Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

Ermenistan 2. Ligi

04.03.2019 Yerevan 10:00 Ararat II
  • Yerevan-Ararat II takım karşılaştırması
  • Yerevan-Ararat II arasındaki maçlar
04.03.2019 Alashkert II 10:00 Shirak II
  • Alashkert II-Shirak II takım karşılaştırması
  • Alashkert II-Shirak II arasındaki maçlar
04.03.2019 Ararat-Armenia II 10:00 Banants III
  • Ararat-Armenia II-Banants III takım karşılaştırması
  • Ararat-Armenia II-Banants III arasındaki maçlar
04.03.2019 Erebuni 10:00 Lokomotiv
  • Erebuni-Lokomotiv takım karşılaştırması
  • Erebuni-Lokomotiv arasındaki maçlar
04.03.2019 Banants II 10:00 Gandzasar II
  • Banants II-Gandzasar II takım karşılaştırması
  • Banants II-Gandzasar II arasındaki maçlar
04.03.2019 Junior Sevan 10:00 Pyunik II
  • Junior Sevan-Pyunik II takım karşılaştırması
  • Junior Sevan-Pyunik II arasındaki maçlar
07.03.2019 Shirak II 10:00 Ararat-Armenia II
  • Shirak II-Ararat-Armenia II takım karşılaştırması
  • Shirak II-Ararat-Armenia II arasındaki maçlar
07.03.2019 Banants III 10:00 Erebuni
  • Banants III-Erebuni takım karşılaştırması
  • Banants III-Erebuni arasındaki maçlar
07.03.2019 Lokomotiv 10:00 Banants II
  • Lokomotiv-Banants II takım karşılaştırması
  • Lokomotiv-Banants II arasındaki maçlar
07.03.2019 Gandzasar II 10:00 Junior Sevan
  • Gandzasar II-Junior Sevan takım karşılaştırması
  • Gandzasar II-Junior Sevan arasındaki maçlar
08.12.2018 Yerevan 0 - 3 Junior Sevan
  • Yerevan-Junior Sevan maçı istatistikleri
  • Yerevan-Junior Sevan arasındaki maçlar
08.12.2018 Pyunik II 1 - 3 Banants II
  • Pyunik II-Banants II maçı istatistikleri
  • Pyunik II-Banants II arasındaki maçlar
08.12.2018 Gandzasar II 8 - 0 Erebuni
  • Gandzasar II-Erebuni maçı istatistikleri
  • Gandzasar II-Erebuni arasındaki maçlar
08.12.2018 Ararat II 0 - 2 Shirak II
  • Ararat II-Shirak II maçı istatistikleri
  • Ararat II-Shirak II arasındaki maçlar
08.12.2018 Banants III 0 - 2 Alashkert II
  • Banants III-Alashkert II maçı istatistikleri
  • Banants III-Alashkert II arasındaki maçlar
08.12.2018 Lokomotiv 2 - 0 Ararat-Armenia II
  • Lokomotiv-Ararat-Armenia II maçı istatistikleri
  • Lokomotiv-Ararat-Armenia II arasındaki maçlar
03.12.2018 Ararat-Armenia II 3 - 1 Gandzasar II
  • Ararat-Armenia II-Gandzasar II maçı istatistikleri
  • Ararat-Armenia II-Gandzasar II arasındaki maçlar
03.12.2018 Junior Sevan 4 - 2 Ararat II
  • Junior Sevan-Ararat II maçı istatistikleri
  • Junior Sevan-Ararat II arasındaki maçlar
03.12.2018 Erebuni 3 - 0 Pyunik II
  • Erebuni-Pyunik II maçı istatistikleri
  • Erebuni-Pyunik II arasındaki maçlar
03.12.2018 Banants II 1 - 4 Yerevan
  • Banants II-Yerevan maçı istatistikleri
  • Banants II-Yerevan arasındaki maçlar

2. Ligi Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Junior Sevan 18 17 1 0 53 10 +43 52
2 Yerevan 18 14 0 4 68 24 +44 42
3 Banants II 18 12 2 4 37 22 +15 38
4 Lokomotiv 18 10 2 6 34 18 +16 32
5 Ararat-Armenia II 18 9 3 6 36 23 +13 30
6 Alashkert II 18 8 5 5 34 22 +12 29
7 Pyunik II 18 5 5 8 22 35 -13 20
8 Shirak II 18 5 2 11 20 36 -16 17
9 Banants III 18 5 2 11 19 38 -19 17
10 Gandzasar II 18 5 2 11 29 45 -16 17
11 Ararat II 18 3 3 12 19 52 -33 12
12 Erebuni 18 1 1 16 12 58 -46 4
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Junior Sevan 6 6 0 0 22 5 18
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
2 Lokomotiv 6 5 0 1 15 3 15
  • G
  • G
  • G
  • G
  • M
  • G
3 Yerevan 6 5 0 1 14 7 15
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
  • M
4 Banants II 6 3 1 2 9 10 10
  • B
  • G
  • G
  • M
  • M
  • G
5 Shirak II 6 3 0 3 6 6 9
  • M
  • M
  • G
  • M
  • G
  • G
6 Alashkert II 6 2 2 2 8 10 8
  • M
  • M
  • B
  • B
  • G
  • G
7 Ararat-Armenia II 6 2 1 3 9 8 7
  • B
  • M
  • M
  • G
  • G
  • M
8 Pyunik II 6 2 1 3 6 11 7
  • G
  • G
  • B
  • M
  • M
  • M
9 Banants III 6 2 0 4 7 13 6
  • M
  • G
  • M
  • G
  • M
  • M
10 Gandzasar II 6 1 1 4 13 14 4
  • M
  • M
  • M
  • B
  • M
  • G
11 Ararat II 6 1 0 5 6 13 3
  • G
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
12 Erebuni 6 1 0 5 5 20 3
  • M
  • M
  • M
  • M
  • G
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Junior Sevan 9 8 1 0 26 6 25 9 9 0 0 27 4 27
2 Yerevan 9 7 0 2 30 16 21 9 7 0 2 38 8 21
3 Banants II 9 7 0 2 16 8 21 9 5 2 2 21 14 17
4 Lokomotiv 9 6 1 2 19 9 19 9 4 1 4 15 9 13
5 Ararat-Armenia II 9 5 2 2 21 12 17 9 4 1 4 15 11 13
6 Alashkert II 9 4 2 3 17 14 14 9 4 3 2 17 8 15
7 Pyunik II 9 3 2 4 12 15 11 9 2 3 4 10 20 9
8 Shirak II 9 3 1 5 13 15 10 9 2 1 6 7 21 7
9 Banants III 9 2 1 6 9 20 7 9 3 1 5 10 18 10
10 Gandzasar II 9 3 2 4 21 20 11 9 2 0 7 8 25 6
11 Ararat II 9 1 2 6 5 25 5 9 2 1 6 14 27 7
12 Erebuni 9 1 0 8 9 25 3 9 0 1 8 3 33 1
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Yerevan 18 0 0 2 6 0 4 0 1 5 5.11
2 Gandzasar II 18 0 1 2 5 5 1 1 1 2 4.11
3 Ararat II 18 0 3 4 3 2 1 2 0 3 3.94
4 Erebuni 18 0 2 2 6 1 4 1 0 2 3.89
5 Junior Sevan 18 0 2 4 5 2 1 3 1 0 3.50
6 Banants II 18 0 3 5 3 3 2 1 0 1 3.28
7 Ararat-Armenia II 18 0 4 4 2 2 3 3 0 0 3.28
8 Pyunik II 18 1 1 6 5 1 1 2 0 1 3.17
9 Banants III 18 0 1 5 6 3 2 1 0 0 3.17
10 Alashkert II 18 1 1 8 2 1 3 1 0 1 3.11
11 Shirak II 18 0 1 8 3 2 3 0 1 0 3.11
12 Lokomotiv 18 2 3 2 6 2 1 1 0 1 2.89