Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

Bulgaristan V AFG

24.10.2018 Botev Ihtiman 13:00 Vihren
  • Botev Ihtiman-Vihren takım karşılaştırması
  • Botev Ihtiman-Vihren arasındaki maçlar
24.10.2018 Hebar 1918 13:00 Rilski Sportist
  • Hebar 1918-Rilski Sportist takım karşılaştırması
  • Hebar 1918-Rilski Sportist arasındaki maçlar
24.10.2018 Balkan Botevgrad 13:00 FK Minyor Pernik
  • Balkan Botevgrad-FK Minyor Pernik takım karşılaştırması
  • Balkan Botevgrad-FK Minyor Pernik arasındaki maçlar
24.10.2018 Bansko 13:00 Marek
  • Bansko-Marek takım karşılaştırması
  • Bansko-Marek arasındaki maçlar
24.10.2018 Septemvri Simitli 13:00 Pirin Razlog
  • Septemvri Simitli-Pirin Razlog takım karşılaştırması
  • Septemvri Simitli-Pirin Razlog arasındaki maçlar
24.10.2018 Slivnishki geroy 13:00 Belasitsa
  • Slivnishki geroy-Belasitsa takım karşılaştırması
  • Slivnishki geroy-Belasitsa arasındaki maçlar
24.10.2018 Germaneya 13:00 Sportist Svoge
  • Germaneya-Sportist Svoge takım karşılaştırması
  • Germaneya-Sportist Svoge arasındaki maçlar
24.10.2018 Chavdar Etropole 13:00 Oborishte
  • Chavdar Etropole-Oborishte takım karşılaştırması
  • Chavdar Etropole-Oborishte arasındaki maçlar
24.10.2018 Nadezhda Dobroslavtsi 13:00 Velbazhd
  • Nadezhda Dobroslavtsi-Velbazhd takım karşılaştırması
  • Nadezhda Dobroslavtsi-Velbazhd arasındaki maçlar
27.10.2018 Vihren 13:00 Chavdar Etropole
  • Vihren-Chavdar Etropole takım karşılaştırması
  • Vihren-Chavdar Etropole arasındaki maçlar
20.10.2018 Nadezhda Dobroslavtsi 1 - 1 Balkan Botevgrad
  • Nadezhda Dobroslavtsi-Balkan Botevgrad maçı istatistikleri
  • Nadezhda Dobroslavtsi-Balkan Botevgrad arasındaki maçlar
20.10.2018 Pirin Razlog 1 - 0 Slivnishki geroy
  • Pirin Razlog-Slivnishki geroy maçı istatistikleri
  • Pirin Razlog-Slivnishki geroy arasındaki maçlar
20.10.2018 Belasitsa 6 - 2 Germaneya
  • Belasitsa-Germaneya maçı istatistikleri
  • Belasitsa-Germaneya arasındaki maçlar
20.10.2018 Rilski Sportist 1 - 0 Septemvri Simitli
  • Rilski Sportist-Septemvri Simitli maçı istatistikleri
  • Rilski Sportist-Septemvri Simitli arasındaki maçlar
20.10.2018 Marek 0 - 1 Hebar 1918
  • Marek-Hebar 1918 maçı istatistikleri
  • Marek-Hebar 1918 arasındaki maçlar
20.10.2018 Vihren 1 - 0 Bansko
  • Vihren-Bansko maçı istatistikleri
  • Vihren-Bansko arasındaki maçlar
20.10.2018 Oborishte 2 - 0 Botev Ihtiman
  • Oborishte-Botev Ihtiman maçı istatistikleri
  • Oborishte-Botev Ihtiman arasındaki maçlar
20.10.2018 Velbazhd 3 - 3 Chavdar Etropole
  • Velbazhd-Chavdar Etropole maçı istatistikleri
  • Velbazhd-Chavdar Etropole arasındaki maçlar
20.10.2018 Sportist Svoge 0 - 1 FK Minyor Pernik
  • Sportist Svoge-FK Minyor Pernik maçı istatistikleri
  • Sportist Svoge-FK Minyor Pernik arasındaki maçlar
14.10.2018 Botev Ihtiman 4 - 2 Velbazhd
  • Botev Ihtiman-Velbazhd maçı istatistikleri
  • Botev Ihtiman-Velbazhd arasındaki maçlar

V AFG Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Hebar 1918 11 9 1 1 23 6 +17 28
2 Pirin Razlog 11 8 2 1 23 5 +18 26
3 Oborishte 11 7 3 1 19 9 +10 24
4 Slivnishki geroy 11 5 4 2 16 9 +7 19
5 Bansko 11 6 1 4 21 12 +9 19
6 Vihren 11 6 1 4 15 14 +1 19
7 Rilski Sportist 11 5 3 3 10 12 -2 18
8 FK Minyor Pernik 11 4 4 3 17 12 +5 16
9 Belasitsa 11 4 4 3 17 10 +7 16
10 Chavdar Etropole 11 5 1 5 24 17 +7 16
11 Balkan Botevgrad 11 3 4 4 11 14 -3 13
12 Germaneya 11 4 1 6 11 22 -11 13
13 Marek 11 3 2 6 9 10 -1 11
14 Septemvri Simitli 11 3 2 6 5 11 -6 11
15 Botev Ihtiman 11 3 0 8 14 23 -9 9
16 Nadezhda Dobroslavtsi 11 2 3 6 13 26 -13 9
17 Sportist Svoge 11 1 3 7 9 21 -12 6
18 Velbazhd 11 0 3 8 7 31 -24 3
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Hebar 1918 6 5 0 1 13 3 15
  • G
  • G
  • G
  • M
  • G
  • G
2 Vihren 6 4 1 1 10 6 13
  • G
  • G
  • B
  • G
  • M
  • G
3 Bansko 6 4 1 1 16 7 13
  • G
  • G
  • G
  • G
  • B
  • M
4 Oborishte 6 3 3 0 8 4 12
  • B
  • B
  • G
  • G
  • B
  • G
5 Pirin Razlog 6 3 2 1 10 4 11
  • M
  • B
  • G
  • B
  • G
  • G
6 Rilski Sportist 6 3 2 1 7 6 11
  • B
  • G
  • M
  • G
  • B
  • G
7 Belasitsa 6 2 4 0 11 5 10
  • B
  • B
  • B
  • G
  • B
  • G
8 Chavdar Etropole 6 3 1 2 12 10 10
  • M
  • M
  • G
  • G
  • G
  • B
9 FK Minyor Pernik 6 2 3 1 8 5 9
  • M
  • B
  • G
  • B
  • B
  • G
10 Slivnishki geroy 6 2 3 1 8 5 9
  • G
  • B
  • B
  • G
  • B
  • M
11 Balkan Botevgrad 6 2 3 1 6 6 9
  • G
  • G
  • B
  • M
  • B
  • B
12 Marek 6 1 2 3 2 4 5
  • M
  • B
  • G
  • M
  • B
  • M
13 Septemvri Simitli 6 1 2 3 3 5 5
  • G
  • B
  • M
  • M
  • B
  • M
14 Nadezhda Dobroslavtsi 6 1 1 4 7 15 4
  • M
  • M
  • M
  • G
  • M
  • B
15 Sportist Svoge 6 1 1 4 3 10 4
  • G
  • M
  • M
  • M
  • B
  • M
16 Botev Ihtiman 6 1 0 5 9 16 3
  • M
  • M
  • M
  • M
  • G
  • M
17 Velbazhd 6 0 2 4 5 17 2
  • M
  • B
  • M
  • M
  • M
  • B
18 Germaneya 6 0 1 5 3 13 1
  • B
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Hebar 1918 6 5 1 0 14 4 16 5 4 0 1 9 2 12
2 Pirin Razlog 5 3 2 0 6 2 11 6 5 0 1 17 3 15
3 Oborishte 6 5 1 0 12 3 16 5 2 2 1 7 6 8
4 Slivnishki geroy 5 3 2 0 9 4 11 6 2 2 2 7 5 8
5 Bansko 6 4 1 1 14 8 13 5 2 0 3 7 4 6
6 Vihren 6 5 0 1 9 5 15 5 1 1 3 6 9 4
7 Rilski Sportist 5 4 0 1 5 2 12 6 1 3 2 5 10 6
8 FK Minyor Pernik 5 3 1 1 10 3 10 6 1 3 2 7 9 6
9 Belasitsa 5 4 1 0 16 5 13 6 0 3 3 1 5 3
10 Chavdar Etropole 6 4 0 2 16 6 12 5 1 1 3 8 11 4
11 Balkan Botevgrad 5 1 3 1 4 5 6 6 2 1 3 7 9 7
12 Germaneya 5 2 1 2 5 4 7 6 2 0 4 6 18 6
13 Marek 5 1 1 3 3 4 4 6 2 1 3 6 6 7
14 Septemvri Simitli 6 2 1 3 4 6 7 5 1 1 3 1 5 4
15 Botev Ihtiman 6 3 0 3 11 12 9 5 0 0 5 3 11 0
16 Nadezhda Dobroslavtsi 6 2 2 2 7 11 8 5 0 1 4 6 15 1
17 Sportist Svoge 5 1 1 3 5 11 4 6 0 2 4 4 10 2
18 Velbazhd 6 0 3 3 5 14 3 5 0 0 5 2 17 0
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Chavdar Etropole 11 0 1 2 2 3 1 1 1 0 3.73
2 Nadezhda Dobroslavtsi 11 0 0 2 5 1 2 1 0 0 3.55
3 Velbazhd 11 1 0 1 5 1 1 2 0 0 3.45
4 Botev Ihtiman 11 0 2 1 3 2 2 1 0 0 3.36
5 Germaneya 11 0 3 3 3 0 0 0 1 1 3.00
6 Bansko 11 0 3 1 3 1 3 0 0 0 3.00
7 Sportist Svoge 11 0 4 2 0 4 0 1 0 0 2.73
8 Vihren 11 0 4 2 1 2 2 0 0 0 2.64
9 Hebar 1918 11 0 3 3 1 3 1 0 0 0 2.64
10 FK Minyor Pernik 11 1 1 2 4 3 0 0 0 0 2.64
11 Pirin Razlog 11 1 2 3 1 3 1 0 0 0 2.55
12 Oborishte 11 0 3 4 0 3 1 0 0 0 2.55
13 Belasitsa 11 3 1 2 2 2 0 0 0 1 2.45
14 Balkan Botevgrad 11 2 0 4 3 2 0 0 0 0 2.27
15 Slivnishki geroy 11 0 3 3 4 1 0 0 0 0 2.27
16 Rilski Sportist 11 1 4 3 1 1 1 0 0 0 2.00
17 Marek 11 1 6 2 0 1 1 0 0 0 1.73
18 Septemvri Simitli 11 2 4 4 0 1 0 0 0 0 1.45