Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

İskoçya İskoçya Kupası

İskoçya Kupası Maç Sonuçları

5th Round
11.02.2019 Ross County 2 - 2 Inverness
  • Ross County-Inverness maçı istatistikleri ve kadrolar
10.02.2019 Aberdeen 4 - 1 Queen of the South
  • Aberdeen-Queen of the South maçı istatistikleri ve kadrolar
10.02.2019 Hearts 4 - 0 Auchinleck Talbot
  • Hearts-Auchinleck Talbot maçı istatistikleri ve kadrolar
10.02.2019 Celtic 5 - 0 St. Johnstone
  • Celtic-St. Johnstone maçı istatistikleri ve kadrolar
09.02.2019 Kilmarnock 0 - 0 Glasgow Rangers
  • Kilmarnock-Glasgow Rangers maçı istatistikleri ve kadrolar
09.02.2019 East Fife 0 - 1 Partick Thistle
  • East Fife-Partick Thistle maçı istatistikleri ve kadrolar
09.02.2019 St. Mirren 1 - 2 Dundee United
  • St. Mirren-Dundee United maçı istatistikleri ve kadrolar
09.02.2019 Hibernian 3 - 1 Raith Rovers
  • Hibernian-Raith Rovers maçı istatistikleri ve kadrolar
4th Round
30.01.2019 Cowdenbeath 1 - 3 Glasgow Rangers
  • Cowdenbeath-Glasgow Rangers maçı istatistikleri ve kadrolar
4th Round Replays
29.01.2019 Queen of the South 3 - 0 Dundee
  • Queen of the South-Dundee maçı istatistikleri ve kadrolar
29.01.2019 Stenhousemuir 1 - 4 Aberdeen
  • Stenhousemuir-Aberdeen maçı istatistikleri ve kadrolar
4th Round
20.01.2019 Hearts 1 - 0 Livingston
  • Hearts-Livingston maçı istatistikleri ve kadrolar
19.01.2019 Celtic 3 - 0 Airdrie United
  • Celtic-Airdrie United maçı istatistikleri ve kadrolar
19.01.2019 Partick Thistle 4 - 1 Stranraer
  • Partick Thistle-Stranraer maçı istatistikleri ve kadrolar
19.01.2019 Kilmarnock 2 - 0 Forfar Athletic
  • Kilmarnock-Forfar Athletic maçı istatistikleri ve kadrolar
19.01.2019 Montrose 0 - 4 Dundee United
  • Montrose-Dundee United maçı istatistikleri ve kadrolar
19.01.2019 Raith Rovers 3 - 0 Dunfermline
  • Raith Rovers-Dunfermline maçı istatistikleri ve kadrolar
19.01.2019 Motherwell 1 - 2 Ross County
  • Motherwell-Ross County maçı istatistikleri ve kadrolar
19.01.2019 Dundee 1 - 1 Queen of the South
  • Dundee-Queen of the South maçı istatistikleri ve kadrolar
19.01.2019 St. Johnstone 2 - 0 Hamilton
  • St. Johnstone-Hamilton maçı istatistikleri ve kadrolar
19.01.2019 Aberdeen 1 - 1 Stenhousemuir
  • Aberdeen-Stenhousemuir maçı istatistikleri ve kadrolar
19.01.2019 Hibernian 4 - 0 Elgin City
  • Hibernian-Elgin City maçı istatistikleri ve kadrolar
19.01.2019 Inverness 4 - 0 East Kilbride
  • Inverness-East Kilbride maçı istatistikleri ve kadrolar
19.01.2019 St. Mirren 3 - 2 Alloa Athletic
  • St. Mirren-Alloa Athletic maçı istatistikleri ve kadrolar
19.01.2019 East Fife 2 - 1 Morton
  • East Fife-Morton maçı istatistikleri ve kadrolar
19.01.2019 Auchinleck Talbot 1 - 0 Ayr United
  • Auchinleck Talbot-Ayr United maçı istatistikleri ve kadrolar
3rd Round Replays
04.12.2018 Inverness 6 - 1 Edinburgh City
  • Inverness-Edinburgh City maçı istatistikleri ve kadrolar
27.11.2018 Peterhead 0 - 3 Morton
  • Peterhead-Morton maçı istatistikleri ve kadrolar
27.11.2018 Annan Athletic 3 - 4 Montrose
  • Annan Athletic-Montrose maçı istatistikleri ve kadrolar
3rd Round
25.11.2018 Edinburgh City 1 - 1 Inverness
  • Edinburgh City-Inverness maçı istatistikleri ve kadrolar
24.11.2018 Stirling University 0 - 4 Elgin City
  • Stirling University-Elgin City maçı istatistikleri ve kadrolar
24.11.2018 Stenhousemuir 4 - 2 Falkirk
  • Stenhousemuir-Falkirk maçı istatistikleri ve kadrolar
24.11.2018 Queens Park FC 0 - 3 Raith Rovers
  • Queens Park FC-Raith Rovers maçı istatistikleri ve kadrolar
24.11.2018 Queen of the South 4 - 1 Formartine United
  • Queen of the South-Formartine United maçı istatistikleri ve kadrolar
24.11.2018 Montrose 0 - 0 Annan Athletic
  • Montrose-Annan Athletic maçı istatistikleri ve kadrolar
24.11.2018 Morton 1 - 1 Peterhead
  • Morton-Peterhead maçı istatistikleri ve kadrolar
24.11.2018 Fraserburgh 0 - 1 Auchinleck Talbot
  • Fraserburgh-Auchinleck Talbot maçı istatistikleri ve kadrolar
24.11.2018 Forfar Athletic 2 - 0 BSC Glasgow
  • Forfar Athletic-BSC Glasgow maçı istatistikleri ve kadrolar
24.11.2018 East Kilbride 1 - 0 Gala Fairydean Rovers
  • East Kilbride-Gala Fairydean Rovers maçı istatistikleri ve kadrolar
24.11.2018 Cowdenbeath 1 - 0 Brora Rangers
  • Cowdenbeath-Brora Rangers maçı istatistikleri ve kadrolar
24.11.2018 Berwick Rangers 1 - 2 East Fife
  • Berwick Rangers-East Fife maçı istatistikleri ve kadrolar
24.11.2018 Arbroath 0 - 1 Stranraer
  • Arbroath-Stranraer maçı istatistikleri ve kadrolar
24.11.2018 Alloa Athletic 3 - 0 Brechin City
  • Alloa Athletic-Brechin City maçı istatistikleri ve kadrolar
24.11.2018 Airdrie United 3 - 0 Dumbarton
  • Airdrie United-Dumbarton maçı istatistikleri ve kadrolar
24.11.2018 Beith Juniors 0 - 3 Ayr United
  • Beith Juniors-Ayr United maçı istatistikleri ve kadrolar
2nd Round Replays
27.10.2018 Auchinleck Talbot 2 - 1 Cove Rangers
  • Auchinleck Talbot-Cove Rangers maçı istatistikleri ve kadrolar
2nd Round
20.10.2018 Berwick Rangers 3 - 1 Gretna 2008
  • Berwick Rangers-Gretna 2008 maçı istatistikleri ve kadrolar
20.10.2018 Gala Fairydean Rovers 2 - 0 East Stirlingshire
  • Gala Fairydean Rovers-East Stirlingshire maçı istatistikleri ve kadrolar
20.10.2018 Peterhead 3 - 2 Kelty Hearts
  • Peterhead-Kelty Hearts maçı istatistikleri ve kadrolar
20.10.2018 Albion Rovers 0 - 2 Formartine United
  • Albion Rovers-Formartine United maçı istatistikleri ve kadrolar
20.10.2018 East Kilbride 3 - 1 Spartans
  • East Kilbride-Spartans maçı istatistikleri ve kadrolar
20.10.2018 Beith Juniors 4 - 0 Linlithgow Rose
  • Beith Juniors-Linlithgow Rose maçı istatistikleri ve kadrolar
20.10.2018 Cove Rangers 1 - 1 Auchinleck Talbot
  • Cove Rangers-Auchinleck Talbot maçı istatistikleri ve kadrolar
20.10.2018 Deveronvale 1 - 2 Stirling University
  • Deveronvale-Stirling University maçı istatistikleri ve kadrolar
20.10.2018 Edinburgh City 1 - 0 Civil Service Strollers
  • Edinburgh City-Civil Service Strollers maçı istatistikleri ve kadrolar
20.10.2018 Brora Rangers 6 - 0 Coldstream
  • Brora Rangers-Coldstream maçı istatistikleri ve kadrolar
20.10.2018 Elgin City 2 - 0 Whitehill Welfare
  • Elgin City-Whitehill Welfare maçı istatistikleri ve kadrolar
20.10.2018 Edusport Academy 1 - 2 Fraserburgh
  • Edusport Academy-Fraserburgh maçı istatistikleri ve kadrolar
20.10.2018 Cumbernauld Colts 1 - 4 BSC Glasgow
  • Cumbernauld Colts-BSC Glasgow maçı istatistikleri ve kadrolar
20.10.2018 Stirling Albion 1 - 2 Queens Park FC
  • Stirling Albion-Queens Park FC maçı istatistikleri ve kadrolar
20.10.2018 Rothes 0 - 1 Annan Athletic
  • Rothes-Annan Athletic maçı istatistikleri ve kadrolar
20.10.2018 Cowdenbeath 2 - 1 Clyde
  • Cowdenbeath-Clyde maçı istatistikleri ve kadrolar
1st Round Replays
29.09.2018 Kelty Hearts 3 - 1 Dalbeattie Star
  • Kelty Hearts-Dalbeattie Star maçı istatistikleri ve kadrolar
29.09.2018 Civil Service Strollers 2 - 1 Forres Mechanics
  • Civil Service Strollers-Forres Mechanics maçı istatistikleri ve kadrolar
1st Round
23.09.2018 Stirling University 2 - 1 Keith
  • Stirling University-Keith maçı istatistikleri ve kadrolar
22.09.2018 Huntly 1 - 4 East Stirlingshire
  • Huntly-East Stirlingshire maçı istatistikleri ve kadrolar
22.09.2018 Deveronvale 2 - 1 Bonnyrigg Rose Athletic
  • Deveronvale-Bonnyrigg Rose Athletic maçı istatistikleri ve kadrolar
22.09.2018 Strathspey Thistle 0 - 2 Coldstream
  • Strathspey Thistle-Coldstream maçı istatistikleri ve kadrolar
22.09.2018 Wick Academy 1 - 2 Auchinleck Talbot
  • Wick Academy-Auchinleck Talbot maçı istatistikleri ve kadrolar
22.09.2018 Whitehill Welfare 1 - 0 Edinburgh University
  • Whitehill Welfare-Edinburgh University maçı istatistikleri ve kadrolar
22.09.2018 Rothes 4 - 0 Clachnacuddin
  • Rothes-Clachnacuddin maçı istatistikleri ve kadrolar
22.09.2018 Dalbeattie Star 0 - 0 Kelty Hearts
  • Dalbeattie Star-Kelty Hearts maçı istatistikleri ve kadrolar
22.09.2018 Gretna 2008 3 - 2 Vale of Leithen
  • Gretna 2008-Vale of Leithen maçı istatistikleri ve kadrolar
22.09.2018 Linlithgow Rose 3 - 0 Fort William
  • Linlithgow Rose-Fort William maçı istatistikleri ve kadrolar
22.09.2018 Burntisland Shipyard 1 - 4 Cumbernauld Colts
  • Burntisland Shipyard-Cumbernauld Colts maçı istatistikleri ve kadrolar
22.09.2018 Forres Mechanics 2 - 2 Civil Service Strollers
  • Forres Mechanics-Civil Service Strollers maçı istatistikleri ve kadrolar
22.09.2018 Nairn County 1 - 3 Beith Juniors
  • Nairn County-Beith Juniors maçı istatistikleri ve kadrolar
22.09.2018 Edusport Academy 3 - 1 Buckie Thistle
  • Edusport Academy-Buckie Thistle maçı istatistikleri ve kadrolar
22.09.2018 Gala Fairydean Rovers 6 - 0 Lossiemouth
  • Gala Fairydean Rovers-Lossiemouth maçı istatistikleri ve kadrolar
22.09.2018 Brora Rangers 4 - 3 Turriff United
  • Brora Rangers-Turriff United maçı istatistikleri ve kadrolar
21.09.2018 Inverurie Loco Works 3 - 4 Fraserburgh
  • Inverurie Loco Works-Fraserburgh maçı istatistikleri ve kadrolar
2nd Preliminary Round
01.09.2018 Beith Juniors 3 - 2 Lothian Hutchison
  • Beith Juniors-Lothian Hutchison maçı istatistikleri ve kadrolar
01.09.2018 Bonnyrigg Rose Athletic 3 - 0 Shortlees
  • Bonnyrigg Rose Athletic-Shortlees maçı istatistikleri ve kadrolar
01.09.2018 Auchinleck Talbot 10 - 0 Wigtown & Bladnoch
  • Auchinleck Talbot-Wigtown & Bladnoch maçı istatistikleri ve kadrolar
01.09.2018 Girvan 0 - 1 Burntisland Shipyard
  • Girvan-Burntisland Shipyard maçı istatistikleri ve kadrolar
01.09.2018 Newton Stewart 0 - 3 Coldstream
  • Newton Stewart-Coldstream maçı istatistikleri ve kadrolar
01.09.2018 Preston Athletic 0 - 2 Linlithgow Rose
  • Preston Athletic-Linlithgow Rose maçı istatistikleri ve kadrolar
1st Preliminary Round
12.08.2018 Tynecastle 0 - 2 Shortlees
  • Tynecastle-Shortlees maçı istatistikleri ve kadrolar
11.08.2018 Threave Rovers 0 - 3 Beith Juniors
  • Threave Rovers-Beith Juniors maçı istatistikleri ve kadrolar
11.08.2018 Preston Athletic 3 - 1 Glasgow University
  • Preston Athletic-Glasgow University maçı istatistikleri ve kadrolar
11.08.2018 Hawick Royal Albert 0 - 5 Bonnyrigg Rose Athletic
  • Hawick Royal Albert-Bonnyrigg Rose Athletic maçı istatistikleri ve kadrolar
11.08.2018 Golspie Sutherland 1 - 4 Burntisland Shipyard
  • Golspie Sutherland-Burntisland Shipyard maçı istatistikleri ve kadrolar
11.08.2018 Coldstream 4 - 2 St. Cuthbert Wanderers
  • Coldstream-St. Cuthbert Wanderers maçı istatistikleri ve kadrolar
11.08.2018 Auchinleck Talbot 3 - 1 Banks O' Dee
  • Auchinleck Talbot-Banks O' Dee maçı istatistikleri ve kadrolar