Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

İspanya 1ª Nacional Femenina

09.12.2018 Vallinámar 0 - 3 Firgas
  • Vallinámar-Firgas maçı istatistikleri
  • Vallinámar-Firgas arasındaki maçlar
09.12.2018 Cardones 2 - 3 Achamán
  • Cardones-Achamán maçı istatistikleri
  • Cardones-Achamán arasındaki maçlar
09.12.2018 Las Majoreras 1 - 1 La Garita
  • Las Majoreras-La Garita maçı istatistikleri
  • Las Majoreras-La Garita arasındaki maçlar
09.12.2018 Tacuense 5 - 0 CD Tarsa
  • Tacuense-CD Tarsa maçı istatistikleri
  • Tacuense-CD Tarsa arasındaki maçlar
09.12.2018 Sanse 2 - 2 Llamoro
  • Sanse-Llamoro maçı istatistikleri
  • Sanse-Llamoro arasındaki maçlar
08.12.2018 Furia Arona 3 - 1 Geneto del Teide
  • Furia Arona-Geneto del Teide maçı istatistikleri
  • Furia Arona-Geneto del Teide arasındaki maçlar
08.12.2018 Padre Anchieta 0 - 14 Añaza
  • Padre Anchieta-Añaza maçı istatistikleri
  • Padre Anchieta-Añaza arasındaki maçlar
08.12.2018 San Antonio Pilar 3 - 0 Orotava
  • San Antonio Pilar-Orotava maçı istatistikleri
  • San Antonio Pilar-Orotava arasındaki maçlar
08.12.2018 UDG Tenerife Sur II 5 - 0 San Lorenzo Constancia
  • UDG Tenerife Sur II-San Lorenzo Constancia maçı istatistikleri
  • UDG Tenerife Sur II-San Lorenzo Constancia arasındaki maçlar
08.12.2018 Yoñe 0 - 4 UD Las Torres
  • Yoñe-UD Las Torres maçı istatistikleri
  • Yoñe-UD Las Torres arasındaki maçlar

1ª Nacional Femenina Tenerife Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 UDG Tenerife Sur II 14 14 0 0 102 3 +99 42
2 Tacuense 14 13 0 1 73 4 +69 39
3 Llamoro 14 10 1 3 70 17 +53 31
4 Furia Arona 14 10 1 3 65 21 +44 31
5 Güímar 13 10 0 3 46 8 +38 30
6 San Antonio Pilar 14 8 1 5 42 34 +8 25
7 CD Tarsa 14 5 4 5 32 26 +6 19
8 Sanse 14 5 2 7 38 47 -9 17
9 Añaza 14 3 3 8 31 38 -7 12
10 Geneto del Teide 14 3 2 9 21 37 -16 11
11 Casablanca 13 2 4 7 25 43 -18 10
12 Orotava 14 2 1 11 21 39 -18 7
13 San Lorenzo Constancia 14 2 1 11 22 53 -31 7
14 Padre Anchieta 14 0 0 14 2 127 -125 0
  • Küme Düşme
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 UDG Tenerife Sur II 6 6 0 0 45 2 18
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
2 Tacuense 6 6 0 0 36 1 18
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
3 Furia Arona 6 5 0 1 20 5 15
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
4 Güímar 6 5 0 1 17 4 15
  • G
  • M
  • G
  • G
  • G
  • G
5 Llamoro 6 4 1 1 19 13 13
  • G
  • G
  • G
  • M
  • G
  • B
6 San Antonio Pilar 6 4 0 2 31 14 12
  • G
  • M
  • M
  • G
  • G
  • G
7 CD Tarsa 6 2 2 2 7 9 8
  • G
  • B
  • G
  • B
  • M
  • M
8 Añaza 6 1 2 3 16 19 5
  • G
  • B
  • M
  • M
  • M
  • G
9 Sanse 6 1 1 4 23 23 4
  • M
  • M
  • G
  • M
  • M
  • B
10 Geneto del Teide 6 1 1 4 6 15 4
  • M
  • B
  • M
  • B
  • M
  • M
11 Casablanca 6 1 1 4 6 21 4
  • B
  • M
  • B
  • M
  • M
  • M
12 Orotava 6 1 0 5 16 15 3
  • M
  • M
  • M
  • M
  • G
  • M
13 San Lorenzo Constancia 6 1 0 5 15 16 3
  • M
  • M
  • M
  • G
  • M
  • M
14 Padre Anchieta 6 0 0 6 0 91 0
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 UDG Tenerife Sur II 7 7 0 0 62 2 21 7 7 0 0 40 1 21
2 Tacuense 8 7 0 1 45 3 21 6 6 0 0 28 1 18
3 Llamoro 7 6 0 1 36 10 18 7 4 1 2 34 7 13
4 Furia Arona 8 6 1 1 20 8 19 6 4 0 2 45 13 12
5 Güímar 7 4 0 3 25 6 12 6 6 0 0 21 2 18
6 San Antonio Pilar 8 4 0 4 12 28 12 6 4 1 1 30 6 13
7 CD Tarsa 7 3 1 3 8 10 10 7 2 3 2 24 16 9
8 Sanse 7 3 1 3 10 23 10 7 2 1 4 28 24 7
9 Añaza 6 1 2 3 12 14 5 8 2 1 5 19 24 7
10 Geneto del Teide 6 2 1 3 14 16 7 8 1 1 6 7 21 4
11 Casablanca 6 1 2 3 6 17 5 7 1 2 4 19 26 5
12 Orotava 6 0 1 5 3 13 1 8 2 0 6 18 26 6
13 San Lorenzo Constancia 6 1 1 4 17 21 4 8 1 0 7 5 32 3
14 Padre Anchieta 8 0 0 8 2 127 0 6 0 0 6 0 73 0
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 UDG Tenerife Sur II 14 0 0 0 2 1 3 2 1 5 7.50
2 Llamoro 14 0 3 0 3 1 0 2 0 5 6.21
3 Furia Arona 14 0 1 2 0 3 5 0 0 3 6.14
4 Sanse 14 0 0 1 1 4 2 3 1 2 6.07
5 Tacuense 14 0 2 0 2 2 2 1 0 5 5.50
6 San Antonio Pilar 14 0 1 2 3 2 2 1 0 3 5.43
7 San Lorenzo Constancia 14 0 1 2 2 2 2 1 0 4 5.36
8 Casablanca 13 0 0 6 2 1 0 0 0 4 5.23
9 Añaza 14 0 0 3 4 1 2 1 0 3 4.93
10 Orotava 14 0 2 4 3 1 2 0 0 2 4.29
11 Güímar 13 0 3 2 0 5 1 1 0 1 4.15
12 Geneto del Teide 14 0 0 3 3 4 2 0 0 2 4.14
13 CD Tarsa 14 0 1 5 3 1 1 2 0 1 4.14
14 Padre Anchieta 14 0 0 0 0 0 0 0 0 14 15.86

1ª Nacional Femenina Las Palmas Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Femarguín 14 13 0 1 127 4 +123 39
2 Juan Grande 14 13 0 1 127 9 +118 39
3 Unión Viera 14 13 0 1 94 10 +84 39
4 Las Majoreras 14 9 1 4 43 15 +28 28
5 UD Las Torres 14 9 1 4 46 22 +24 28
6 Achamán 14 7 2 5 29 26 +3 23
7 La Garita 14 6 2 6 40 39 +1 20
8 Montaña Alta 14 6 1 7 31 41 -10 19
9 Cardones 14 5 2 7 33 41 -8 17
10 Iregui-San Bartolomé 14 4 3 7 23 46 -23 15
11 Firgas 14 3 1 10 26 48 -22 10
12 Águilas de Guía 14 2 0 12 9 123 -114 6
13 Yoñe 14 1 1 12 10 94 -84 4
14 Vallinámar 14 0 0 14 3 127 -124 0
  • Küme Düşme
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Unión Viera 6 6 0 0 30 3 18
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
2 Femarguín 6 5 0 1 63 3 15
  • G
  • G
  • G
  • G
  • M
  • G
3 Juan Grande 6 5 0 1 60 7 15
  • G
  • M
  • G
  • G
  • G
  • G
4 UD Las Torres 6 5 0 1 20 8 15
  • G
  • G
  • M
  • G
  • G
  • G
5 La Garita 6 4 1 1 25 16 13
  • M
  • G
  • M
  • G
  • G
  • B
6 Achamán 6 4 1 1 10 3 13
  • M
  • B
  • G
  • G
  • M
  • G
7 Las Majoreras 6 3 1 2 22 5 10
  • G
  • G
  • G
  • M
  • M
  • B
8 Montaña Alta 6 3 1 2 10 20 10
  • M
  • M
  • B
  • G
  • G
  • M
9 Cardones 6 2 1 3 17 11 7
  • G
  • M
  • B
  • M
  • G
  • M
10 Firgas 6 2 0 4 12 27 6
  • M
  • M
  • G
  • M
  • M
  • G
11 Iregui-San Bartolomé 6 1 2 3 6 18 5
  • G
  • B
  • M
  • M
  • G
  • M
12 Yoñe 6 1 0 5 8 25 3
  • M
  • G
  • M
  • M
  • M
  • M
13 Vallinámar 6 0 0 6 0 60 0
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
14 Águilas de Guía 6 0 0 6 2 75 0
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Femarguín 8 7 0 1 71 3 21 6 6 0 0 91 1 18
2 Juan Grande 6 5 0 1 60 9 15 8 8 0 0 77 0 24
3 Unión Viera 6 6 0 0 39 1 18 8 7 0 1 55 9 21
4 Las Majoreras 8 6 1 1 27 6 19 6 3 0 3 16 9 9
5 UD Las Torres 7 5 0 2 16 10 15 7 4 1 2 30 12 13
6 Achamán 6 4 1 1 9 8 13 8 3 1 4 20 18 10
7 La Garita 6 3 1 2 19 10 10 8 3 1 4 21 29 10
8 Montaña Alta 8 2 1 5 16 32 7 6 4 0 2 15 9 12
9 Cardones 7 3 1 3 22 17 10 7 2 1 4 11 24 7
10 Iregui-San Bartolomé 8 4 1 3 20 21 13 6 0 2 4 3 25 2
11 Firgas 6 1 1 4 13 25 4 8 2 0 6 13 23 6
12 Águilas de Guía 7 2 0 5 7 59 6 7 0 0 7 2 64 0
13 Yoñe 7 1 0 6 7 56 3 7 0 1 6 3 38 1
14 Vallinámar 8 0 0 8 1 102 0 6 0 0 6 2 66 0
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Águilas de Guía 14 0 0 0 2 0 2 3 0 7 9.43
2 Unión Viera 14 0 0 1 3 0 1 2 2 5 7.43
3 Yoñe 14 1 0 0 1 3 0 4 1 4 7.43
4 La Garita 14 0 0 2 2 2 2 2 0 4 5.64
5 Cardones 14 0 0 2 2 2 3 1 1 3 5.29
6 Firgas 14 1 1 0 2 3 1 2 2 2 5.29
7 Montaña Alta 14 0 3 0 1 3 2 2 0 3 5.14
8 Iregui-San Bartolomé 14 1 0 1 3 1 3 2 0 3 4.93
9 UD Las Torres 14 0 2 0 3 3 1 3 0 2 4.86
10 Las Majoreras 14 0 1 4 3 1 2 0 2 1 4.14
11 Achamán 14 1 3 1 4 1 1 0 0 3 3.93
12 Vallinámar 14 0 0 0 2 1 1 2 0 8 12.21
13 Femarguín 14 0 0 0 1 0 2 1 1 9 11.86
14 Juan Grande 14 0 0 1 1 0 1 2 1 8 10.43