • G
  • M
  • G
  • B
  • B
9 Etzella Ettelbrück 6 2 1 3 6 13 7
  • G
  • M
  • G
  • M
  • M
  • B
10 Hostert 6 1 2 3 6 14 5
  • M
  • G
  • B
  • M
  • B
  • M
11 Pétange 6 1 2 3 7 18 5
  • G
  • G
  • M
  • M
  • B
  • B
12 Victoria Rosport 6 1 1 4 6 18 4
  • G
  • M
  • M
  • M
  • B
  • M
13 RM Hamm Benfica 6 0 2 4 5 15 2
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
  • B
14 Rumelange 6 0 2 4 8 22 2
  • M
  • M
  • M
  • M
  • B
  • B
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Jeunesse d'Esch 7 5 2 0 15 3 17 6 4 0 2 12 9 12
2 Fola Esch 6 5 0 1 19 4 15 7 4 0 3 13 9 12
3 F91 Dudelange 7 4 0 3 20 14 12 6 4 2 0 19 7 14
4 Progrès Niedercorn 7 6 1 0 18 5 19 6 2 0 4 11 12 6
5 Differdange 03 6 5 0 1 14 5 15 7 2 2 3 4 7 8
6 Racing 7 3 3 1 12 8 12 6 3 1 2 10 5 10
7 Pétange 7 4 1 2 11 11 13 6 1 2 3 5 15 5
8 UNA Strassen 7 2 0 5 9 14 6 6 3 1 2 14 9 10
9 Mondorf-les-Bains 7 3 2 2 14 12 11 6 1 1 4 6 9 4
10 Etzella Ettelbrück 6 3 1 2 6 5 10 7 1 2 4 10 17 5
11 Victoria Rosport 6 2 1 3 8 12 7 7 1 2 4 8 17 5
12 Hostert 6 1 2 3 7 17 5 7 2 1 4 7 15 7
13 RM Hamm Benfica 6 0 2 4 7 12 2 7 2 1 4 9 15 7
14 Rumelange 6 2 1 3 8 18 7 7 0 1 6 12 22 1
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Rumelange 13 1 0 0 3 3 3 1 1 1 4.62
2 F91 Dudelange 13 0 0 3 1 3 3 1 1 1 4.62
3 Hostert 13 0 1 3 4 1 2 1 1 0 3.54
4 Progrès Niedercorn 13 0 0 4 5 0 2 1 1 0 3.54
5 UNA Strassen 13 0 0 4 2 5 1 0 1 0 3.54
6 Fola Esch 13 0 0 2 7 1 2 1 0 0 3.46
7 Victoria Rosport 13 0 1 1 4 5 2 0 0 0 3.46
8 RM Hamm Benfica 13 0 1 1 4 7 0 0 0 0 3.31
9 Pétange 13 1 3 1 2 2 2 1 1 0 3.23
10 Mondorf-les-Bains 13 0 1 5 2 3 1 0 1 0 3.15
11 Jeunesse d'Esch 13 1 2 2 1 5 2 0 0 0 3.00
12 Etzella Ettelbrück 13 0 3 5 2 0 0 2 1 0 2.92
13 Racing 13 0 3 3 3 3 1 0 0 0 2.69
14 Differdange 03 13 1 3 4 2 2 1 0 0 0 2.31