Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

İngiltere N L 1 Conference

26.02.2019 Barnet 19:45 Chesterfield
  • Barnet-Chesterfield takım karşılaştırması
  • Barnet-Chesterfield arasındaki maçlar
02.03.2019 Aldershot 15:00 Gateshead
  • Aldershot-Gateshead takım karşılaştırması
  • Aldershot-Gateshead arasındaki maçlar
02.03.2019 Ebbsfleet United 15:00 Salford City
  • Ebbsfleet United-Salford City takım karşılaştırması
  • Ebbsfleet United-Salford City arasındaki maçlar
02.03.2019 Eastleigh 15:00 Halifax Town
  • Eastleigh-Halifax Town takım karşılaştırması
  • Eastleigh-Halifax Town arasındaki maçlar
02.03.2019 Dover Athletic 15:00 Braintree Town
  • Dover Athletic-Braintree Town takım karşılaştırması
  • Dover Athletic-Braintree Town arasındaki maçlar
02.03.2019 Fylde 15:00 Maidenhead United
  • Fylde-Maidenhead United takım karşılaştırması
  • Fylde-Maidenhead United arasındaki maçlar
02.03.2019 Havant & Waterlooville 15:00 Leyton
  • Havant & Waterlooville-Leyton takım karşılaştırması
  • Havant & Waterlooville-Leyton arasındaki maçlar
02.03.2019 Harrogate Town 15:00 Dagenham & Redbridge
  • Harrogate Town-Dagenham & Redbridge takım karşılaştırması
  • Harrogate Town-Dagenham & Redbridge arasındaki maçlar
02.03.2019 Bromley 15:00 Boreham Wood
  • Bromley-Boreham Wood takım karşılaştırması
  • Bromley-Boreham Wood arasındaki maçlar
02.03.2019 Barnet 15:00 Barrow
  • Barnet-Barrow takım karşılaştırması
  • Barnet-Barrow arasındaki maçlar
23.02.2019 Maidenhead United 1 - 0 Dover Athletic
  • Maidenhead United-Dover Athletic maçı istatistikleri
  • Maidenhead United-Dover Athletic arasındaki maçlar
23.02.2019 Chesterfield 0 - 1 Harrogate Town
  • Chesterfield-Harrogate Town maçı istatistikleri
  • Chesterfield-Harrogate Town arasındaki maçlar
23.02.2019 Salford City 0 - 2 Eastleigh
  • Salford City-Eastleigh maçı istatistikleri
  • Salford City-Eastleigh arasındaki maçlar
23.02.2019 Maidstone United Ert Barnet
  • Maidstone United-Barnet maçı istatistikleri
  • Maidstone United-Barnet arasındaki maçlar
23.02.2019 Gateshead 1 - 1 Wrexham
  • Gateshead-Wrexham maçı istatistikleri
  • Gateshead-Wrexham arasındaki maçlar
23.02.2019 Barrow 0 - 0 Ebbsfleet United
  • Barrow-Ebbsfleet United maçı istatistikleri
  • Barrow-Ebbsfleet United arasındaki maçlar
23.02.2019 Boreham Wood Ert Solihull Moors
  • Boreham Wood-Solihull Moors maçı istatistikleri
  • Boreham Wood-Solihull Moors arasındaki maçlar
23.02.2019 Braintree Town 0 - 1 Aldershot
  • Braintree Town-Aldershot maçı istatistikleri
  • Braintree Town-Aldershot arasındaki maçlar
23.02.2019 Dagenham & Redbridge 1 - 0 Sutton United
  • Dagenham & Redbridge-Sutton United maçı istatistikleri
  • Dagenham & Redbridge-Sutton United arasındaki maçlar
23.02.2019 Halifax Town 0 - 0 Havant & Waterlooville
  • Halifax Town-Havant & Waterlooville maçı istatistikleri
  • Halifax Town-Havant & Waterlooville arasındaki maçlar

N L 1 Conference Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Wrexham 35 19 9 7 44 25 +19 66
2 Solihull Moors 34 19 7 8 54 31 +23 64
3 Leyton 33 17 10 6 53 24 +29 61
4 Fylde 34 16 12 6 56 28 +28 60
5 Eastleigh 34 17 7 10 44 42 +2 58
6 Salford City 34 16 9 9 58 38 +20 57
7 Harrogate Town 33 16 8 9 62 44 +18 56
8 Gateshead 35 16 8 11 44 33 +11 56
9 Sutton United 34 15 11 8 42 36 +6 56
10 Ebbsfleet United 35 14 10 11 47 34 +13 52
11 Bromley 34 13 8 13 48 47 +1 47
12 Barrow 34 12 10 12 34 35 -1 46
13 Hartlepool 35 11 11 13 40 45 -5 44
14 Dagenham & Redbridge 34 12 6 16 39 42 -3 42
15 Halifax Town 34 8 16 10 27 32 -5 40
16 Maidenhead United 34 12 4 18 36 55 -19 40
17 Boreham Wood 34 9 12 13 34 44 -10 39
18 Barnet 29 10 7 12 28 35 -7 37
19 Chesterfield 33 7 15 11 31 38 -7 36
20 Dover Athletic 35 9 9 17 37 54 -17 36
21 Havant & Waterlooville 35 8 11 16 48 62 -14 35
22 Aldershot 34 8 8 18 27 54 -27 32
23 Maidstone United 34 7 5 22 28 57 -29 26
24 Braintree Town 34 6 7 21 32 58 -26 25
  • Yükselme
  • Yükselme Play-off'u
  • Küme Düşme
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Eastleigh 6 6 0 0 13 5 18
  • M
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
2 Solihull Moors 6 4 1 1 13 6 13
  • G
  • G
  • M
  • G
  • G
  • B
3 Wrexham 6 4 1 1 8 4 13
  • M
  • G
  • G
  • G
  • G
  • B
4 Maidenhead United 6 4 0 2 8 5 12
  • G
  • M
  • M
  • G
  • G
  • G
5 Bromley 6 3 2 1 8 4 11
  • G
  • B
  • M
  • B
  • G
  • G
6 Chesterfield 6 3 2 1 6 3 11
  • B
  • G
  • B
  • G
  • G
  • M
7 Fylde 6 3 1 2 13 8 10
  • M
  • G
  • G
  • B
  • M
  • G
8 Gateshead 6 2 4 0 7 4 10
  • B
  • B
  • G
  • B
  • G
  • B
9 Harrogate Town 6 3 0 3 10 9 9
  • B
  • M
  • G
  • G
  • M
  • G
10 Hartlepool 6 2 2 2 9 7 8
  • M
  • G
  • B
  • G
  • B
  • M
11 Ebbsfleet United 6 2 2 2 4 3 8
  • G
  • M
  • M
  • G
  • B
  • B
12 Braintree Town 6 2 1 3 7 5 7
  • B
  • G
  • M
  • G
  • M
  • M
13 Dagenham & Redbridge 6 2 1 3 5 5 7
  • B
  • G
  • B
  • M
  • M
  • G
14 Halifax Town 6 1 4 1 1 1 7
  • B
  • B
  • M
  • B
  • G
  • B
15 Sutton United 6 2 1 3 4 5 7
  • M
  • G
  • G
  • M
  • B
  • M
16 Barrow 6 1 4 1 2 3 7
  • M
  • B
  • B
  • B
  • G
  • B
17 Havant & Waterlooville 6 1 3 2 6 9 6
  • G
  • B
  • B
  • M
  • M
  • B
18 Barnet 6 1 3 2 5 8 6
  • G
  • B
  • M
  • M
  • B
  • B
19 Dover Athletic 6 1 2 3 7 8 5
  • B
  • B
  • M
  • M
  • G
  • M
20 Salford City 6 1 2 3 5 7 5
  • G
  • B
  • B
  • M
  • M
  • M
21 Leyton 6 1 2 3 4 7 5
  • G
  • M
  • M
  • G
  • B
  • M
22 Aldershot 6 1 2 3 3 9 5
  • M
  • B
  • M
  • M
  • B
  • G
23 Maidstone United 6 1 1 4 3 11 4
  • M
  • M
  • M
  • B
  • M
  • M
24 Boreham Wood 6 0 2 4 6 15 2
  • B
  • M
  • B
  • M
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Wrexham 17 12 3 2 27 8 39 18 7 6 5 17 17 27
2 Solihull Moors 17 8 6 3 25 12 30 17 11 1 5 29 19 34
3 Leyton 17 10 4 3 29 11 34 16 7 6 3 24 13 27
4 Fylde 17 11 3 3 33 13 36 17 5 9 3 23 15 24
5 Eastleigh 16 7 5 4 20 18 26 18 10 2 6 24 24 32
6 Salford City 17 10 4 3 34 19 34 17 6 5 6 24 19 23
7 Harrogate Town 16 8 4 4 34 22 28 17 8 4 5 28 22 28
8 Gateshead 18 7 6 5 21 15 27 17 9 2 6 23 18 29
9 Sutton United 17 8 6 3 19 15 30 17 7 5 5 23 21 26
10 Ebbsfleet United 17 7 3 7 22 16 24 18 7 7 4 25 18 28
11 Bromley 17 9 3 5 28 19 30 17 4 5 8 20 28 17
12 Barrow 17 7 5 5 19 17 26 17 5 5 7 15 18 20
13 Hartlepool 18 5 6 7 22 24 21 17 6 5 6 18 21 23
14 Dagenham & Redbridge 18 6 6 6 24 25 24 16 6 0 10 15 17 18
15 Halifax Town 17 5 9 3 14 9 24 17 3 7 7 13 23 16
16 Maidenhead United 17 6 2 9 20 30 20 17 6 2 9 16 25 20
17 Boreham Wood 17 7 4 6 17 21 25 17 2 8 7 17 23 14
18 Barnet 14 4 4 6 15 19 16 15 6 3 6 13 16 21
19 Chesterfield 18 4 8 6 14 19 20 15 3 7 5 17 19 16
20 Dover Athletic 17 5 3 9 21 28 18 18 4 6 8 16 26 18
21 Havant & Waterlooville 17 6 5 6 28 21 23 18 2 6 10 20 41 12
22 Aldershot 17 6 4 7 15 20 22 17 2 4 11 12 34 10
23 Maidstone United 17 1 4 12 13 30 7 17 6 1 10 15 27 19
24 Braintree Town 17 3 3 11 16 32 12 17 3 4 10 16 26 13
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Harrogate Town 33 2 1 8 8 7 5 2 0 0 3.21
2 Havant & Waterlooville 35 5 3 5 9 6 2 0 4 1 3.14
3 Salford City 34 3 2 10 8 6 4 1 0 0 2.82
4 Bromley 34 0 7 9 7 7 3 1 0 0 2.79
5 Maidenhead United 34 1 11 7 5 5 1 2 2 0 2.68
6 Braintree Town 34 1 10 7 7 5 0 3 1 0 2.65
7 Dover Athletic 35 3 6 8 8 7 2 0 1 0 2.60
8 Eastleigh 34 1 8 7 10 6 2 0 0 0 2.53
9 Maidstone United 34 0 11 9 7 3 2 1 1 0 2.50
10 Solihull Moors 34 3 8 4 9 8 2 0 0 0 2.50
11 Fylde 34 7 2 8 9 5 1 1 0 1 2.47
12 Hartlepool 35 3 5 8 13 5 1 0 0 0 2.43
13 Dagenham & Redbridge 34 1 9 8 12 3 0 0 0 1 2.38
14 Aldershot 34 5 4 9 10 3 2 0 1 0 2.38
15 Leyton 33 3 6 10 7 6 0 1 0 0 2.33
16 Ebbsfleet United 35 3 9 10 5 5 1 2 0 0 2.31
17 Boreham Wood 34 3 9 10 5 5 0 1 0 1 2.29
18 Sutton United 34 3 12 2 8 7 2 0 0 0 2.29
19 Gateshead 35 2 9 10 10 2 2 0 0 0 2.20
20 Barnet 29 2 8 8 5 6 0 0 0 0 2.17
21 Chesterfield 33 4 9 11 2 4 2 1 0 0 2.09
22 Barrow 34 6 7 10 6 2 2 1 0 0 2.03
23 Wrexham 35 5 10 11 3 3 2 1 0 0 1.97
24 Halifax Town 34 8 6 9 9 2 0 0 0 0 1.74