Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

Estonya Winter Tournament

Winter Tournament G\M\B Bahis İstatistikleri (Tüm Maçları)

Sıra Takım Oynanan Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet
1 Tulevik II 1 1 0 0
2 TJK Legion 5 4 0 1
3 Nõmme Kalju II 5 3 0 2
4 Viimsi MRJK 5 3 1 1
5 Kuressaare 5 3 1 1
6 Nõmme Kalju 5 5 0 0
7 Tartu Santos 4 2 1 1
8 Ajax Lasnamäe 5 2 2 1
9 Flora 5 3 1 1
10 Tabasalu 1 1 0 0
11 Maardu 5 2 2 1
12 K-Järve JK Järve 4 2 1 1
13 Paide II 5 2 2 1
14 Nõmme United 5 2 1 2
15 Levadia 5 2 1 2
16 Ganvix 1 1 0 0
17 Welco Elekter 4 2 1 1
18 Flora II 5 2 1 2
19 Rakvere Tarvas 5 2 1 2
20 Tallinna Dünamo 1 0 0 1
21 Pärnu JK 4 2 1 1
22 Luunja 3 2 0 1
23 Tulevik 5 2 1 2
24 Trans 5 0 3 2
25 JK Piraaja 1 0 0 1
26 Võru 4 1 0 3
27 Tallinna Kalev 5 1 2 2
28 Levadia II 5 1 2 2
29 Tammeka 5 0 3 2
30 Vändra 4 1 0 3
31 Tallinna Kalev II 5 0 3 2
32 Flora III 5 1 0 4
33 Tallinna Infonet 1 0 0 1
34 Pärnu JK Vaprus 5 0 3 2
35 Paide 5 0 2 3
36 Keila 5 1 0 4

Winter Tournament G\M\B Bahis İstatistikleri (İç Saha Maçları)

Sıra Takım Oynanan Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet
1 Tulevik II 1 1 0 0
2 Nõmme United 3 1 1 1
3 Tartu Santos 3 2 0 1
4 Viimsi MRJK 3 2 1 0
5 Kuressaare 2 2 0 0
6 Nõmme Kalju 2 2 0 0
7 Ganvix 1 1 0 0
8 Paide II 3 2 0 1
9 K-Järve JK Järve 1 1 0 0
10 Maardu 3 1 2 0
11 Levadia 2 1 1 0
12 Nõmme Kalju II 2 2 0 0
13 Pärnu JK 2 1 1 0
14 Vändra 2 1 0 1
15 Rakvere Tarvas 3 1 1 1
16 Flora 3 1 1 1
17 Flora II 3 1 1 1
18 Tallinna Dünamo 0 0 0 0
19 Welco Elekter 1 1 0 0
20 Tallinna Kalev 3 1 1 1
21 Ajax Lasnamäe 3 1 1 1
22 Tabasalu 0 0 0 0
23 Luunja 2 1 0 1
24 Tammeka 3 0 2 1
25 TJK Legion 2 1 0 1
26 JK Piraaja 0 0 0 0
27 Flora III 2 1 0 1
28 Tallinna Kalev II 2 0 2 0
29 Tulevik 2 1 0 1
30 Paide 3 0 1 2
31 Tallinna Infonet 1 0 0 1
32 Võru 1 0 0 1
33 Keila 3 0 0 3
34 Levadia II 3 0 1 2
35 Pärnu JK Vaprus 2 0 1 1
36 Trans 2 0 0 2

Winter Tournament G\M\B Bahis İstatistikleri (Dış Saha Maçları)

Sıra Takım Oynanan Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet
1 Ajax Lasnamäe 2 1 1 0
2 Tulevik 3 1 1 1
3 Levadia II 2 1 1 0
4 Nõmme Kalju 3 3 0 0
5 Tabasalu 1 1 0 0
6 TJK Legion 3 3 0 0
7 K-Järve JK Järve 3 1 1 1
8 Welco Elekter 3 1 1 1
9 Viimsi MRJK 2 1 0 1
10 Kuressaare 3 1 1 1
11 Flora 2 2 0 0
12 Tulevik II 0 0 0 0
13 Flora II 2 1 0 1
14 Pärnu JK 2 1 0 1
15 Nõmme United 2 1 0 1
16 Tallinna Infonet 0 0 0 0
17 Rakvere Tarvas 2 1 0 1
18 Trans 3 0 3 0
19 Võru 3 1 0 2
20 Levadia 3 1 0 2
21 Luunja 1 1 0 0
22 Ganvix 0 0 0 0
23 Nõmme Kalju II 3 1 0 2
24 Maardu 2 1 0 1
25 Tallinna Dünamo 1 0 0 1
26 Paide II 2 0 2 0
27 Tartu Santos 1 0 1 0
28 Tammeka 2 0 1 1
29 Keila 2 1 0 1
30 Pärnu JK Vaprus 3 0 2 1
31 Tallinna Kalev 2 0 1 1
32 Flora III 3 0 0 3
33 JK Piraaja 1 0 0 1
34 Tallinna Kalev II 3 0 1 2
35 Vändra 2 0 0 2
36 Paide 2 0 1 1