Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

Ermenistan 2. Ligi

21.10.2018 Yerevan 11:00 Lokomotiv
  • Yerevan-Lokomotiv takım karşılaştırması
  • Yerevan-Lokomotiv arasındaki maçlar
24.10.2018 Yerevan 11:00 Pyunik II
  • Yerevan-Pyunik II takım karşılaştırması
  • Yerevan-Pyunik II arasındaki maçlar
25.10.2018 Ararat-Armenia II 11:00 Ararat II
  • Ararat-Armenia II-Ararat II takım karşılaştırması
  • Ararat-Armenia II-Ararat II arasındaki maçlar
25.10.2018 Banants II 11:00 Shirak II
  • Banants II-Shirak II takım karşılaştırması
  • Banants II-Shirak II arasındaki maçlar
29.10.2018 Erebuni 11:00 Ararat-Armenia II
  • Erebuni-Ararat-Armenia II takım karşılaştırması
  • Erebuni-Ararat-Armenia II arasındaki maçlar
29.10.2018 Banants II 11:00 Alashkert II
  • Banants II-Alashkert II takım karşılaştırması
  • Banants II-Alashkert II arasındaki maçlar
29.10.2018 Pyunik II 11:00 Lokomotiv
  • Pyunik II-Lokomotiv takım karşılaştırması
  • Pyunik II-Lokomotiv arasındaki maçlar
29.10.2018 Ararat II 11:00 Gandzasar II
  • Ararat II-Gandzasar II takım karşılaştırması
  • Ararat II-Gandzasar II arasındaki maçlar
30.10.2018 Yerevan 11:00 Banants III
  • Yerevan-Banants III takım karşılaştırması
  • Yerevan-Banants III arasındaki maçlar
30.10.2018 Junior Sevan 11:00 Shirak II
  • Junior Sevan-Shirak II takım karşılaştırması
  • Junior Sevan-Shirak II arasındaki maçlar
20.10.2018 Pyunik II 4 - 2 Gandzasar II
  • Pyunik II-Gandzasar II maçı istatistikleri
  • Pyunik II-Gandzasar II arasındaki maçlar
20.10.2018 Junior Sevan 4 - 0 Banants III
  • Junior Sevan-Banants III maçı istatistikleri
  • Junior Sevan-Banants III arasındaki maçlar
19.10.2018 Erebuni 0 - 2 Alashkert II
  • Erebuni-Alashkert II maçı istatistikleri
  • Erebuni-Alashkert II arasındaki maçlar
08.10.2018 Banants III 0 - 3 Banants II
  • Banants III-Banants II maçı istatistikleri
  • Banants III-Banants II arasındaki maçlar
08.10.2018 Alashkert II 1 - 4 Ararat-Armenia II
  • Alashkert II-Ararat-Armenia II maçı istatistikleri
  • Alashkert II-Ararat-Armenia II arasındaki maçlar
08.10.2018 Shirak II 5 - 0 Erebuni
  • Shirak II-Erebuni maçı istatistikleri
  • Shirak II-Erebuni arasındaki maçlar
08.10.2018 Lokomotiv 1 - 2 Junior Sevan
  • Lokomotiv-Junior Sevan maçı istatistikleri
  • Lokomotiv-Junior Sevan arasındaki maçlar
08.10.2018 Gandzasar II 0 - 8 Yerevan
  • Gandzasar II-Yerevan maçı istatistikleri
  • Gandzasar II-Yerevan arasındaki maçlar
08.10.2018 Ararat II 1 - 1 Pyunik II
  • Ararat II-Pyunik II maçı istatistikleri
  • Ararat II-Pyunik II arasındaki maçlar
02.10.2018 Alashkert II 8 - 0 Ararat II
  • Alashkert II-Ararat II maçı istatistikleri
  • Alashkert II-Ararat II arasındaki maçlar

2. Ligi Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Junior Sevan 11 10 1 0 29 5 +24 31
2 Banants II 10 7 1 2 21 12 +9 22
3 Yerevan 9 7 0 2 44 11 +33 21
4 Alashkert II 11 6 3 2 26 10 +16 21
5 Ararat-Armenia II 10 5 2 3 20 13 +7 17
6 Gandzasar II 11 4 1 6 16 30 -14 13
7 Lokomotiv 10 4 1 5 16 15 +1 13
8 Pyunik II 10 3 3 4 15 17 -2 12
9 Banants III 11 3 2 6 10 22 -12 11
10 Shirak II 10 2 2 6 14 23 -9 8
11 Ararat II 10 1 3 6 11 34 -23 6
12 Erebuni 11 0 1 10 6 36 -30 1
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Junior Sevan 6 6 0 0 20 2 18
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
2 Yerevan 6 5 0 1 34 8 15
  • G
  • G
  • G
  • M
  • G
  • G
3 Ararat-Armenia II 6 4 2 0 13 6 14
  • B
  • B
  • G
  • G
  • G
  • G
4 Alashkert II 6 4 1 1 18 4 13
  • B
  • G
  • G
  • G
  • M
  • G
5 Banants II 6 4 0 2 14 11 12
  • M
  • M
  • G
  • G
  • G
  • G
6 Pyunik II 6 2 2 2 11 10 8
  • B
  • G
  • M
  • M
  • B
  • G
7 Shirak II 6 2 2 2 10 10 8
  • M
  • B
  • B
  • M
  • M
  • G
8 Lokomotiv 6 2 1 3 10 6 7
  • G
  • B
  • M
  • G
  • M
  • M
9 Gandzasar II 6 1 1 4 6 24 4
  • B
  • G
  • M
  • M
  • M
  • M
10 Banants III 6 1 1 4 5 15 4
  • B
  • M
  • M
  • G
  • M
  • M
11 Ararat II 6 0 2 4 2 24 2
  • M
  • M
  • B
  • M
  • M
  • B
12 Erebuni 6 0 0 6 2 19 0
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Junior Sevan 5 4 1 0 15 2 13 6 6 0 0 14 3 18
2 Banants II 4 3 0 1 6 4 9 6 4 1 1 15 8 13
3 Yerevan 3 3 0 0 15 6 9 6 4 0 2 29 5 12
4 Alashkert II 6 3 1 2 14 8 10 5 3 2 0 12 2 11
5 Ararat-Armenia II 5 3 1 1 10 6 10 5 2 1 2 10 7 7
6 Gandzasar II 6 2 1 3 9 15 7 5 2 0 3 7 15 6
7 Lokomotiv 6 3 1 2 11 9 10 4 1 0 3 5 6 3
8 Pyunik II 5 2 1 2 9 9 7 5 1 2 2 6 8 5
9 Banants III 6 2 1 3 7 11 7 5 1 1 3 3 11 4
10 Shirak II 6 1 1 4 9 13 4 4 1 1 2 5 10 4
11 Ararat II 5 0 2 3 3 19 2 5 1 1 3 8 15 4
12 Erebuni 5 0 0 5 3 15 0 6 0 1 5 3 21 1
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Yerevan 9 0 0 1 2 0 1 0 1 4 6.11
2 Ararat II 10 0 1 2 2 2 0 0 0 3 4.50
3 Gandzasar II 11 0 0 1 5 2 0 1 1 1 4.18
4 Erebuni 11 0 1 2 3 1 2 1 0 1 3.82
5 Shirak II 10 0 1 1 3 2 2 0 1 0 3.70
6 Banants II 10 0 1 3 3 2 0 0 0 1 3.30
7 Ararat-Armenia II 10 0 3 2 0 1 2 2 0 0 3.30
8 Alashkert II 11 1 0 5 1 0 3 0 0 1 3.27
9 Pyunik II 10 0 1 4 2 0 1 2 0 0 3.20
10 Lokomotiv 10 1 2 0 4 1 1 0 0 1 3.10
11 Junior Sevan 11 0 1 3 4 2 0 0 1 0 3.09
12 Banants III 11 0 1 2 5 3 0 0 0 0 2.91