Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

Çek Cumhuriyeti 4. Ligi

10.03.2019 Tatran Sedlčany 13:30 Jindřichův Hradec
  • Tatran Sedlčany-Jindřichův Hradec takım karşılaştırması
  • Tatran Sedlčany-Jindřichův Hradec arasındaki maçlar
10.03.2019 Mariánské Lázně 13:30 Dobříš
  • Mariánské Lázně-Dobříš takım karşılaştırması
  • Mariánské Lázně-Dobříš arasındaki maçlar
10.03.2019 Rakovník 13:30 Spartak Soběslav
  • Rakovník-Spartak Soběslav takım karşılaştırması
  • Rakovník-Spartak Soběslav arasındaki maçlar
10.03.2019 Táborsko II 13:30 Klatovy
  • Táborsko II-Klatovy takım karşılaştırması
  • Táborsko II-Klatovy arasındaki maçlar
10.03.2019 Doubravka 13:30 Český lev - Union Beroun
  • Doubravka-Český lev - Union Beroun takım karşılaştırması
  • Doubravka-Český lev - Union Beroun arasındaki maçlar
10.03.2019 Přeštice 13:30 Hořovicko
  • Přeštice-Hořovicko takım karşılaştırması
  • Přeštice-Hořovicko arasındaki maçlar
10.03.2019 Sokol Čížová 13:30 Tachov
  • Sokol Čížová-Tachov takım karşılaştırması
  • Sokol Čížová-Tachov arasındaki maçlar
10.03.2019 Aritma Praha 13:30 Admira Praha
  • Aritma Praha-Admira Praha takım karşılaştırması
  • Aritma Praha-Admira Praha arasındaki maçlar
17.03.2019 Sokol Čížová 14:00 Táborsko II
  • Sokol Čížová-Táborsko II takım karşılaştırması
  • Sokol Čížová-Táborsko II arasındaki maçlar
17.03.2019 Admira Praha 14:00 Klatovy
  • Admira Praha-Klatovy takım karşılaştırması
  • Admira Praha-Klatovy arasındaki maçlar
17.11.2018 Sokol Čížová 3 - 2 Dobříš
  • Sokol Čížová-Dobříš maçı istatistikleri
  • Sokol Čížová-Dobříš arasındaki maçlar
17.11.2018 Tachov P 4 - 4 Táborsko II
  • Tachov-Táborsko II maçı istatistikleri
  • Tachov-Táborsko II arasındaki maçlar
17.11.2018 Rakovník 1 - 1 P Český lev - Union Beroun
  • Rakovník-Český lev - Union Beroun maçı istatistikleri
  • Rakovník-Český lev - Union Beroun arasındaki maçlar
17.11.2018 Tatran Sedlčany 5 - 0 Hořovicko
  • Tatran Sedlčany-Hořovicko maçı istatistikleri
  • Tatran Sedlčany-Hořovicko arasındaki maçlar
17.11.2018 Doubravka 3 - 2 Jindřichův Hradec
  • Doubravka-Jindřichův Hradec maçı istatistikleri
  • Doubravka-Jindřichův Hradec arasındaki maçlar
17.11.2018 Mariánské Lázně 4 - 3 Spartak Soběslav
  • Mariánské Lázně-Spartak Soběslav maçı istatistikleri
  • Mariánské Lázně-Spartak Soběslav arasındaki maçlar
17.11.2018 Přeštice 0 - 0 P Admira Praha
  • Přeštice-Admira Praha maçı istatistikleri
  • Přeštice-Admira Praha arasındaki maçlar
17.11.2018 Aritma Praha 2 - 0 Klatovy
  • Aritma Praha-Klatovy maçı istatistikleri
  • Aritma Praha-Klatovy arasındaki maçlar
11.11.2018 Admira Praha 4 - 1 Tatran Sedlčany
  • Admira Praha-Tatran Sedlčany maçı istatistikleri
  • Admira Praha-Tatran Sedlčany arasındaki maçlar
10.11.2018 Hořovicko 2 - 1 Doubravka
  • Hořovicko-Doubravka maçı istatistikleri
  • Hořovicko-Doubravka arasındaki maçlar

4. Ligi Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Admira Praha 15 13 0 2 37 13 +24 38
2 Klatovy 15 10 0 5 26 15 +11 31
3 Sokol Čížová 15 10 0 5 35 18 +17 31
4 Tachov 15 9 0 6 27 22 +5 26
5 Český lev - Union Beroun 15 8 0 7 27 29 -2 24
6 Přeštice 15 7 0 8 29 22 +7 24
7 Aritma Praha 15 8 0 7 19 18 +1 23
8 Mariánské Lázně 15 8 0 7 21 27 -6 23
9 Rakovník 15 8 0 7 21 22 -1 22
10 Tatran Sedlčany 15 7 0 8 31 29 +2 21
11 Hořovicko 15 7 0 8 20 22 -2 20
12 Spartak Soběslav 15 6 0 9 30 33 -3 19
13 Doubravka 15 6 0 9 22 33 -11 17
14 Jindřichův Hradec 15 5 0 10 21 35 -14 15
15 Táborsko II 15 4 0 11 25 40 -15 14
16 Dobříš 15 4 0 11 22 35 -13 12
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Admira Praha 6 5 0 1 14 5 15
  • G
  • M
  • G
  • G
  • G
  • G
2 Tachov 6 5 0 1 11 8 15
  • M
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
3 Sokol Čížová 6 4 0 2 15 10 12
  • M
  • G
  • G
  • G
  • M
  • G
4 Aritma Praha 6 4 0 2 8 6 12
  • G
  • M
  • M
  • G
  • G
  • G
5 Český lev - Union Beroun 6 4 0 2 11 7 12
  • G
  • G
  • M
  • M
  • G
  • G
6 Klatovy 6 4 0 2 10 6 12
  • G
  • M
  • G
  • G
  • G
  • M
7 Mariánské Lázně 6 4 0 2 11 9 12
  • M
  • G
  • G
  • G
  • M
  • G
8 Přeštice 6 3 0 3 12 8 9
  • G
  • G
  • G
  • M
  • M
  • M
9 Spartak Soběslav 6 3 0 3 17 16 9
  • M
  • G
  • G
  • M
  • G
  • M
10 Rakovník 6 3 0 3 7 7 9
  • M
  • G
  • M
  • G
  • G
  • M
11 Hořovicko 6 2 0 4 5 11 6
  • G
  • M
  • M
  • M
  • G
  • M
12 Táborsko II 6 2 0 4 16 18 6
  • G
  • M
  • M
  • G
  • M
  • M
13 Tatran Sedlčany 6 2 0 4 13 14 6
  • M
  • M
  • G
  • M
  • M
  • G
14 Doubravka 6 2 0 4 7 15 6
  • M
  • G
  • M
  • M
  • M
  • G
15 Jindřichův Hradec 6 1 0 5 9 16 3
  • G
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
16 Dobříš 6 0 0 6 8 18 0
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Admira Praha 8 7 0 1 22 7 21 7 6 0 1 15 6 18
2 Klatovy 8 6 0 2 15 4 18 7 4 0 3 11 11 12
3 Sokol Čížová 7 6 0 1 20 10 18 8 4 0 4 15 8 12
4 Tachov 8 5 0 3 21 16 15 7 4 0 3 6 6 12
5 Český lev - Union Beroun 8 6 0 2 19 8 18 7 2 0 5 8 21 6
6 Přeštice 7 4 0 3 13 7 12 8 3 0 5 16 15 9
7 Aritma Praha 7 4 0 3 10 5 12 8 4 0 4 9 13 12
8 Mariánské Lázně 7 4 0 3 13 12 12 8 4 0 4 8 15 12
9 Rakovník 7 5 0 2 11 8 15 8 3 0 5 10 14 9
10 Tatran Sedlčany 7 4 0 3 17 11 12 8 3 0 5 14 18 9
11 Hořovicko 8 6 0 2 15 8 18 7 1 0 6 5 14 3
12 Spartak Soběslav 8 6 0 2 18 9 18 7 0 0 7 12 24 0
13 Doubravka 7 5 0 2 15 19 15 8 1 0 7 7 14 3
14 Jindřichův Hradec 8 4 0 4 13 14 12 7 1 0 6 8 21 3
15 Táborsko II 7 3 0 4 11 16 9 8 1 0 7 14 24 3
16 Dobříš 8 3 0 5 12 14 9 7 1 0 6 10 21 3
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Táborsko II 15 0 2 1 3 1 4 1 2 1 4.33
2 Spartak Soběslav 15 0 3 1 2 2 2 2 2 1 4.20
3 Tatran Sedlčany 15 1 2 0 2 2 6 1 0 1 4.00
4 Dobříš 15 0 2 1 2 4 5 1 0 0 3.80
5 Jindřichův Hradec 15 0 2 3 3 1 3 2 0 1 3.73
6 Český lev - Union Beroun 15 1 1 2 3 1 4 3 0 0 3.73
7 Doubravka 15 0 2 4 2 1 3 2 0 1 3.67
8 Sokol Čížová 15 1 2 3 1 3 3 0 1 1 3.53
9 Přeštice 15 1 1 4 3 2 1 1 2 0 3.40
10 Admira Praha 15 1 3 1 2 2 5 1 0 0 3.33
11 Tachov 15 2 1 4 1 4 1 0 0 2 3.27
12 Mariánské Lázně 15 0 3 2 5 1 3 0 1 0 3.20
13 Rakovník 15 0 3 3 4 4 0 1 0 0 2.87
14 Hořovicko 15 0 5 1 6 0 1 2 0 0 2.80
15 Klatovy 15 1 4 4 1 0 4 1 0 0 2.73
16 Aritma Praha 15 0 4 4 4 2 1 0 0 0 2.47