Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

Belçika Provincial

22.02.2019 KV Tervuren-Duisburg 19:00 Hoeilaart
  • KV Tervuren-Duisburg-Hoeilaart takım karşılaştırması
  • KV Tervuren-Duisburg-Hoeilaart arasındaki maçlar
23.02.2019 Diest 18:30 Stade Bierbeek
  • Diest-Stade Bierbeek takım karşılaştırması
  • Diest-Stade Bierbeek arasındaki maçlar
23.02.2019 Herent 18:30 Linden
  • Herent-Linden takım karşılaştırması
  • Herent-Linden arasındaki maçlar
23.02.2019 Huldenberg 19:00 Melsbroek
  • Huldenberg-Melsbroek takım karşılaştırması
  • Huldenberg-Melsbroek arasındaki maçlar
23.02.2019 Ixelles 19:30 BX Brussels
  • Ixelles-BX Brussels takım karşılaştırması
  • Ixelles-BX Brussels arasındaki maçlar
24.02.2019 Bertem-Leefdaal 14:00 Veltem
  • Bertem-Leefdaal-Veltem takım karşılaştırması
  • Bertem-Leefdaal-Veltem arasındaki maçlar
24.02.2019 SC Aarschot 14:00 Grimbergen
  • SC Aarschot-Grimbergen takım karşılaştırması
  • SC Aarschot-Grimbergen arasındaki maçlar
24.02.2019 Borght-Humbeek 14:00 Liedekerke
  • Borght-Humbeek-Liedekerke takım karşılaştırması
  • Borght-Humbeek-Liedekerke arasındaki maçlar
24.02.2019 Schaerbeek-Evere 14:00 Stade Everois
  • Schaerbeek-Evere-Stade Everois takım karşılaştırması
  • Schaerbeek-Evere-Stade Everois arasındaki maçlar
24.02.2019 Rhodienne-De Hoek 14:00 Sterrebeek
  • Rhodienne-De Hoek-Sterrebeek takım karşılaştırması
  • Rhodienne-De Hoek-Sterrebeek arasındaki maçlar
17.02.2019 Etterbeek 1 - 2 Waterloo
  • Etterbeek-Waterloo maçı istatistikleri
  • Etterbeek-Waterloo arasındaki maçlar
17.02.2019 Sterrebeek 0 - 4 KV Tervuren-Duisburg
  • Sterrebeek-KV Tervuren-Duisburg maçı istatistikleri
  • Sterrebeek-KV Tervuren-Duisburg arasındaki maçlar
17.02.2019 Bertem-Leefdaal 1 - 2 Borght-Humbeek
  • Bertem-Leefdaal-Borght-Humbeek maçı istatistikleri
  • Bertem-Leefdaal-Borght-Humbeek arasındaki maçlar
17.02.2019 Veltem 1 - 3 Melsbroek
  • Veltem-Melsbroek maçı istatistikleri
  • Veltem-Melsbroek arasındaki maçlar
17.02.2019 Linden 1 - 0 Rhodienne-De Hoek
  • Linden-Rhodienne-De Hoek maçı istatistikleri
  • Linden-Rhodienne-De Hoek arasındaki maçlar
17.02.2019 Liedekerke 1 - 2 Herent
  • Liedekerke-Herent maçı istatistikleri
  • Liedekerke-Herent arasındaki maçlar
17.02.2019 Grimbergen 2 - 0 Huldenberg
  • Grimbergen-Huldenberg maçı istatistikleri
  • Grimbergen-Huldenberg arasındaki maçlar
17.02.2019 BX Brussels 2 - 0 Villers-La-Ville
  • BX Brussels-Villers-La-Ville maçı istatistikleri
  • BX Brussels-Villers-La-Ville arasındaki maçlar
17.02.2019 Sporting Bruxelles 2 - 0 Schaerbeek-Evere
  • Sporting Bruxelles-Schaerbeek-Evere maçı istatistikleri
  • Sporting Bruxelles-Schaerbeek-Evere arasındaki maçlar
17.02.2019 Hoeilaart 0 - 3 Diest
  • Hoeilaart-Diest maçı istatistikleri
  • Hoeilaart-Diest arasındaki maçlar

Provincial VFV Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Diest 23 15 5 3 46 23 +23 50
2 Linden 23 15 3 5 35 17 +18 48
3 Stade Bierbeek 23 13 5 5 50 19 +31 44
4 Melsbroek 23 12 5 6 36 30 +6 41
5 Liedekerke 23 12 4 7 43 22 +21 40
6 KV Tervuren-Duisburg 22 11 5 6 44 31 +13 38
7 Bertem-Leefdaal 23 8 7 8 43 32 +11 31
8 Rhodienne-De Hoek 23 8 7 8 34 31 +3 31
9 Grimbergen 23 8 7 8 41 40 +1 31
10 SC Aarschot 23 9 3 11 32 30 +2 30
11 Huldenberg 23 8 3 12 22 34 -12 27
12 Borght-Humbeek 22 7 5 10 31 35 -4 26
13 Hoeilaart 23 7 4 12 32 51 -19 25
14 Veltem 23 7 2 14 36 47 -11 23
15 Herent 23 7 1 15 36 50 -14 22
16 Sterrebeek 23 1 4 18 16 85 -69 7
  • Bir sonraki Tur
  • Küme Düşme
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Linden 6 5 1 0 10 2 16
  • G
  • G
  • G
  • G
  • B
  • G
2 Diest 6 5 0 1 15 5 15
  • G
  • G
  • G
  • M
  • G
  • G
3 Stade Bierbeek 6 4 1 1 16 6 13
  • G
  • G
  • M
  • B
  • G
  • G
4 Melsbroek 6 4 1 1 13 6 13
  • M
  • G
  • G
  • B
  • G
  • G
5 Liedekerke 6 3 1 2 10 5 10
  • G
  • B
  • M
  • G
  • G
  • M
6 Rhodienne-De Hoek 6 3 1 2 8 3 10
  • G
  • G
  • G
  • B
  • M
  • M
7 Borght-Humbeek 6 3 1 2 11 7 10
  • G
  • M
  • M
  • G
  • B
  • G
8 Grimbergen 6 3 1 2 11 10 10
  • B
  • M
  • G
  • G
  • M
  • G
9 Herent 6 3 0 3 9 11 9
  • G
  • M
  • M
  • M
  • G
  • G
10 KV Tervuren-Duisburg 6 2 2 2 10 7 8
  • G
  • M
  • B
  • M
  • B
  • G
11 Hoeilaart 6 2 1 3 7 13 7
  • M
  • G
  • M
  • G
  • B
  • M
12 SC Aarschot 6 1 2 3 4 9 5
  • G
  • B
  • M
  • M
  • B
  • M
13 Veltem 6 1 1 4 6 13 4
  • M
  • M
  • G
  • M
  • B
  • M
14 Sterrebeek 6 1 1 4 7 20 4
  • B
  • M
  • M
  • G
  • M
  • M
15 Huldenberg 6 1 0 5 6 15 3
  • M
  • M
  • G
  • M
  • M
  • M
16 Bertem-Leefdaal 6 0 2 4 4 9 2
  • M
  • M
  • B
  • B
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Diest 11 8 2 1 21 8 26 12 7 3 2 25 15 24
2 Linden 11 8 1 2 19 7 25 12 7 2 3 16 10 23
3 Stade Bierbeek 12 7 3 2 28 7 24 11 6 2 3 22 12 20
4 Melsbroek 12 8 2 2 21 14 26 11 4 3 4 15 16 15
5 Liedekerke 11 5 2 4 14 6 17 12 7 2 3 29 16 23
6 KV Tervuren-Duisburg 11 5 4 2 21 17 19 11 6 1 4 23 14 19
7 Bertem-Leefdaal 11 4 3 4 26 15 15 12 4 4 4 17 17 16
8 Rhodienne-De Hoek 11 4 4 3 16 15 16 12 4 3 5 18 16 15
9 Grimbergen 12 6 2 4 29 20 20 11 2 5 4 12 20 11
10 SC Aarschot 12 6 2 4 17 11 20 11 3 1 7 15 19 10
11 Huldenberg 12 6 1 5 11 14 19 11 2 2 7 11 20 8
12 Borght-Humbeek 10 3 4 3 15 12 13 12 4 1 7 16 23 13
13 Hoeilaart 12 6 1 5 26 31 19 11 1 3 7 6 20 6
14 Veltem 12 4 0 8 20 27 12 11 3 2 6 16 20 11
15 Herent 11 4 1 6 21 21 13 12 3 0 9 15 29 9
16 Sterrebeek 12 1 3 8 9 38 6 11 0 1 10 7 47 1
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Sterrebeek 23 0 0 3 4 9 3 1 1 2 4.39
2 Herent 23 0 2 4 7 2 4 2 1 1 3.74
3 Hoeilaart 23 1 2 4 3 7 3 1 1 1 3.61
4 Veltem 23 1 1 3 6 6 3 2 1 0 3.61
5 Grimbergen 23 0 1 6 7 5 0 2 1 1 3.52
6 KV Tervuren-Duisburg 22 1 3 2 5 5 3 3 0 0 3.41
7 Bertem-Leefdaal 23 2 3 4 6 3 1 3 0 1 3.26
8 Stade Bierbeek 23 1 3 6 5 4 2 1 1 0 3.00
9 Diest 23 2 3 3 6 5 3 0 1 0 3.00
10 Borght-Humbeek 22 1 1 6 8 3 2 0 1 0 3.00
11 Melsbroek 23 0 1 9 5 8 0 0 0 0 2.87
12 Liedekerke 23 2 3 5 7 3 1 1 0 1 2.83
13 Rhodienne-De Hoek 23 3 1 8 3 3 3 2 0 0 2.83
14 SC Aarschot 23 2 6 2 4 5 4 0 0 0 2.70
15 Huldenberg 23 0 7 7 3 5 0 1 0 0 2.43
16 Linden 23 2 9 2 7 1 0 1 0 1 2.26

Provincial ACFF Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Jodoigne 21 11 5 5 55 34 +21 38
2 Villers-La-Ville 21 11 4 6 31 29 +2 37
3 Kosova Schaerbeek 21 10 6 5 53 38 +15 36
4 Ixelles 21 10 6 5 31 19 +12 36
5 Saint-Josse 21 9 9 3 38 22 +16 36
6 Schaerbeek-Evere 21 9 8 4 42 25 +17 35
7 BX Brussels 21 9 8 4 35 24 +11 35
8 Etterbeek 21 8 8 5 38 34 +4 32
9 Boitsfort 21 8 5 8 34 31 +3 29
10 Waterloo 21 8 5 8 36 39 -3 29
11 Stade Everois 21 7 7 7 39 45 -6 28
12 Union Lasne-Ohain 21 7 6 8 34 38 -4 27
13 Genappe 21 4 7 10 27 38 -11 19
14 Sporting Bruxelles 21 4 5 12 29 43 -14 17
15 Renaissance Forestoise 21 4 2 15 29 63 -34 14
16 Saint-Michel 21 3 1 17 25 54 -29 10
  • Bir sonraki Tur
  • Küme Düşme
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Ixelles 6 4 1 1 15 4 13
  • G
  • G
  • M
  • B
  • G
  • G
2 Kosova Schaerbeek 6 4 0 2 15 11 12
  • G
  • G
  • G
  • G
  • M
  • M
3 Sporting Bruxelles 6 3 2 1 12 5 11
  • M
  • G
  • B
  • B
  • G
  • G
4 BX Brussels 6 3 2 1 14 8 11
  • M
  • B
  • B
  • G
  • G
  • G
5 Jodoigne 6 3 2 1 16 12 11
  • G
  • B
  • B
  • G
  • M
  • G
6 Saint-Josse 6 3 2 1 8 6 11
  • G
  • B
  • M
  • G
  • B
  • G
7 Schaerbeek-Evere 6 3 1 2 13 9 10
  • G
  • G
  • G
  • G
  • B
  • M
8 Union Lasne-Ohain 6 2 2 2 11 12 8
  • B
  • B
  • G
  • M
  • G
  • M
9 Etterbeek 6 2 2 2 10 11 8
  • B
  • B
  • G
  • M
  • G
  • M
10 Waterloo 6 2 1 3 9 13 7
  • M
  • M
  • G
  • B
  • M
  • G
11 Saint-Michel 6 2 0 4 13 15 6
  • G
  • B
  • M
  • M
  • G
  • M
12 Boitsfort 6 1 2 3 8 11 5
  • M
  • B
  • G
  • M
  • B
  • M
13 Villers-La-Ville 6 1 2 3 6 11 5
  • G
  • M
  • B
  • B
  • M
  • M
14 Genappe 6 1 2 3 5 10 5
  • M
  • B
  • M
  • B
  • M
  • G
15 Stade Everois 6 1 2 3 9 15 5
  • M
  • M
  • M
  • B
  • B
  • G
16 Renaissance Forestoise 6 0 0 6 6 23 0
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Jodoigne 10 8 2 0 35 11 26 11 3 3 5 20 23 12
2 Villers-La-Ville 10 6 1 3 17 18 19 11 5 3 3 14 11 18
3 Kosova Schaerbeek 10 5 4 1 25 15 19 11 5 2 4 28 23 17
4 Ixelles 11 7 3 1 20 7 24 10 3 3 4 11 12 12
5 Saint-Josse 11 4 6 1 19 12 18 10 5 3 2 19 10 18
6 Schaerbeek-Evere 10 4 4 2 21 16 16 11 5 4 2 21 9 19
7 BX Brussels 10 5 3 2 12 7 18 11 4 5 2 23 17 17
8 Etterbeek 10 4 3 3 18 16 15 11 4 5 2 20 18 17
9 Boitsfort 11 4 4 3 17 15 16 10 4 1 5 17 16 13
10 Waterloo 10 3 4 3 17 15 13 11 5 1 5 19 24 16
11 Stade Everois 11 2 4 5 15 26 10 10 5 3 2 24 19 18
12 Union Lasne-Ohain 10 3 2 5 15 24 11 11 4 4 3 19 14 16
13 Genappe 11 4 1 6 19 23 13 10 0 6 4 8 15 6
14 Sporting Bruxelles 11 2 3 6 15 23 9 10 2 2 6 14 20 8
15 Renaissance Forestoise 11 2 1 8 12 30 7 10 2 1 7 17 33 7
16 Saint-Michel 11 2 1 8 14 27 7 10 1 0 9 11 27 3
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Renaissance Forestoise 21 0 0 4 5 3 4 1 1 3 4.38
2 Kosova Schaerbeek 21 1 0 3 4 3 5 1 2 2 4.33
3 Jodoigne 21 1 1 2 2 6 5 2 0 2 4.24
4 Stade Everois 21 2 0 1 5 6 3 2 1 1 4.00
5 Saint-Michel 21 1 3 3 4 1 3 3 3 0 3.76
6 Waterloo 21 1 3 6 1 3 3 1 1 2 3.57
7 Sporting Bruxelles 21 0 4 4 3 2 6 1 1 0 3.43
8 Etterbeek 21 1 2 3 3 8 2 1 1 0 3.43
9 Union Lasne-Ohain 21 0 2 4 4 5 6 0 0 0 3.43
10 Schaerbeek-Evere 21 2 0 9 2 4 1 0 2 1 3.19
11 Genappe 21 2 2 5 3 4 4 0 0 1 3.10
12 Boitsfort 21 0 3 7 3 4 2 1 1 0 3.10
13 Saint-Josse 21 3 4 6 1 2 1 2 1 1 2.86
14 Villers-La-Ville 21 1 5 6 1 3 4 0 0 1 2.86
15 BX Brussels 21 2 4 5 1 5 3 0 1 0 2.81
16 Ixelles 21 1 7 6 2 3 0 1 1 0 2.38