Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

Hırvatistan 3. HNL

23.02.2019 Uskok Klis 14:00 Primorac Stobreč
  • Uskok Klis-Primorac Stobreč takım karşılaştırması
  • Uskok Klis-Primorac Stobreč arasındaki maçlar
23.02.2019 Jadran LP 14:00 Imotski
  • Jadran LP-Imotski takım karşılaştırması
  • Jadran LP-Imotski arasındaki maçlar
23.02.2019 Primorac Biograd 14:00 GOŠK Dubrovnik
  • Primorac Biograd-GOŠK Dubrovnik takım karşılaştırması
  • Primorac Biograd-GOŠK Dubrovnik arasındaki maçlar
24.02.2019 Croatia Zmijavci 14:00 Split
  • Croatia Zmijavci-Split takım karşılaştırması
  • Croatia Zmijavci-Split arasındaki maçlar
24.02.2019 Urania Baška Voda 14:00 Zagora
  • Urania Baška Voda-Zagora takım karşılaştırması
  • Urania Baška Voda-Zagora arasındaki maçlar
02.03.2019 Split 14:00 GOŠK Dubrovnik
  • Split-GOŠK Dubrovnik takım karşılaştırması
  • Split-GOŠK Dubrovnik arasındaki maçlar
02.03.2019 Imotski 14:00 Croatia Zmijavci
  • Imotski-Croatia Zmijavci takım karşılaştırması
  • Imotski-Croatia Zmijavci arasındaki maçlar
02.03.2019 Junak 14:00 Jadran LP
  • Junak-Jadran LP takım karşılaştırması
  • Junak-Jadran LP arasındaki maçlar
03.03.2019 Urania Baška Voda 14:00 Primorac Biograd
  • Urania Baška Voda-Primorac Biograd takım karşılaştırması
  • Urania Baška Voda-Primorac Biograd arasındaki maçlar
03.03.2019 Primorac Stobreč 14:00 Kamen Ivanbegovina
  • Primorac Stobreč-Kamen Ivanbegovina takım karşılaştırması
  • Primorac Stobreč-Kamen Ivanbegovina arasındaki maçlar
02.12.2018 Urania Baška Voda 1 - 1 Primorac Stobreč
  • Urania Baška Voda-Primorac Stobreč maçı istatistikleri
  • Urania Baška Voda-Primorac Stobreč arasındaki maçlar
02.12.2018 Croatia Zmijavci 2 - 1 GOŠK Dubrovnik
  • Croatia Zmijavci-GOŠK Dubrovnik maçı istatistikleri
  • Croatia Zmijavci-GOŠK Dubrovnik arasındaki maçlar
01.12.2018 Kamen Ivanbegovina 2 - 1 Neretvanac Opuzen
  • Kamen Ivanbegovina-Neretvanac Opuzen maçı istatistikleri
  • Kamen Ivanbegovina-Neretvanac Opuzen arasındaki maçlar
01.12.2018 Hrvace 3 - 0 Junak
  • Hrvace-Junak maçı istatistikleri
  • Hrvace-Junak arasındaki maçlar
01.12.2018 Jadran LP 1 - 1 Split
  • Jadran LP-Split maçı istatistikleri
  • Jadran LP-Split arasındaki maçlar
01.12.2018 Uskok Klis 3 - 2 Neretva Metković
  • Uskok Klis-Neretva Metković maçı istatistikleri
  • Uskok Klis-Neretva Metković arasındaki maçlar
01.12.2018 Zmaj Blato 4 - 1 Imotski
  • Zmaj Blato-Imotski maçı istatistikleri
  • Zmaj Blato-Imotski arasındaki maçlar
01.12.2018 Zagora 1 - 1 Primorac Biograd
  • Zagora-Primorac Biograd maçı istatistikleri
  • Zagora-Primorac Biograd arasındaki maçlar
25.11.2018 Neretvanac Opuzen 1 - 3 Uskok Klis
  • Neretvanac Opuzen-Uskok Klis maçı istatistikleri
  • Neretvanac Opuzen-Uskok Klis arasındaki maçlar
25.11.2018 Primorac Stobreč 2 - 1 Zagora
  • Primorac Stobreč-Zagora maçı istatistikleri
  • Primorac Stobreč-Zagora arasındaki maçlar

3. HNL Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Junak 15 10 3 2 35 16 +19 33
2 Uskok Klis 15 9 3 3 34 17 +17 30
3 Primorac Biograd 15 8 3 4 25 17 +8 27
4 Urania Baška Voda 15 8 2 5 27 18 +9 26
5 Jadran LP 15 7 3 5 25 15 +10 24
6 Kamen Ivanbegovina 15 7 3 5 21 20 +1 24
7 Neretva Metković 15 6 4 5 24 14 +10 22
8 GOŠK Dubrovnik 15 6 3 6 21 15 +6 21
9 Croatia Zmijavci 15 6 3 6 16 19 -3 21
10 Primorac Stobreč 15 5 4 6 27 30 -3 19
11 Hrvace 15 6 1 8 19 24 -5 19
12 Neretvanac Opuzen 15 5 3 7 22 31 -9 18
13 Zagora 15 3 7 5 15 23 -8 16
14 Split 15 4 4 7 19 22 -3 10
15 Imotski 15 2 4 9 12 34 -22 10
16 Zmaj Blato 15 3 0 12 13 40 -27 9
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Jadran LP 6 4 1 1 9 3 13
  • G
  • G
  • G
  • G
  • M
  • B
2 Uskok Klis 6 3 3 0 9 5 12
  • G
  • B
  • B
  • B
  • G
  • G
3 Hrvace 6 4 0 2 10 11 12
  • M
  • G
  • M
  • G
  • G
  • G
4 Urania Baška Voda 6 3 2 1 14 6 11
  • G
  • G
  • B
  • G
  • M
  • B
5 Primorac Biograd 6 3 2 1 8 6 11
  • G
  • G
  • M
  • B
  • G
  • B
6 Kamen Ivanbegovina 6 3 1 2 8 7 10
  • M
  • B
  • G
  • G
  • M
  • G
7 GOŠK Dubrovnik 6 3 0 3 8 4 9
  • M
  • G
  • G
  • M
  • G
  • M
8 Junak 6 2 3 1 9 6 9
  • B
  • G
  • B
  • B
  • G
  • M
9 Neretva Metković 6 2 2 2 13 10 8
  • B
  • M
  • G
  • B
  • G
  • M
10 Primorac Stobreč 6 2 2 2 11 12 8
  • G
  • M
  • M
  • B
  • G
  • B
11 Croatia Zmijavci 6 2 1 3 7 9 7
  • M
  • B
  • G
  • M
  • M
  • G
12 Zmaj Blato 6 2 0 4 5 8 6
  • M
  • M
  • M
  • G
  • M
  • G
13 Zagora 6 0 5 1 7 8 5
  • B
  • B
  • B
  • B
  • M
  • B
14 Split 6 1 2 3 7 9 5
  • M
  • B
  • M
  • M
  • G
  • B
15 Imotski 6 0 2 4 5 14 2
  • B
  • M
  • B
  • M
  • M
  • M
16 Neretvanac Opuzen 6 0 2 4 8 20 2
  • B
  • M
  • B
  • M
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Junak 8 7 1 0 20 3 22 7 3 2 2 15 13 11
2 Uskok Klis 7 5 2 0 21 4 17 8 4 1 3 13 13 13
3 Primorac Biograd 7 5 0 2 14 8 15 8 3 3 2 11 9 12
4 Urania Baška Voda 7 5 1 1 16 7 16 8 3 1 4 11 11 10
5 Jadran LP 7 3 2 2 13 7 11 8 4 1 3 12 8 13
6 Kamen Ivanbegovina 7 5 1 1 13 7 16 8 2 2 4 8 13 8
7 Neretva Metković 8 5 1 2 17 6 16 7 1 3 3 7 8 6
8 GOŠK Dubrovnik 8 5 0 3 16 8 15 7 1 3 3 5 7 6
9 Croatia Zmijavci 7 4 3 0 9 4 15 8 2 0 6 7 15 6
10 Primorac Stobreč 8 5 2 1 23 10 17 7 0 2 5 4 20 2
11 Hrvace 7 5 1 1 14 4 16 8 1 0 7 5 20 3
12 Neretvanac Opuzen 8 3 3 2 10 10 12 7 2 0 5 12 21 6
13 Zagora 8 3 4 1 12 6 13 7 0 3 4 3 17 3
14 Split 8 4 1 3 15 11 13 7 0 3 4 4 11 3
15 Imotski 8 1 3 4 6 18 6 7 1 1 5 6 16 4
16 Zmaj Blato 7 3 0 4 12 11 9 8 0 0 8 1 29 0
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Primorac Stobreč 15 1 0 3 3 3 2 1 2 0 3.80
2 Neretvanac Opuzen 15 1 1 1 7 2 0 1 1 1 3.53
3 Zmaj Blato 15 0 4 0 4 3 1 2 0 1 3.53
4 Uskok Klis 15 1 3 4 1 1 1 1 2 1 3.40
5 Junak 15 1 0 3 5 3 1 1 1 0 3.40
6 Imotski 15 1 2 4 3 1 2 1 1 0 3.07
7 Urania Baška Voda 15 1 3 2 4 2 2 0 0 1 3.00
8 Hrvace 15 1 2 2 5 4 0 1 0 0 2.87
9 Primorac Biograd 15 0 4 4 3 0 3 1 0 0 2.80
10 Kamen Ivanbegovina 15 1 2 3 5 3 0 1 0 0 2.73
11 Split 15 1 2 3 5 3 0 1 0 0 2.73
12 Jadran LP 15 1 4 3 3 2 0 1 1 0 2.67
13 Zagora 15 1 2 5 5 1 0 0 1 0 2.53
14 Neretva Metković 15 2 3 2 3 3 2 0 0 0 2.53
15 GOŠK Dubrovnik 15 2 5 2 2 1 2 0 1 0 2.40
16 Croatia Zmijavci 15 1 3 5 4 0 2 0 0 0 2.33