Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

Arnavutluk 1. Ligi

23.02.2019 Oriku 13:00 Bylis Ballsh
  • Oriku-Bylis Ballsh takım karşılaştırması
  • Oriku-Bylis Ballsh arasındaki maçlar
23.02.2019 Erzeni Shijak 13:00 Vora
  • Erzeni Shijak-Vora takım karşılaştırması
  • Erzeni Shijak-Vora arasındaki maçlar
23.02.2019 Egnatia Rrogozhinë 13:00 Apolonia Fier
  • Egnatia Rrogozhinë-Apolonia Fier takım karşılaştırması
  • Egnatia Rrogozhinë-Apolonia Fier arasındaki maçlar
23.02.2019 Tomori Berat 13:00 Elbasani
  • Tomori Berat-Elbasani takım karşılaştırması
  • Tomori Berat-Elbasani arasındaki maçlar
23.02.2019 Veleçiku Koplik 13:00 Shënkolli
  • Veleçiku Koplik-Shënkolli takım karşılaştırması
  • Veleçiku Koplik-Shënkolli arasındaki maçlar
23.02.2019 Vllaznia Shkodër 13:00 Iliria Fushë-Krujë
  • Vllaznia Shkodër-Iliria Fushë-Krujë takım karşılaştırması
  • Vllaznia Shkodër-Iliria Fushë-Krujë arasındaki maçlar
23.02.2019 Besa Kavajë 13:00 Turbina Cërrik
  • Besa Kavajë-Turbina Cërrik takım karşılaştırması
  • Besa Kavajë-Turbina Cërrik arasındaki maçlar
23.02.2019 Dinamo Tirana 13:00 Burreli
  • Dinamo Tirana-Burreli takım karşılaştırması
  • Dinamo Tirana-Burreli arasındaki maçlar
23.02.2019 Besëlidhja Lezhë 13:00 Korabi Peshkopi
  • Besëlidhja Lezhë-Korabi Peshkopi takım karşılaştırması
  • Besëlidhja Lezhë-Korabi Peshkopi arasındaki maçlar
23.02.2019 Pogradeci 13:00 Lushnja
  • Pogradeci-Lushnja takım karşılaştırması
  • Pogradeci-Lushnja arasındaki maçlar
17.02.2019 Lushnja 2 - 0 Besa Kavajë
  • Lushnja-Besa Kavajë maçı istatistikleri
  • Lushnja-Besa Kavajë arasındaki maçlar
17.02.2019 Bylis Ballsh 3 - 0 Tomori Berat
  • Bylis Ballsh-Tomori Berat maçı istatistikleri
  • Bylis Ballsh-Tomori Berat arasındaki maçlar
16.02.2019 Vora 1 - 6 Vllaznia Shkodër
  • Vora-Vllaznia Shkodër maçı istatistikleri
  • Vora-Vllaznia Shkodër arasındaki maçlar
16.02.2019 Turbina Cërrik 1 - 2 Egnatia Rrogozhinë
  • Turbina Cërrik-Egnatia Rrogozhinë maçı istatistikleri
  • Turbina Cërrik-Egnatia Rrogozhinë arasındaki maçlar
16.02.2019 Burreli 5 - 2 Veleçiku Koplik
  • Burreli-Veleçiku Koplik maçı istatistikleri
  • Burreli-Veleçiku Koplik arasındaki maçlar
16.02.2019 Shënkolli 1 - 0 Erzeni Shijak
  • Shënkolli-Erzeni Shijak maçı istatistikleri
  • Shënkolli-Erzeni Shijak arasındaki maçlar
16.02.2019 Apolonia Fier 0 - 1 Oriku
  • Apolonia Fier-Oriku maçı istatistikleri
  • Apolonia Fier-Oriku arasındaki maçlar
16.02.2019 Iliria Fushë-Krujë 0 - 0 Besëlidhja Lezhë
  • Iliria Fushë-Krujë-Besëlidhja Lezhë maçı istatistikleri
  • Iliria Fushë-Krujë-Besëlidhja Lezhë arasındaki maçlar
16.02.2019 Elbasani 1 - 1 Pogradeci
  • Elbasani-Pogradeci maçı istatistikleri
  • Elbasani-Pogradeci arasındaki maçlar
16.02.2019 Korabi Peshkopi 1 - 0 Dinamo Tirana
  • Korabi Peshkopi-Dinamo Tirana maçı istatistikleri
  • Korabi Peshkopi-Dinamo Tirana arasındaki maçlar

1. Ligi Grup A Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Vllaznia Shkodër 17 13 2 2 30 8 +22 41
2 Erzeni Shijak 17 10 1 6 24 15 +9 31
3 Dinamo Tirana 17 8 3 6 15 10 +5 27
4 Besëlidhja Lezhë 17 8 3 6 19 16 +3 27
5 Korabi Peshkopi 17 8 3 6 18 16 +2 27
6 Veleçiku Koplik 17 7 1 9 17 23 -6 22
7 Burreli 17 7 0 10 17 23 -6 21
8 Shënkolli 17 6 2 9 14 22 -8 20
9 Iliria Fushë-Krujë 17 5 4 8 17 17 +0 19
10 Vora 17 2 3 12 11 32 -21 9
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Vllaznia Shkodër 6 4 1 1 15 4 13
  • G
  • B
  • G
  • M
  • G
  • G
2 Korabi Peshkopi 6 3 1 2 5 3 10
  • G
  • B
  • G
  • G
  • M
  • G
3 Erzeni Shijak 6 3 1 2 7 6 10
  • M
  • G
  • B
  • G
  • M
  • M
4 Burreli 6 3 0 3 9 8 9
  • G
  • M
  • G
  • M
  • G
  • G
5 Besëlidhja Lezhë 6 2 3 1 5 4 9
  • G
  • B
  • B
  • G
  • G
  • B
6 Dinamo Tirana 6 2 0 4 6 5 6
  • M
  • M
  • G
  • M
  • G
  • M
7 Veleçiku Koplik 6 2 0 4 7 12 6
  • M
  • G
  • M
  • M
  • G
  • M
8 Shënkolli 6 2 0 4 3 9 6
  • M
  • G
  • M
  • M
  • M
  • G
9 Iliria Fushë-Krujë 6 1 1 4 2 6 4
  • G
  • M
  • M
  • G
  • M
  • B
10 Vora 6 1 1 4 3 12 4
  • M
  • B
  • M
  • G
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Vllaznia Shkodër 8 7 1 0 16 3 22 9 6 1 2 14 5 19
2 Erzeni Shijak 8 8 0 0 17 4 24 9 2 1 6 7 11 7
3 Dinamo Tirana 8 6 0 2 12 4 18 9 2 3 4 3 6 9
4 Besëlidhja Lezhë 8 5 1 2 10 6 16 9 3 2 4 9 10 11
5 Korabi Peshkopi 9 7 1 1 12 4 22 8 1 2 5 6 12 5
6 Veleçiku Koplik 8 5 1 2 9 6 16 9 2 0 7 8 17 6
7 Burreli 9 6 0 3 12 9 18 8 1 0 7 5 14 3
8 Shënkolli 9 6 2 1 12 2 20 8 0 0 8 2 20 0
9 Iliria Fushë-Krujë 9 4 3 2 11 7 15 8 1 1 6 6 10 4
10 Vora 9 2 2 5 8 18 8 8 0 1 7 3 14 1
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Vora 17 2 4 4 1 4 1 0 1 0 2.53
2 Burreli 17 0 8 3 3 0 2 0 1 0 2.35
3 Veleçiku Koplik 17 1 6 2 5 2 0 0 1 0 2.35
4 Erzeni Shijak 17 0 7 2 5 2 1 0 0 0 2.29
5 Vllaznia Shkodër 17 1 5 5 4 1 0 0 1 0 2.24
6 Shënkolli 17 2 7 0 4 3 1 0 0 0 2.12
7 Besëlidhja Lezhë 17 1 6 3 5 2 0 0 0 0 2.06
8 Iliria Fushë-Krujë 17 2 7 2 2 3 1 0 0 0 2.00
9 Korabi Peshkopi 17 2 6 2 4 3 0 0 0 0 2.00
10 Dinamo Tirana 17 3 6 5 3 0 0 0 0 0 1.47

1. Ligi Grup B Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Bylis Ballsh 17 12 3 2 29 7 +22 39
2 Besa Kavajë 17 9 5 3 20 11 +9 32
3 Egnatia Rrogozhinë 17 9 1 7 21 20 +1 28
4 Lushnja 17 7 6 4 19 13 +6 27
5 Oriku 17 7 6 4 17 13 +4 27
6 Pogradeci 17 7 2 8 23 19 +4 23
7 Apolonia Fier 17 6 5 6 12 9 +3 23
8 Tomori Berat 17 5 4 8 16 24 -8 16
9 Elbasani 17 3 2 12 13 31 -18 11
10 Turbina Cërrik 17 2 2 13 11 34 -23 8
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Bylis Ballsh 6 5 1 0 15 1 16
  • G
  • B
  • G
  • G
  • G
  • G
2 Oriku 6 4 1 1 7 5 13
  • M
  • G
  • B
  • G
  • G
  • G
3 Egnatia Rrogozhinë 6 4 0 2 10 6 12
  • M
  • G
  • G
  • M
  • M
  • G
4 Besa Kavajë 6 3 2 1 8 5 11
  • G
  • B
  • B
  • G
  • G
  • M
5 Lushnja 6 3 1 2 8 6 10
  • G
  • M
  • B
  • M
  • G
  • G
6 Apolonia Fier 6 2 1 3 4 4 7
  • M
  • M
  • B
  • G
  • M
  • M
7 Pogradeci 6 2 1 3 8 9 7
  • G
  • M
  • G
  • M
  • M
  • B
8 Tomori Berat 6 2 0 4 4 10 6
  • M
  • M
  • M
  • G
  • G
  • M
9 Elbasani 6 1 1 4 5 12 4
  • G
  • G
  • M
  • M
  • M
  • B
10 Turbina Cërrik 6 1 0 5 5 14 3
  • M
  • G
  • M
  • M
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Bylis Ballsh 9 7 2 0 17 2 23 8 5 1 2 12 5 16
2 Besa Kavajë 8 6 2 0 11 4 20 9 3 3 3 9 7 12
3 Egnatia Rrogozhinë 8 5 1 2 9 5 16 9 4 0 5 12 15 12
4 Lushnja 9 6 2 1 13 4 20 8 1 4 3 6 9 7
5 Oriku 8 5 2 1 11 6 17 9 2 4 3 6 7 10
6 Pogradeci 8 6 0 2 17 9 18 9 1 2 6 6 10 5
7 Apolonia Fier 9 3 3 3 6 5 12 8 3 2 3 6 4 11
8 Tomori Berat 8 2 3 3 8 12 9 9 3 1 5 8 12 10
9 Elbasani 9 2 2 5 8 15 8 8 1 0 7 5 16 3
10 Turbina Cërrik 9 2 1 6 5 14 7 8 0 1 7 6 20 1
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Turbina Cërrik 17 1 2 6 5 0 2 1 0 0 2.65
2 Elbasani 17 0 3 6 5 1 2 0 0 0 2.59
3 Pogradeci 17 0 7 3 3 1 2 1 0 0 2.47
4 Egnatia Rrogozhinë 17 1 5 3 4 2 2 0 0 0 2.41
5 Tomori Berat 17 1 3 5 6 1 1 0 0 0 2.35
6 Bylis Ballsh 17 2 4 4 5 1 1 0 0 0 2.12
7 Lushnja 17 2 5 5 3 2 0 0 0 0 1.88
8 Besa Kavajë 17 2 5 6 3 0 1 0 0 0 1.82
9 Oriku 17 3 6 4 1 2 1 0 0 0 1.76
10 Apolonia Fier 17 4 8 2 3 0 0 0 0 0 1.24