Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

Beyaz Rusya Premier Ligi

02.12.2018 Tarpeda 0 - 3 Dinamo Minsk
  • Tarpeda-Dinamo Minsk maçı istatistikleri
  • Tarpeda-Dinamo Minsk arasındaki maçlar
02.12.2018 Shakhtyor 4 - 0 Minsk
  • Shakhtyor-Minsk maçı istatistikleri
  • Shakhtyor-Minsk arasındaki maçlar
02.12.2018 Neman Grodno 0 - 3 Dinamo Brest
  • Neman Grodno-Dinamo Brest maçı istatistikleri
  • Neman Grodno-Dinamo Brest arasındaki maçlar
02.12.2018 Gomel 1 - 3 Vitebsk
  • Gomel-Vitebsk maçı istatistikleri
  • Gomel-Vitebsk arasındaki maçlar
02.12.2018 Isloch 3 - 2 Dnepr Mogilev
  • Isloch-Dnepr Mogilev maçı istatistikleri
  • Isloch-Dnepr Mogilev arasındaki maçlar
02.12.2018 Luch Minsk 1 - 1 Smolevichy-STI
  • Luch Minsk-Smolevichy-STI maçı istatistikleri
  • Luch Minsk-Smolevichy-STI arasındaki maçlar
02.12.2018 Torpedo Zhodino 2 - 2 BATE
  • Torpedo Zhodino-BATE maçı istatistikleri
  • Torpedo Zhodino-BATE arasındaki maçlar
02.12.2018 Gorodeya 2 - 0 Slutsk
  • Gorodeya-Slutsk maçı istatistikleri
  • Gorodeya-Slutsk arasındaki maçlar
24.11.2018 Dnepr Mogilev 0 - 3 Dinamo Minsk
  • Dnepr Mogilev-Dinamo Minsk maçı istatistikleri
  • Dnepr Mogilev-Dinamo Minsk arasındaki maçlar
24.11.2018 Tarpeda 0 - 2 Torpedo Zhodino
  • Tarpeda-Torpedo Zhodino maçı istatistikleri
  • Tarpeda-Torpedo Zhodino arasındaki maçlar

Premier Ligi Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 BATE 30 23 4 3 55 24 +31 73
2 Shakhtyor 30 19 7 4 45 14 +31 64
3 Dinamo Minsk 30 18 9 3 41 17 +24 63
4 Vitebsk 30 19 5 6 47 20 +27 62
5 Torpedo Zhodino 30 16 7 7 36 18 +18 55
6 Dinamo Brest 30 14 10 6 52 30 +22 52
7 Neman Grodno 30 12 7 11 31 32 -1 43
8 Slutsk 30 11 3 16 26 36 -10 36
9 Gorodeya 30 9 7 14 31 33 -2 34
10 Isloch 30 8 9 13 20 37 -17 33
11 Minsk 30 7 9 14 34 42 -8 30
12 Gomel 30 7 7 16 16 36 -20 28
13 Luch Minsk 30 4 12 14 24 44 -20 24
14 Tarpeda 30 6 6 18 20 41 -21 24
15 Smolevichy-STI 30 5 9 16 21 39 -18 24
16 Dnepr Mogilev 30 3 7 20 17 53 -36 16
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Dinamo Minsk 6 5 1 0 12 1 16
  • B
  • B
  • G
  • G
  • G
  • G
2 Shakhtyor 6 4 1 1 12 3 13
  • M
  • G
  • B
  • G
  • G
  • G
3 BATE 6 4 1 1 13 9 13
  • G
  • G
  • G
  • M
  • G
  • B
4 Vitebsk 6 4 0 2 9 5 12
  • G
  • M
  • M
  • G
  • G
  • G
5 Gorodeya 6 4 0 2 14 5 12
  • M
  • G
  • G
  • G
  • M
  • G
6 Torpedo Zhodino 6 3 3 0 10 2 12
  • G
  • B
  • G
  • B
  • G
  • B
7 Tarpeda 6 3 0 3 8 8 9
  • M
  • M
  • G
  • G
  • M
  • M
8 Isloch 6 3 0 3 6 9 9
  • G
  • M
  • M
  • M
  • G
  • G
9 Dinamo Brest 6 2 2 2 8 6 8
  • B
  • M
  • G
  • M
  • B
  • G
10 Minsk 6 2 1 3 9 14 7
  • B
  • G
  • M
  • G
  • M
  • M
11 Luch Minsk 6 1 4 1 4 6 7
  • G
  • B
  • B
  • B
  • M
  • B
12 Neman Grodno 6 1 2 3 3 7 5
  • M
  • B
  • M
  • B
  • G
  • M
13 Smolevichy-STI 6 0 3 3 4 10 3
  • M
  • M
  • B
  • B
  • M
  • B
14 Dnepr Mogilev 6 1 0 5 5 15 3
  • M
  • G
  • M
  • M
  • M
  • M
15 Gomel 6 0 2 4 2 8 2
  • M
  • M
  • B
  • M
  • B
  • M
16 Slutsk 6 0 0 6 1 13 0
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 BATE 15 12 3 0 30 9 39 15 11 1 3 25 15 34
2 Shakhtyor 15 12 2 1 26 4 38 15 7 5 3 19 10 26
3 Dinamo Minsk 15 9 4 2 18 10 31 15 9 5 1 23 7 32
4 Vitebsk 15 12 0 3 27 6 36 15 7 5 3 20 14 26
5 Torpedo Zhodino 15 11 3 1 20 5 36 15 5 4 6 16 13 19
6 Dinamo Brest 15 9 4 2 30 16 31 15 5 6 4 22 14 21
7 Neman Grodno 15 5 5 5 17 16 20 15 7 2 6 14 16 23
8 Slutsk 15 4 2 9 12 18 14 15 7 1 7 14 18 22
9 Gorodeya 15 5 5 5 16 14 20 15 4 2 9 15 19 14
10 Isloch 15 4 4 7 10 15 16 15 4 5 6 10 22 17
11 Minsk 15 3 5 7 21 25 14 15 4 4 7 13 17 16
12 Gomel 15 3 4 8 7 21 13 15 4 3 8 9 15 15
13 Luch Minsk 15 3 6 6 15 21 15 15 1 6 8 9 23 9
14 Tarpeda 15 3 3 9 10 19 12 15 3 3 9 10 22 12
15 Smolevichy-STI 15 3 4 8 13 20 13 15 2 5 8 8 19 11
16 Dnepr Mogilev 15 2 5 8 7 18 11 15 1 2 12 10 35 5
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Dinamo Brest 30 2 5 10 3 6 1 2 1 0 2.73
2 BATE 30 1 7 6 8 4 4 0 0 0 2.63
3 Minsk 30 5 5 6 5 5 1 2 1 0 2.53
4 Dnepr Mogilev 30 5 5 5 8 4 3 0 0 0 2.33
5 Luch Minsk 30 4 4 11 4 5 2 0 0 0 2.27
6 Vitebsk 30 0 9 13 2 5 0 1 0 0 2.23
7 Gorodeya 30 3 8 11 4 0 3 0 1 0 2.13
8 Neman Grodno 30 3 10 7 6 1 1 2 0 0 2.10
9 Slutsk 30 1 11 9 4 4 1 0 0 0 2.07
10 Tarpeda 30 3 10 8 5 2 1 0 1 0 2.03
11 Smolevichy-STI 30 2 9 12 3 2 2 0 0 0 2.00
12 Shakhtyor 30 5 10 3 6 5 1 0 0 0 1.97
13 Dinamo Minsk 30 5 7 9 6 1 1 1 0 0 1.93
14 Isloch 30 4 10 7 6 1 1 1 0 0 1.90
15 Torpedo Zhodino 30 5 8 7 8 2 0 0 0 0 1.80
16 Gomel 30 6 8 8 6 1 0 1 0 0 1.73