Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

Beyaz Rusya Premier Ligi

26.10.2018 Isloch 12:00 Minsk
  • Isloch-Minsk takım karşılaştırması
  • Isloch-Minsk arasındaki maçlar
26.10.2018 Dnepr Mogilev 15:00 Slutsk
  • Dnepr Mogilev-Slutsk takım karşılaştırması
  • Dnepr Mogilev-Slutsk arasındaki maçlar
27.10.2018 Tarpeda 11:00 Vitebsk
  • Tarpeda-Vitebsk takım karşılaştırması
  • Tarpeda-Vitebsk arasındaki maçlar
27.10.2018 Gorodeya 13:00 Smolevichy-STI
  • Gorodeya-Smolevichy-STI takım karşılaştırması
  • Gorodeya-Smolevichy-STI arasındaki maçlar
27.10.2018 Neman Grodno 15:00 Luch Minsk
  • Neman Grodno-Luch Minsk takım karşılaştırması
  • Neman Grodno-Luch Minsk arasındaki maçlar
28.10.2018 Torpedo Zhodino 12:00 Shakhtyor
  • Torpedo Zhodino-Shakhtyor takım karşılaştırması
  • Torpedo Zhodino-Shakhtyor arasındaki maçlar
28.10.2018 Dinamo Minsk 14:00 Dinamo Brest
  • Dinamo Minsk-Dinamo Brest takım karşılaştırması
  • Dinamo Minsk-Dinamo Brest arasındaki maçlar
28.10.2018 Gomel 16:00 BATE
  • Gomel-BATE takım karşılaştırması
  • Gomel-BATE arasındaki maçlar
31.10.2018 Shakhtyor 13:45 Vitebsk
  • Shakhtyor-Vitebsk takım karşılaştırması
  • Shakhtyor-Vitebsk arasındaki maçlar
31.10.2018 Torpedo Zhodino 15:45 Dinamo Minsk
  • Torpedo Zhodino-Dinamo Minsk takım karşılaştırması
  • Torpedo Zhodino-Dinamo Minsk arasındaki maçlar
22.10.2018 Luch Minsk 1 - 0 Gomel
  • Luch Minsk-Gomel maçı istatistikleri
  • Luch Minsk-Gomel arasındaki maçlar
21.10.2018 Dinamo Brest 2 - 0 Tarpeda
  • Dinamo Brest-Tarpeda maçı istatistikleri
  • Dinamo Brest-Tarpeda arasındaki maçlar
21.10.2018 Smolevichy-STI 0 - 1 Isloch
  • Smolevichy-STI-Isloch maçı istatistikleri
  • Smolevichy-STI-Isloch arasındaki maçlar
21.10.2018 Slutsk 0 - 3 Torpedo Zhodino
  • Slutsk-Torpedo Zhodino maçı istatistikleri
  • Slutsk-Torpedo Zhodino arasındaki maçlar
20.10.2018 Shakhtyor 1 - 0 Neman Grodno
  • Shakhtyor-Neman Grodno maçı istatistikleri
  • Shakhtyor-Neman Grodno arasındaki maçlar
20.10.2018 BATE 3 - 2 Gorodeya
  • BATE-Gorodeya maçı istatistikleri
  • BATE-Gorodeya arasındaki maçlar
20.10.2018 Minsk 3 - 3 Dinamo Minsk
  • Minsk-Dinamo Minsk maçı istatistikleri
  • Minsk-Dinamo Minsk arasındaki maçlar
19.10.2018 Vitebsk 3 - 1 Dnepr Mogilev
  • Vitebsk-Dnepr Mogilev maçı istatistikleri
  • Vitebsk-Dnepr Mogilev arasındaki maçlar
07.10.2018 Dinamo Minsk 2 - 0 Smolevichy-STI
  • Dinamo Minsk-Smolevichy-STI maçı istatistikleri
  • Dinamo Minsk-Smolevichy-STI arasındaki maçlar
07.10.2018 Torpedo Zhodino 3 - 0 Neman Grodno
  • Torpedo Zhodino-Neman Grodno maçı istatistikleri
  • Torpedo Zhodino-Neman Grodno arasındaki maçlar

Premier Ligi Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 BATE 24 19 3 2 44 17 +27 60
2 Shakhtyor 24 15 6 3 33 11 +22 51
3 Vitebsk 24 15 5 4 40 16 +24 50
4 Dinamo Minsk 24 14 7 3 31 16 +15 49
5 Dinamo Brest 24 12 8 4 44 24 +20 44
6 Torpedo Zhodino 24 13 4 7 28 16 +12 43
7 Neman Grodno 25 11 5 9 28 26 +2 38
8 Slutsk 25 11 3 11 25 26 -1 36
9 Isloch 25 6 9 10 15 28 -13 27
10 Gomel 25 7 5 13 14 29 -15 26
11 Minsk 25 5 9 11 28 31 -3 24
12 Gorodeya 25 5 7 13 19 31 -12 22
13 Smolevichy-STI 25 5 6 14 17 30 -13 21
14 Luch Minsk 25 4 8 13 21 38 -17 20
15 Tarpeda 25 4 6 15 14 34 -20 18
16 Dnepr Mogilev 25 2 7 16 13 41 -28 13
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 BATE 6 5 0 1 13 6 15
  • G
  • G
  • G
  • G
  • M
  • G
2 Dinamo Brest 6 5 0 1 13 2 15
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
3 Shakhtyor 6 4 1 1 8 3 13
  • G
  • B
  • M
  • G
  • G
  • G
4 Torpedo Zhodino 6 4 1 1 9 2 13
  • M
  • M
  • G
  • G
  • G
  • G
5 Vitebsk 6 4 0 2 12 5 12
  • G
  • G
  • M
  • M
  • G
  • G
6 Neman Grodno 6 4 0 2 11 4 12
  • M
  • G
  • G
  • G
  • M
  • M
7 Dinamo Minsk 6 3 2 1 10 7 11
  • G
  • B
  • G
  • M
  • G
  • B
8 Isloch 6 3 1 2 5 9 10
  • M
  • M
  • G
  • B
  • G
  • G
9 Luch Minsk 6 2 3 1 8 6 9
  • B
  • G
  • M
  • B
  • B
  • G
10 Minsk 6 2 1 3 10 9 7
  • M
  • M
  • G
  • G
  • M
  • B
11 Slutsk 6 2 0 4 5 11 6
  • M
  • G
  • M
  • M
  • M
  • M
12 Tarpeda 6 2 0 4 6 11 6
  • M
  • M
  • M
  • G
  • G
  • M
13 Gomel 6 1 1 4 2 7 4
  • G
  • G
  • M
  • M
  • M
  • M
14 Gorodeya 6 1 1 4 5 9 4
  • G
  • M
  • M
  • M
  • B
  • M
15 Smolevichy-STI 6 1 0 5 2 11 3
  • M
  • M
  • G
  • M
  • M
  • M
16 Dnepr Mogilev 6 0 1 5 3 15 1
  • B
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 BATE 13 10 3 0 25 8 33 11 9 0 2 19 9 27
2 Shakhtyor 12 9 2 1 17 3 29 12 6 4 2 16 8 22
3 Vitebsk 13 11 0 2 26 5 33 11 4 5 2 14 11 17
4 Dinamo Minsk 13 8 3 2 15 9 27 11 6 4 1 16 7 22
5 Dinamo Brest 12 8 3 1 26 12 27 12 4 5 3 18 12 17
6 Torpedo Zhodino 11 10 0 1 17 3 30 13 3 4 6 11 13 13
7 Neman Grodno 12 5 3 4 16 12 18 13 6 2 5 12 14 20
8 Slutsk 13 4 2 7 11 14 14 12 7 1 4 14 12 22
9 Isloch 12 3 4 5 7 9 13 13 3 5 5 8 19 14
10 Gomel 12 3 4 5 6 15 13 13 4 1 8 8 14 13
11 Minsk 13 3 5 5 20 18 14 12 2 4 6 8 13 10
12 Gorodeya 12 2 5 5 9 13 11 13 3 2 8 10 18 11
13 Smolevichy-STI 13 3 3 7 12 17 12 12 2 3 7 5 13 9
14 Luch Minsk 13 3 4 6 13 19 13 12 1 4 7 8 19 7
15 Tarpeda 11 2 3 6 7 13 9 14 2 3 9 7 21 9
16 Dnepr Mogilev 12 1 5 6 5 12 8 13 1 2 10 8 29 5
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Dinamo Brest 24 1 4 9 2 4 1 2 1 0 2.83
2 BATE 24 1 5 6 7 2 3 0 0 0 2.54
3 Minsk 25 5 5 5 3 4 0 2 1 0 2.36
4 Luch Minsk 25 2 4 9 4 5 1 0 0 0 2.36
5 Vitebsk 24 0 5 13 1 4 0 1 0 0 2.33
6 Neman Grodno 25 2 9 6 4 1 1 2 0 0 2.16
7 Dnepr Mogilev 25 5 5 4 5 4 2 0 0 0 2.16
8 Slutsk 25 1 10 6 4 3 1 0 0 0 2.04
9 Gorodeya 25 3 6 10 4 0 1 0 1 0 2.00
10 Dinamo Minsk 24 4 6 7 4 1 1 1 0 0 1.96
11 Tarpeda 25 3 9 7 3 1 1 0 1 0 1.92
12 Smolevichy-STI 25 2 9 8 3 2 1 0 0 0 1.88
13 Shakhtyor 24 5 9 1 4 4 1 0 0 0 1.83
14 Torpedo Zhodino 24 3 7 6 7 1 0 0 0 0 1.83
15 Gomel 25 5 7 6 6 0 0 1 0 0 1.72
16 Isloch 25 4 8 7 5 0 0 1 0 0 1.72