Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

Arnavutluk 1. Ligi

15.12.2018 Egnatia Rrogozhinë 13:00 Pogradeci
  • Egnatia Rrogozhinë-Pogradeci takım karşılaştırması
  • Egnatia Rrogozhinë-Pogradeci arasındaki maçlar
15.12.2018 Vora 13:00 Korabi Peshkopi
  • Vora-Korabi Peshkopi takım karşılaştırması
  • Vora-Korabi Peshkopi arasındaki maçlar
15.12.2018 Erzeni Shijak 13:00 Dinamo Tirana
  • Erzeni Shijak-Dinamo Tirana takım karşılaştırması
  • Erzeni Shijak-Dinamo Tirana arasındaki maçlar
15.12.2018 Apolonia Fier 13:00 Elbasani
  • Apolonia Fier-Elbasani takım karşılaştırması
  • Apolonia Fier-Elbasani arasındaki maçlar
15.12.2018 Iliria Fushë-Krujë 13:00 Veleçiku Koplik
  • Iliria Fushë-Krujë-Veleçiku Koplik takım karşılaştırması
  • Iliria Fushë-Krujë-Veleçiku Koplik arasındaki maçlar
15.12.2018 Vllaznia Shkodër 13:00 Besëlidhja Lezhë
  • Vllaznia Shkodër-Besëlidhja Lezhë takım karşılaştırması
  • Vllaznia Shkodër-Besëlidhja Lezhë arasındaki maçlar
15.12.2018 Oriku 13:00 Tomori Berat
  • Oriku-Tomori Berat takım karşılaştırması
  • Oriku-Tomori Berat arasındaki maçlar
15.12.2018 Turbina Cërrik 13:00 Lushnja
  • Turbina Cërrik-Lushnja takım karşılaştırması
  • Turbina Cërrik-Lushnja arasındaki maçlar
15.12.2018 Shënkolli 13:00 Burreli
  • Shënkolli-Burreli takım karşılaştırması
  • Shënkolli-Burreli arasındaki maçlar
16.12.2018 Bylis Ballsh 13:00 Besa Kavajë
  • Bylis Ballsh-Besa Kavajë takım karşılaştırması
  • Bylis Ballsh-Besa Kavajë arasındaki maçlar
09.12.2018 Dinamo Tirana 0 - 1 Vllaznia Shkodër
  • Dinamo Tirana-Vllaznia Shkodër maçı istatistikleri
  • Dinamo Tirana-Vllaznia Shkodër arasındaki maçlar
08.12.2018 Iliria Fushë-Krujë 3 - 1 Vora
  • Iliria Fushë-Krujë-Vora maçı istatistikleri
  • Iliria Fushë-Krujë-Vora arasındaki maçlar
08.12.2018 Lushnja 2 - 1 Egnatia Rrogozhinë
  • Lushnja-Egnatia Rrogozhinë maçı istatistikleri
  • Lushnja-Egnatia Rrogozhinë arasındaki maçlar
08.12.2018 Veleçiku Koplik 0 - 1 Besëlidhja Lezhë
  • Veleçiku Koplik-Besëlidhja Lezhë maçı istatistikleri
  • Veleçiku Koplik-Besëlidhja Lezhë arasındaki maçlar
08.12.2018 Korabi Peshkopi 1 - 0 Shënkolli
  • Korabi Peshkopi-Shënkolli maçı istatistikleri
  • Korabi Peshkopi-Shënkolli arasındaki maçlar
08.12.2018 Elbasani 2 - 0 Turbina Cërrik
  • Elbasani-Turbina Cërrik maçı istatistikleri
  • Elbasani-Turbina Cërrik arasındaki maçlar
08.12.2018 Besa Kavajë 2 - 1 Tomori Berat
  • Besa Kavajë-Tomori Berat maçı istatistikleri
  • Besa Kavajë-Tomori Berat arasındaki maçlar
08.12.2018 Pogradeci 2 - 1 Oriku
  • Pogradeci-Oriku maçı istatistikleri
  • Pogradeci-Oriku arasındaki maçlar
08.12.2018 Burreli 1 - 0 Erzeni Shijak
  • Burreli-Erzeni Shijak maçı istatistikleri
  • Burreli-Erzeni Shijak arasındaki maçlar
08.12.2018 Bylis Ballsh 1 - 0 Apolonia Fier
  • Bylis Ballsh-Apolonia Fier maçı istatistikleri
  • Bylis Ballsh-Apolonia Fier arasındaki maçlar

1. Ligi Grup A Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Vllaznia Shkodër 12 10 1 1 18 4 +14 31
2 Erzeni Shijak 12 8 0 4 18 9 +9 24
3 Dinamo Tirana 12 6 3 3 9 6 +3 21
4 Besëlidhja Lezhë 12 6 0 6 14 13 +1 18
5 Korabi Peshkopi 12 5 2 5 13 14 -1 17
6 Veleçiku Koplik 12 5 1 6 10 12 -2 16
7 Iliria Fushë-Krujë 12 4 3 5 15 12 +3 15
8 Shënkolli 12 4 2 6 11 14 -3 14
9 Burreli 12 4 0 8 8 18 -10 12
10 Vora 12 1 2 9 9 23 -14 5
  • Yükselme Grubu
  • Küme Düşme Raundu
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Erzeni Shijak 6 5 0 1 12 3 15
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
  • M
2 Vllaznia Shkodër 6 5 0 1 10 3 15
  • B
  • G
  • M
  • G
  • G
  • G
3 Dinamo Tirana 6 3 1 2 4 3 10
  • B
  • M
  • G
  • B
  • G
  • M
4 Iliria Fushë-Krujë 6 3 0 3 8 5 9
  • B
  • M
  • G
  • M
  • M
  • G
5 Korabi Peshkopi 6 3 0 3 7 6 9
  • G
  • G
  • G
  • M
  • M
  • G
6 Besëlidhja Lezhë 6 3 0 3 6 5 9
  • G
  • G
  • M
  • M
  • M
  • G
7 Veleçiku Koplik 6 2 1 3 4 6 7
  • M
  • G
  • M
  • B
  • G
  • M
8 Shënkolli 6 2 1 3 4 7 7
  • B
  • M
  • G
  • M
  • G
  • M
9 Burreli 6 2 0 4 2 7 6
  • M
  • M
  • M
  • G
  • M
  • G
10 Vora 6 1 0 5 4 13 3
  • M
  • M
  • M
  • G
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Vllaznia Shkodër 6 6 0 0 12 2 18 6 4 1 1 6 2 13
2 Erzeni Shijak 6 6 0 0 13 3 18 6 2 0 4 5 6 6
3 Dinamo Tirana 6 4 0 2 7 4 12 6 2 3 1 2 2 9
4 Besëlidhja Lezhë 6 4 0 2 8 5 12 6 2 0 4 6 8 6
5 Korabi Peshkopi 6 4 1 1 7 3 13 6 1 1 4 6 11 4
6 Veleçiku Koplik 6 4 1 1 6 3 13 6 1 0 5 4 9 3
7 Iliria Fushë-Krujë 6 3 2 1 9 5 11 6 1 1 4 6 7 4
8 Shënkolli 6 4 2 0 9 0 14 6 0 0 6 2 14 0
9 Burreli 6 3 0 3 4 7 9 6 1 0 5 4 11 3
10 Vora 6 1 1 4 6 12 4 6 0 1 5 3 11 1
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Vora 12 1 2 3 1 4 1 0 0 0 2.67
2 Iliria Fushë-Krujë 12 1 5 1 1 3 1 0 0 0 2.25
3 Erzeni Shijak 12 0 6 0 4 1 1 0 0 0 2.25
4 Korabi Peshkopi 12 1 3 2 4 2 0 0 0 0 2.25
5 Besëlidhja Lezhë 12 0 5 1 4 2 0 0 0 0 2.25
6 Burreli 12 0 6 2 2 0 2 0 0 0 2.17
7 Shënkolli 12 2 5 0 1 3 1 0 0 0 2.08
8 Vllaznia Shkodër 12 1 5 2 3 1 0 0 0 0 1.83
9 Veleçiku Koplik 12 1 5 1 5 0 0 0 0 0 1.83
10 Dinamo Tirana 12 3 4 4 1 0 0 0 0 0 1.25

1. Ligi Grup B Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Bylis Ballsh 12 8 2 2 16 6 +10 26
2 Besa Kavajë 12 7 3 2 14 7 +7 24
3 Lushnja 12 5 5 2 14 8 +6 20
4 Pogradeci 12 6 1 5 17 11 +6 19
5 Egnatia Rrogozhinë 12 6 1 5 12 14 -2 19
6 Apolonia Fier 12 4 4 4 8 6 +2 16
7 Tomori Berat 12 4 4 4 13 14 -1 16
8 Oriku 12 3 5 4 11 11 +0 14
9 Elbasani 12 2 1 9 8 20 -12 7
10 Turbina Cërrik 12 1 2 9 6 22 -16 5
  • Yükselme Grubu
  • Küme Düşme Raundu
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Bylis Ballsh 6 5 1 0 10 3 16
  • G
  • G
  • B
  • G
  • G
  • G
2 Lushnja 6 4 1 1 10 4 13
  • B
  • M
  • G
  • G
  • G
  • G
3 Besa Kavajë 6 4 1 1 7 3 13
  • G
  • G
  • G
  • B
  • M
  • G
4 Pogradeci 6 3 1 2 8 5 10
  • M
  • G
  • M
  • B
  • M
  • G
5 Tomori Berat 6 3 0 3 7 8 9
  • B
  • M
  • G
  • M
  • G
  • M
6 Egnatia Rrogozhinë 6 3 0 3 5 6 9
  • M
  • G
  • G
  • M
  • G
  • M
7 Apolonia Fier 6 2 1 3 4 3 7
  • B
  • B
  • M
  • G
  • G
  • M
8 Elbasani 6 2 0 4 4 8 6
  • B
  • M
  • M
  • G
  • M
  • G
9 Oriku 6 1 2 3 6 8 5
  • B
  • B
  • B
  • M
  • M
  • M
10 Turbina Cërrik 6 0 1 5 1 11 1
  • B
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Bylis Ballsh 6 5 1 0 11 2 16 6 3 1 2 5 4 10
2 Besa Kavajë 6 5 1 0 8 2 16 6 2 2 2 6 5 8
3 Lushnja 6 4 1 1 8 3 13 6 1 4 1 6 5 7
4 Pogradeci 6 5 0 1 12 5 15 6 1 1 4 5 6 4
5 Egnatia Rrogozhinë 6 4 1 1 7 4 13 6 2 0 4 5 10 6
6 Apolonia Fier 6 2 3 1 5 2 9 6 2 1 3 3 4 7
7 Tomori Berat 6 2 3 1 7 6 9 6 2 1 3 6 8 7
8 Oriku 6 3 2 1 7 4 11 6 0 3 3 4 7 3
9 Elbasani 6 2 1 3 6 7 7 6 0 0 6 2 13 0
10 Turbina Cërrik 6 1 1 4 3 10 4 6 0 1 5 3 12 1
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Pogradeci 12 0 6 1 2 1 2 0 0 0 2.33
2 Turbina Cërrik 12 1 1 5 4 0 1 0 0 0 2.33
3 Elbasani 12 0 3 4 4 0 1 0 0 0 2.33
4 Tomori Berat 12 1 2 4 4 0 1 0 0 0 2.25
5 Egnatia Rrogozhinë 12 1 4 2 3 1 1 0 0 0 2.17
6 Oriku 12 2 3 4 1 2 0 0 0 0 1.83
7 Bylis Ballsh 12 1 4 4 2 1 0 0 0 0 1.83
8 Lushnja 12 1 4 4 2 1 0 0 0 0 1.83
9 Besa Kavajë 12 0 5 5 2 0 0 0 0 0 1.75
10 Apolonia Fier 12 3 6 1 2 0 0 0 0 0 1.17