Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

Arjantin Nacional B Ligi

Nacional B Ligi Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Nueva Chicago 6 6 0 0 8 1 +7 18
2 Sarmiento 7 5 2 0 11 3 +8 17
3 Arsenal Sarandi 7 4 2 1 11 5 +6 14
4 Independiente Rivadavia 7 4 1 2 6 3 +3 13
5 Almagro 7 4 1 2 7 5 +2 13
6 Club Atlético Mitre 7 4 1 2 8 7 +1 13
7 Gimnasia Mendoza 7 3 2 2 6 7 -1 11
8 Brown de Adrogué 7 2 4 1 7 5 +2 10
9 Atlético Rafaela 7 3 1 3 9 8 +1 10
10 Ferro Carril Oeste 6 3 1 2 8 7 +1 10
11 Villa Dálmine 7 2 3 2 11 8 +3 9
12 Gimnasia Esgrima 6 2 3 1 5 4 +1 9
13 Agropecuario 7 2 3 2 5 5 +0 9
14 Quilmes 7 2 2 3 7 7 +0 8
15 Platense 7 2 1 4 6 7 -1 7
16 Temperley 6 2 1 3 6 8 -2 7
17 Chacarita Juniors 7 2 1 4 5 9 -4 7
18 Central Córdoba SdE 6 1 3 2 5 7 -2 6
19 Instituto 6 2 0 4 7 11 -4 6
20 Olimpo 6 2 0 4 4 8 -4 6
21 Deportivo Morón 7 1 3 3 3 7 -4 6
22 Deportivo Santamarina 6 1 2 3 5 7 -2 5
23 Defensores de Belgrano 5 1 1 3 5 7 -2 4
24 Guillermo Brown 6 1 1 4 2 6 -4 4
25 Los Andes 7 0 3 4 1 6 -5 3
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Nueva Chicago 6 6 0 0 8 1 18
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
2 Sarmiento 6 4 2 0 10 3 14
  • G
  • B
  • G
  • B
  • G
  • G
3 Arsenal Sarandi 6 4 1 1 10 4 13
  • B
  • M
  • G
  • G
  • G
  • G
4 Ferro Carril Oeste 5 3 1 1 8 5 10
  • M
  • G
  • M
  • G
  • B
  • G
5 Independiente Rivadavia 6 3 1 2 5 3 10
  • G
  • M
  • G
  • M
  • G
  • B
6 Almagro 6 3 1 2 6 5 10
  • G
  • G
  • G
  • G
  • B
  • M
7 Club Atlético Mitre 6 3 1 2 7 7 10
  • G
  • B
  • G
  • G
  • M
  • M
8 Gimnasia Esgrima 6 2 3 1 5 4 9
  • B
  • B
  • B
  • M
  • G
  • G
9 Quilmes 6 2 2 2 6 5 8
  • G
  • M
  • M
  • G
  • B
  • B
10 Gimnasia Mendoza 6 2 2 2 4 6 8
  • M
  • G
  • B
  • G
  • B
  • M
11 Brown de Adrogué 6 1 4 1 6 5 7
  • G
  • M
  • B
  • B
  • B
  • B
12 Atlético Rafaela 6 2 1 3 7 7 7
  • B
  • G
  • M
  • M
  • M
  • G
13 Platense 6 2 1 3 6 6 7
  • G
  • G
  • M
  • M
  • M
  • B
14 Temperley 6 2 1 3 6 8 7
  • M
  • M
  • B
  • M
  • G
  • G
15 Chacarita Juniors 6 2 1 3 5 8 7
  • M
  • M
  • G
  • B
  • M
  • G
16 Villa Dálmine 6 1 3 2 8 8 6
  • G
  • B
  • M
  • M
  • B
  • B
17 Agropecuario 6 1 3 2 3 4 6
  • G
  • B
  • M
  • B
  • M
  • B
18 Instituto 6 2 0 4 7 11 6
  • M
  • M
  • G
  • G
  • M
  • M
19 Olimpo 6 2 0 4 4 8 6
  • M
  • M
  • G
  • M
  • G
  • M
20 Deportivo Santamarina 6 1 2 3 5 7 5
  • M
  • B
  • M
  • B
  • G
  • M
21 Central Córdoba SdE 5 1 2 2 4 6 5
  • B
  • M
  • G
  • B
  • B
  • M
22 Deportivo Morón 6 1 2 3 2 6 5
  • M
  • M
  • B
  • G
  • B
  • M
23 Defensores de Belgrano 5 1 1 3 5 7 4
  • B
  • G
  • M
  • M
  • M
24 Guillermo Brown 6 1 1 4 2 6 4
  • M
  • M
  • M
  • M
  • G
  • B
25 Los Andes 6 0 3 3 1 5 3
  • M
  • M
  • B
  • B
  • M
  • B
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Nueva Chicago 3 3 0 0 4 0 9 3 3 0 0 4 1 9
2 Sarmiento 3 1 2 0 5 3 5 4 4 0 0 6 0 12
3 Arsenal Sarandi 4 2 1 1 6 3 7 3 2 1 0 5 2 7
4 Independiente Rivadavia 3 3 0 0 5 1 9 4 1 1 2 1 2 4
5 Almagro 4 2 0 2 3 4 6 3 2 1 0 4 1 7
6 Club Atlético Mitre 3 3 0 0 5 1 9 4 1 1 2 3 6 4
7 Gimnasia Mendoza 4 3 0 1 5 4 9 3 0 2 1 1 3 2
8 Brown de Adrogué 3 1 2 0 4 1 5 4 1 2 1 3 4 5
9 Atlético Rafaela 4 3 0 1 7 3 9 3 0 1 2 2 5 1
10 Ferro Carril Oeste 2 2 0 0 4 1 6 4 1 1 2 4 6 4
11 Villa Dálmine 4 1 3 0 7 4 6 3 1 0 2 4 4 3
12 Gimnasia Esgrima 3 2 1 0 2 0 7 3 0 2 1 3 4 2
13 Agropecuario 4 1 3 0 3 2 6 3 1 0 2 2 3 3
14 Quilmes 3 1 1 1 3 2 4 4 1 1 2 4 5 4
15 Platense 4 1 1 2 3 3 4 3 1 0 2 3 4 3
16 Temperley 3 1 0 2 3 5 3 3 1 1 1 3 3 4
17 Chacarita Juniors 3 1 0 2 2 5 3 4 1 1 2 3 4 4
18 Central Córdoba SdE 4 1 2 1 4 4 5 2 0 1 1 1 3 1
19 Instituto 3 1 0 2 5 6 3 3 1 0 2 2 5 3
20 Olimpo 3 2 0 1 4 2 6 3 0 0 3 0 6 0
21 Deportivo Morón 3 1 1 1 1 2 4 4 0 2 2 2 5 2
22 Deportivo Santamarina 3 0 2 1 2 3 2 3 1 0 2 3 4 3
23 Defensores de Belgrano 2 1 0 1 2 2 3 3 0 1 2 3 5 1
24 Guillermo Brown 3 1 0 2 2 2 3 3 0 1 2 0 4 1
25 Los Andes 4 0 2 2 1 3 2 3 0 1 2 0 3 1
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Instituto 6 0 2 0 3 0 0 0 1 0 3.00
2 Villa Dálmine 7 0 0 3 3 1 0 0 0 0 2.71
3 Ferro Carril Oeste 6 0 0 3 3 0 0 0 0 0 2.50
4 Atlético Rafaela 7 0 1 3 2 1 0 0 0 0 2.43
5 Defensores de Belgrano 5 1 2 0 1 0 0 0 1 0 2.40
6 Temperley 6 0 2 2 1 0 1 0 0 0 2.33
7 Arsenal Sarandi 7 1 1 2 2 0 1 0 0 0 2.29
8 Club Atlético Mitre 7 0 3 1 2 1 0 0 0 0 2.14
9 Deportivo Santamarina 6 1 2 0 2 1 0 0 0 0 2.00
10 Sarmiento 7 0 2 4 0 1 0 0 0 0 2.00
11 Chacarita Juniors 7 1 1 2 3 0 0 0 0 0 2.00
12 Quilmes 7 0 2 3 2 0 0 0 0 0 2.00
13 Olimpo 6 0 2 2 2 0 0 0 0 0 2.00
14 Central Córdoba SdE 6 0 1 4 1 0 0 0 0 0 2.00
15 Platense 7 1 2 2 1 1 0 0 0 0 1.86
16 Gimnasia Mendoza 7 1 1 3 2 0 0 0 0 0 1.86
17 Brown de Adrogué 7 2 1 2 1 1 0 0 0 0 1.71
18 Almagro 7 0 3 3 1 0 0 0 0 0 1.71
19 Gimnasia Esgrima 6 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1.50
20 Nueva Chicago 6 0 4 1 1 0 0 0 0 0 1.50
21 Agropecuario 7 2 2 1 2 0 0 0 0 0 1.43
22 Deportivo Morón 7 1 2 4 0 0 0 0 0 0 1.43
23 Guillermo Brown 6 1 2 3 0 0 0 0 0 0 1.33
24 Independiente Rivadavia 7 1 4 1 1 0 0 0 0 0 1.29
25 Los Andes 7 2 3 2 0 0 0 0 0 0 1.00