Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

Kıbrıs Rum Kesimi 3. Division

05.01.2019 Kouris Erimi 12:30 Ethnikos Assias
  • Kouris Erimi-Ethnikos Assias takım karşılaştırması
  • Kouris Erimi-Ethnikos Assias arasındaki maçlar
05.01.2019 APEA 12:30 Digenis Morphou
  • APEA-Digenis Morphou takım karşılaştırması
  • APEA-Digenis Morphou arasındaki maçlar
05.01.2019 Xylotympou 12:30 Amathous
  • Xylotympou-Amathous takım karşılaştırması
  • Xylotympou-Amathous arasındaki maçlar
05.01.2019 Ethnikos Latsion 12:30 Ormideia
  • Ethnikos Latsion-Ormideia takım karşılaştırması
  • Ethnikos Latsion-Ormideia arasındaki maçlar
05.01.2019 Halkanoras 12:30 ENAD
  • Halkanoras-ENAD takım karşılaştırması
  • Halkanoras-ENAD arasındaki maçlar
05.01.2019 Elpida Astromeritis 12:30 Omonia Psevda
  • Elpida Astromeritis-Omonia Psevda takım karşılaştırması
  • Elpida Astromeritis-Omonia Psevda arasındaki maçlar
05.01.2019 Peyia 12:30 Ahironas
  • Peyia-Ahironas takım karşılaştırması
  • Peyia-Ahironas arasındaki maçlar
05.01.2019 Digenis Ypsonas 12:30 Olympiada Lympion
  • Digenis Ypsonas-Olympiada Lympion takım karşılaştırması
  • Digenis Ypsonas-Olympiada Lympion arasındaki maçlar
12.01.2019 APEA 12:30 Amathous
  • APEA-Amathous takım karşılaştırması
  • APEA-Amathous arasındaki maçlar
12.01.2019 Xylotympou 12:30 Ormideia
  • Xylotympou-Ormideia takım karşılaştırması
  • Xylotympou-Ormideia arasındaki maçlar
16.12.2018 Omonia Psevda 2 - 1 Peyia
  • Omonia Psevda-Peyia maçı istatistikleri
  • Omonia Psevda-Peyia arasındaki maçlar
16.12.2018 Digenis Morphou 0 - 1 Xylotympou
  • Digenis Morphou-Xylotympou maçı istatistikleri
  • Digenis Morphou-Xylotympou arasındaki maçlar
15.12.2018 Ahironas 1 - 0 Digenis Ypsonas
  • Ahironas-Digenis Ypsonas maçı istatistikleri
  • Ahironas-Digenis Ypsonas arasındaki maçlar
15.12.2018 ENAD 2 - 0 Elpida Astromeritis
  • ENAD-Elpida Astromeritis maçı istatistikleri
  • ENAD-Elpida Astromeritis arasındaki maçlar
15.12.2018 Amathous 2 - 1 Ethnikos Latsion
  • Amathous-Ethnikos Latsion maçı istatistikleri
  • Amathous-Ethnikos Latsion arasındaki maçlar
15.12.2018 Ormideia 2 - 0 Halkanoras
  • Ormideia-Halkanoras maçı istatistikleri
  • Ormideia-Halkanoras arasındaki maçlar
15.12.2018 Olympiada Lympion 1 - 1 Kouris Erimi
  • Olympiada Lympion-Kouris Erimi maçı istatistikleri
  • Olympiada Lympion-Kouris Erimi arasındaki maçlar
14.12.2018 Ethnikos Assias 3 - 1 APEA
  • Ethnikos Assias-APEA maçı istatistikleri
  • Ethnikos Assias-APEA arasındaki maçlar
08.12.2018 Kouris Erimi 2 - 2 Ahironas
  • Kouris Erimi-Ahironas maçı istatistikleri
  • Kouris Erimi-Ahironas arasındaki maçlar
08.12.2018 Xylotympou 4 - 1 APEA
  • Xylotympou-APEA maçı istatistikleri
  • Xylotympou-APEA arasındaki maçlar

3. Division Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Digenis Morphou 14 11 1 2 26 6 +20 34
2 Omonia Psevda 14 10 1 3 27 14 +13 31
3 ENAD 14 9 2 3 25 12 +13 29
4 Xylotympou 14 7 4 3 22 12 +10 25
5 Digenis Ypsonas 14 5 6 3 24 17 +7 21
6 Olympiada Lympion 14 6 2 6 24 27 -3 20
7 APEA 14 5 4 5 22 25 -3 19
8 Ormideia 14 5 4 5 19 18 +1 19
9 Halkanoras 14 6 1 7 28 30 -2 19
10 Elpida Astromeritis 14 6 0 8 14 25 -11 18
11 Ethnikos Assias 14 5 2 7 19 23 -4 17
12 Ahironas 14 4 5 5 21 24 -3 17
13 Kouris Erimi 14 4 4 6 19 21 -2 16
14 Amathous 14 5 1 8 16 23 -7 16
15 Peyia 14 1 4 9 13 27 -14 7
16 Ethnikos Latsion 14 2 1 11 10 25 -15 7
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Xylotympou 6 4 2 0 12 4 14
  • M
  • G
  • G
  • B
  • G
  • G
2 ENAD 6 4 2 0 13 6 14
  • G
  • G
  • B
  • G
  • B
  • G
3 Digenis Morphou 6 4 1 1 10 2 13
  • B
  • G
  • G
  • G
  • G
  • M
4 Omonia Psevda 6 4 0 2 14 7 12
  • G
  • G
  • M
  • G
  • G
  • G
5 Ethnikos Assias 6 3 2 1 12 6 11
  • M
  • G
  • B
  • B
  • G
  • G
6 Olympiada Lympion 6 3 1 2 10 11 10
  • G
  • M
  • G
  • G
  • M
  • B
7 Amathous 6 3 1 2 8 7 10
  • M
  • B
  • G
  • G
  • M
  • G
8 APEA 6 3 1 2 11 12 10
  • B
  • G
  • G
  • G
  • M
  • M
9 Ormideia 6 2 2 2 9 8 8
  • M
  • G
  • B
  • B
  • M
  • G
10 Elpida Astromeritis 6 2 0 4 4 11 6
  • G
  • M
  • M
  • M
  • G
  • M
11 Kouris Erimi 6 1 3 2 8 11 6
  • G
  • M
  • B
  • M
  • B
  • B
12 Halkanoras 6 2 0 4 9 12 6
  • G
  • M
  • M
  • M
  • G
  • M
13 Ahironas 6 1 2 3 7 14 5
  • M
  • M
  • B
  • M
  • B
  • G
14 Digenis Ypsonas 6 0 3 3 5 10 3
  • B
  • B
  • B
  • M
  • M
  • M
15 Peyia 6 0 3 3 5 9 3
  • B
  • M
  • M
  • B
  • B
  • M
16 Ethnikos Latsion 6 1 0 5 4 11 3
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Digenis Morphou 8 7 0 1 19 5 21 6 4 1 1 7 1 13
2 Omonia Psevda 8 6 1 1 17 8 19 6 4 0 2 10 6 12
3 ENAD 8 7 0 1 19 5 21 6 2 2 2 6 7 8
4 Xylotympou 6 4 1 1 11 4 13 8 3 3 2 11 8 12
5 Digenis Ypsonas 6 2 3 1 10 8 9 8 3 3 2 14 9 12
6 Olympiada Lympion 8 3 1 4 11 16 10 6 3 1 2 13 11 10
7 APEA 6 3 2 1 9 5 11 8 2 2 4 13 20 8
8 Ormideia 8 4 3 1 13 8 15 6 1 1 4 6 10 4
9 Halkanoras 6 4 0 2 17 12 12 8 2 1 5 11 18 7
10 Elpida Astromeritis 6 3 0 3 7 11 9 8 3 0 5 7 14 9
11 Ethnikos Assias 7 3 1 3 11 12 10 7 2 1 4 8 11 7
12 Ahironas 8 3 3 2 12 10 12 6 1 2 3 9 14 5
13 Kouris Erimi 7 2 3 2 10 10 9 7 2 1 4 9 11 7
14 Amathous 8 4 1 3 14 12 13 6 1 0 5 2 11 3
15 Peyia 6 1 2 3 3 7 5 8 0 2 6 10 20 2
16 Ethnikos Latsion 6 2 0 4 5 8 6 8 0 1 7 5 17 1
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Halkanoras 14 0 0 2 3 2 6 0 1 0 4.14
2 Olympiada Lympion 14 0 0 4 4 1 4 0 1 0 3.64
3 APEA 14 0 1 3 3 4 3 0 0 0 3.36
4 Ahironas 14 0 3 2 1 5 3 0 0 0 3.21
5 Ethnikos Assias 14 0 1 2 7 4 0 0 0 0 3.00
6 Digenis Ypsonas 14 3 1 2 2 3 1 1 1 0 2.93
7 Omonia Psevda 14 1 4 0 3 2 4 0 0 0 2.93
8 Peyia 14 1 3 2 4 2 0 1 1 0 2.86
9 Kouris Erimi 14 1 3 1 4 2 3 0 0 0 2.86
10 Elpida Astromeritis 14 0 3 2 5 3 1 0 0 0 2.79
11 Amathous 14 0 3 1 7 2 1 0 0 0 2.79
12 ENAD 14 1 3 4 2 2 1 0 1 0 2.64
13 Ormideia 14 1 2 4 4 2 0 0 1 0 2.64
14 Ethnikos Latsion 14 0 4 2 5 3 0 0 0 0 2.50
15 Xylotympou 14 1 2 5 3 2 1 0 0 0 2.43
16 Digenis Morphou 14 1 5 2 3 1 2 0 0 0 2.29